Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
979
Reaction score
320
Veceras u Hali 7000 navijaca ...LUDILOOOO....

Mislim da ni na jednoj utakmici ABA lige prosle sezone nije bilo ovoliko publike!!!!

Prava porodca....


Ajmo crno beliiiiiii!!!!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Pa nista, tih 1000 neka skokne do Arene da pomogne limenkama da je napune kad budu igrali tamo protiv MZT-a, da ne bude posle da ne pomazemo srpsku kosarku...:D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jel nije odštampan pun kapacitet hale ili šta?

Slično se desilo one godine kad smo sa cibonom igrali prvo kolo u sezoni 2009/2010. ljudi ostali ispred hale, a bilo mesta u hali... A karata nema..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.092
Reaction score
26.479
Локација
ante portas
Одлично одрађена утакмица.
Озбиљно од старта на почетку смо стиснули Игосе и после је ишло све као подмазано .

Паклена одбрана у првој четвртини без превеликог трошења.
Невероватно са којом лакоћом смо покривали шутеве споља. Игоси нису могли да искреирају један једини шут . Све смо затварали . Споља,унутра .

Кинси паклен играч . Кад стане високо на противничке бекове ту нема пролаза.
Невероватан притисак на лопту . Невероватно добар и користан играч у фази када бранимо противничке контре. Мислим да ће противничке екипе имати гадан проблем да нам са Кинсијем дају лаке поене преко контра напада.
Човек се брзо враћа назад, ручерде до патоса .
О нападу да не говорим . Страховит дриблинг,пристојан шут .

Најјачи утисак вечери поред Кинсија је Вестерманов шут . Изгледа да се радило на томе баш,баш . Наштеловао је руку ! :clap Браво Лео .

Мусли одлична партија . Лепо се сналази доле . Надам се да је ово његова сезона .

Остали као и обично . У функцији тима . :clap

Само напред ШАМПИОНИ !
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sad se vratih sa utakmice. Pelepo vece u Pioniru ! Prvo poluvreme fantasticno , u drugom mali pad posebno u toj trecoj cetvrtini ali nista strasno. Nisam ocekivao da cemo ovako rutinski dobiti veceras. Cestitke crno belim momcima ! Pionir pun, jako malo mesta je ostalo prazno :clap Leo i Kinsi :respect , Musli takodje vrlo dobar. Zofri pomera klinca i brise parket :respect Zaista prelepo vece , vidimo se u sredu !
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Realno nije bilo mesta ni za jos 500 ljudi...(ne racunam evroligaski kapacitet :D)
Odlicno otvaranje utakmice. Posle iskakanja pri odbrani pika(Gasic bio za takvu odbranu) odlicno rotiraju svi. Kada gledam ovu ekipu mnogo mi je krivo sto nemaju neku azdaju ispod kosa tipa Maric,Pekovic,Krstic... Gagic vise smetao nego sto je koristio,ali zao mi ga jer se stvarno puno trudi i bori. Musli ima sve da bude mini azdaja ali nekako nema tu rutinu i cvrstinu,valjda ce steci to godinama...Meni se mnogo svidja Dalo ali veceras se nije snaso. Ocekujem mnogo vise od njega. Zo se jos nije zagrejao kao i kapiten(u odbrani kao i uvek) i nisu pravili previse gluposti kao Gagic. Moze ova ekipa jos vise!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
stigoh kuci presrecan.
igra u prvom poluvremenu fantasticna, posle smo svesno spustili gas.
ima tu mnogo mesta za napredak, jos kad se bertans vrati zlo.
gagic mora da ukljuci mozak ili ce propasti nacisto.
hala puna, atmosfera odlicna, oni klinci na poluvremenu trckaraju po parketu, a meni puno srce, mozda sam ja prevideo al mi se ucinilo da sam video JE-NE-A sa cerkicom:D
idemo dalje da meljemo, puno je mesta za napredak
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Zabrinjavajuće dobro. :D

Nekako mi uvek teško otvorimo sezonu. Kao mašina koja se pali posle meseci stajanja i na to smo navikli, ali ovo danas je mnogo dobro.

Odbrana već na mnogo visokom nivou što se i da pripisati ipak tome što je ekipa ostala na okupu, pojedinci izvanredni. Ako je ovo naznaka da je Leo sazreo blago nama, ali videćemo ga nakon par utakmica.

Kinsi - klasa. On se bre igra. Kakav profesionalac.

Bogdan je odigrao onako sa 70 % snage. Ma strašno kakav će to igrač biti.

Sve u svemu da ne čuje zlo... Jedino brine Gagić. dA pripišemo to velikoj želji, plus prva utakmica, plus trip ja sam reprezentativac :D... Ali jebeno mi je krivo što on nije ostao da radi preko leta sa Duletom, jer kod Muslija se već vidi napredak koliki toliki.

Što reče DUle deluje kao da ekipa nema limite...
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Samo da kazem i hajlajts veceri. Stariji gospodin pored mene gleda i zadrzava suze u ocima. :respect
To je INSTITUCIJA!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
apsolutno se slazem sa Grave-om. Prosto prelep prizor videti tu decu kako su se rastrcala po terenu.
Ti Kej... pred pocetak pozdravlja se sa svima. Pred kraj prve cetvrtine staje uz Duleta i govori momcima sta da rade. Veliko pojacanje, veliko!
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Bravo momci !!
Sa velikim nestrpljenjem sa čekao početak i jako sam zadovoljan.
Složio bih se sa Vujoševićem i oscilacije bih pripisao neuigranosti uzrokovane povratkom reprezentativaca i pokušajme da se ekspresno uvedu u već formiran sistem ekipe sa priprema.
Biće ovo dobra sezona !!
Moram posebno da pohvalim Vestermana !!
Iako ni najmanje ne sumnjam u Daloa, voleo bih još jedng keca ...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Jako me zanima kakvim smo madjijama i vradžbinama doveli igrača kakav je kinsi. klasični dominator, ima ga na obe strane terena, dobra prangija, vodja na terenu. dao bi mu pičke da imam, samo da ostane još jednu sezonu posle ove
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Želim samo i ja da se pridružim čestitkama i dodam da nisam mogao da dočekam da Institucija započne sezonu. Kakav je ovo melem za dušu posle jučerašnjih dva sata!!!

Elem, ajde što je 95% "novinara" "neinformisano", ali nemojmo i mi da izgovaramo ime TK pogrešno!

TK - Tarens KinZi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top