Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ma nisam mislio da se ganjam sa odnosom Duleta i Bogdana...Ono sto vidim na terenu i pored njega je verovatno samo mali delic njihovog odnosa pa necu na osnovu toga da sudim.

Kazem, brine me sto je postao jednostran. Igrac takve tehnike, takvih fizikalija, tolikog raspona ruku, a jednostran. Bez veze. Mozda je problem u gubitku celog leta igranjem u reprezentaciji gde se takodje nasutirao trojki. Ne znam, vise volim da neko sa takvim fizikalijama proba na ulaz nego da iz nedostatka krativnosti ili iz ciste lenjosti sutira trojke. To moze bukvalno SVAKI prosecan igrac. Tako ja na basketu kad ne mogu nekoga da prodjem, rokam trojke iz nemoci. Sa druge strane, mozda mu nije lako ni zbog krize pod kosem gde se trenutno slabo sta desava.

Za kraj, ne mracim ja ovde, bice ovo sjajna sezona pa makar se Bogdan pretvorio u manje preciznu verziju Tripkovica, ali bi mi bilo krivo da se takav potencijal ne razvije u igracinu.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Da se i ja malo ubacim u ovu pricu.U makedoniji svaki operator u svom paketu ima SK1,SK2 i SK3,a od nedavno i T-home je poceo da nudi Arena kanale sto je odlicno.
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Neko je napisao da Polaris ima i Arenu i Sport Klub, mada nisam bas siguran u to jer je Arena dodatni paket, a u osnovnom nema Sport Kluba tako da ostaje da nijedan provajder nema obe televizije.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
ima KDS i to u osnovnom paketu 4 Arene i 3 SportKluba.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
neznam cemu ovolika buka ljudi....pa to je ipak KK PARTIZAN, a ne neke limenke....kad nesto funkcionise 30 godina, nece se srusiti preko noci...dogode se ovakve utakmice, kad ti nista neide, bas nista nije islo za rukom...za abu se ja ne bojim nimalo, samo sam skeptican u vezi evrolige...jedino od koga vise nista ne ocekujem je gagic, ali ko zna...nadam se da ce milutinov uskoro zaigrati, ako neko zna kad tacno, nek postavi...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Koji KDS?

To uopšte nije tačno. KDS je u vlasništvu SBB-a već nekoliko godina i ima potpuno iste pakete.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Koji KDS?

To uopšte nije tačno. KDS je u vlasništvu SBB-a već nekoliko godina i ima potpuno iste pakete.
Jedino sto mozda nisam u pravu je da imaju 3SK, posto ovde pise da imaju 2, a meni se cini da je ranije bio i Prime, ali mozda gresim. U svakom slucaju nebitno, jedini su koji imaju takvu ponudu u osnovnom paketu.

EDIT: Pa u Srbiji ja mislim da imas preko 70 kablovskih provajdera, od toga dobar deo njih ima u sebi naziv KDS. Ja recimo nisam znao za taj tvoj KDS, posto je ovaj PTT zastupljen u bg jako dugo i ima solidan deo kolaca pored SBB, Ikoma, Vektora... Otisli smo previse u off.
 
Последња измена:

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Protiv krke je ocigledno svima bio los dan, plus nisu igrali Salic, Andric, Bezbradica i Milutinov... Nije smak sveta sto smo izgubili ali jeste problem sto je poraz dosao bas sad protiv krke sobzirom da imamo jako tezak raspored . Bice sve to ok !
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Nažalost bez Milutinova i u Barseloni :(
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jedva cekam da pocne Euroleague da vidimo od cega nam je satkan ovaj tim ,dali vec na prvom gostovanju mozemo da iznenadimo "dzina".Sudeci prema nekim informacijama(imam bratanca u Barceloni)katalonci se ne bave mnogo nama sto moze da ispadne i dobro i da nas potcene.Mislim da se Krka u Kataloniji nece desiti jer mi smo Partizan Mi smo Institucija.I samo za kraj mozda je off ali moram da iskomentarisem,Kashalj jedva ceka da cigani pocnu i postave standarde u EL.Meni se odovakvih ciganskih izjava da izvinete kaki.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Interesantna sličica. Visine Partizanovih igrača po pozicijama u odnosu na prosečnu visinu igrača u EL
BWnB2y4CMAAIfPC.jpg:large
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
518
Reaction score
345
Локација
Novi Sad
Sve ispod 15 razlike je po meni dobar rezultat :)
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Znamo svi cemu sluzi ovaj deo sezone u sistemu DV, tako da u Barseloni ocekujem vecu minutazu sa Salica i Daloa pre svih.
Racuni se svode od maja meseca,a dotadace biti puno stresnih momenata.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top