Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Немам никакав ексклузиван инфо и нећу давати никакву експертизу, него само да рекнем да ми се свиђају нови дресови и свиђају ми се појачања која смо довели и појачања која ћемо тек да доведемо и свиђа ми се што је Леду насмејан оним његовим ђаволастим осмехом и свиђа ми се што умемо да пливамо у свакој води и свиђа ми се како смо одиграли на припремама и још више ми се свиђа како ћемо да одиграмо после припрема и свиђа ми се Бијонсе и свиђа ми се српски са француским акцентом и свиђа ми се што је Кинси расположен и што је Жо наложен и свиђа ми се што институција ускоро креће да ради пуно радно време и тако свашта ми се нешто свиђа ових дана....
А тај ЈБ, тај долази сигурно ал' после промоције.:D

JimBeam.jpg



Поправка: Јесте Бијонсе офф, омакло ми се, ал' нека је сад кад сам је већ ставио међу ове лепе ствари, па видећемо.....
 

Gastarbajter

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
143
Reaction score
5
Локација
Osterajh
Cigani su se nesto raskokodakali da je Stefan Markovic blizu potpisa za nas?!?

Jel moze neko da proveri to ili spinuju sami sebe?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Dok MVP team ne uploaduje svoj video evo isečak sa SN:

Vujošević kao Sizif

Dule Kinsija oslovljava sa "Ti Kej" :D
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Zar nismo trebali igrati jos neku pripremnu utakmicu po povratku iz spanije ?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Počela Zona Press... Goran Radonjić gost!

Priča o nama i Francuzima!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Mister MVP, imam pitanje za tebe.

Zašto svaki video sabijaš na ovaj format pa je slika razvučena u širinu?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Kinsiju nadenuli nadimak Deda :buhaha

Sto se tice pojacanja moje misljenje (dakle nije nikakva insajderska informacija) da cemo dovesti neko mlado krilo sto bi Stojance rekao prospect. Sve ostalo bi bilo neka vrsta iznenadjenja.

@NikolaG
Moracu da vidim u cemu je caka oko YT-a zato sto kod mene na kompu i laptopu pre kacenja nisu sabijeni (a nikakve opcije nisam dirao znaci sve je po default-u). U svakom slucaju hvala sto si me podsetio na taj detalj. :ziveli

I nemojte komentarisati gluposti koje dolaze sa komentara raznih vesti, socijalnih mreza i traceva drugih foruma. Inace cemo morati da budemo rigorozniji.

 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
zar ne igramo protiv Mute.. svi znamo koliko ih sere protiv nas.. nek im bude to poslednji put ove sezone :D

edit:

ladno mi vise igrali protiv njih, sve sam bio i tripu da je tekma posle turneje u spaniji..


edit2 : 30-36 Gagi bananamen :buhaha

i da zamerka za Miss MVP, zvezda pa zvezda.. bar se ti ne daj FMP je to :D
 
Последња измена:

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ja nisam nesto mnogo pratio ostale ekipe i njihov "posao" u predsezoni (naravno osim cigana koje si medijski prinudjen da pratis) pa me interesuje i bilo bi dobro, ko je bolje upucen, da napravi neku analizu sa kakvim sastavima u sezonu ulaze Cedevita, Olimpija, Cibona (za koju sam nacuo nesto da se dobro pojacala ali nista konkretno ne znam) itd.


Ja generalno sam veliki optimista i mnogo euforican cekam start sezone i to mi se u startu ne svidja, jednostavno nisam navikao na to. Odnosno, nikad nisam sumnjao da cemo sezonu zavrsiti tamo gde smo je uvek zavrsavali ali na startu imati takve ambicije i toliko pozitive... Kazem, jednostavno toliko toga nije bilo prethodnih godina (izuzetak sezona lockouta i dolazak kralja Nikole) i to je jedino sto me mozda malo plasi.


Treca stvar koju bih pomenuo, odnosno pitao je li sto posto tacno da se i ove sezone igra final-four a ne play-off koji bi bio najlogicniji i da li ce se eventualni final-four (ako se on bude igrao) igrati na terenu prvoplasiranog ili se kao i uvek ni to nece znati do pred samo odrzavanje istog?
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Treca stvar koju bih pomenuo, odnosno pitao je li sto posto tacno da se i ove sezone igra final-four a ne play-off koji bi bio najlogicniji i da li ce se eventualni final-four (ako se on bude igrao) igrati na terenu prvoplasiranog ili se kao i uvek ni to nece znati do pred samo odrzavanje istog?
Igra se F4 i finalisti idu u EL... Sve ostalo nije definisano, ali ukoliko bi Cibona primera radi imala pol poziciju na kraju regularnog dela F4 bi sigurno bio u Zagrebu.

Ja nemam ništa protiv Skoplja, Ljubljane, pa ni Laktaša opet, čak i Zadra... Ma koliko to delovalo nenormalno, dok se situacija u našoj državi ne promeni, svugde pre nego ovde!

Što se tiče ostalih stvari koje si pitao, većina su obrađene u ovoj temi:

http://www.juznatribina.net/vbforum/showthread.php?p=750399#post750399

Ali da ti ne bi čitao poslednjih stotinak stranica na toj temi, sažeću ti u jednoj složenoj rečenici... Prvi favoriti za F4 smo MI, Mutanti i Cibona, a iz drugog plana vrebaju Budućnost, Igokea, Cedevita, Radnički i MZT!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Kakvu facu ima Bogdan jbt... Lik je psihopata u najavi :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top