Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.736
Локација
Tamo gde si ti!
Frka je svakom ko nama dolazi u Pionir.

Gazda je večiti pesimista i da ne mrači ne bi to valjalo, tako da je njemu oprošteno :D

Vi ostali svi pozitivno i da im najebemo majke Turske od 20:00 h do 22:30 h, Željko nek izvini nismo mu mi krivi što je postao privremeni Janičar :)
 

Verica

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2012
Порука
52
Reaction score
10
Hajde PFC TOMCAT, pevaj ko je ko i ko je kakav: :D
referees.jpg
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Prvi sudija, Španac Perez, sutra nam u EL sudi 6. put... Dosad sa njim na terenu imamo samo jednu pobedu i to onu protiv Montepaskija u Pioniru iz Top 16 faze u Sezoni 2007/2008... Zanimljivo je da je u istoj sezoni, samo u grupnoj fazi nam sudio u Pioniru i meč protiv našeg sutrašnjeg rivala kada smo izgubili tesno.

miguel-perez-perez.jpg


Drugi sudija, Ukrajinac Zaščuk nam je u EL dosad sudio samo jednom i to prošle sezone kada smo u Pioniru savladali Bešiktaš.... Znači jedan od retkih sudija sa kojima na terenu imamo pozitivan skor.

sergiy-zashchuk.jpg


Treći sudija, Fufis iz Grčke nam je dosad u EL kao i Ukrajinac sudio samo jednom i to prošle sezone u porazu nakon produžetka od CSKA u Pioniru.

ioannis-foufis.jpg


Iskreno, ne sviđa mi se ova sudijska trojka ni najmanje... Pre svega zato što su drugi i treći sudija relativno nova imena, samim tim je i pitanje da li su dorasli stepenu utakmice i atmosfere kakva se očekuje sutra veče!?

A delegiranje Ukrajinca jeste realno skandal sam po sebi jer dolazi iz zemlje čiji šampion je nama direktni rival za prolaz u Top 16 (jeste da je onda po toj logici skandal i delegiranje Španca, ali prosto Barselona i Budiveljnik nisu i nikad ne mogu da budu isto), te zato na njemu sutra mora biti poseban akcenat naše struke i igrača... Nikakvi ulasci u rasprave ili šta već jer ko zna šta mu može pasti na pamet... Za specijalni pritisak na njega i njegovo suđenje se moramo pobrinuti mi sa tribina.
 
Последња измена:

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Pravo zboris Tomcat, ali mi smo ipak onaj Partizan, kod nas moze sve.
Mada, i navikli smo godinama da smo sami protiv svih i da nam se desavaju nesvakidasnje stvari. Mislim da je ovo i prilika da vidimo koliko smo stvarno jaki, da damo sve od sebe i da na kraju ne zalimo ni za cim ni mi gore ni oni dole.

A kad smo kod snage Fenerbahcea, pa dovoljno je da im se pogleda roster, pored svog tog kvaliteta igraca, oni svi imaju i neverovatno postovanje i cast sto imaju priliku da igraju pod komandnom palicom Zeljka Obradovica, imali smo prilike i da citamo izjave pojedinih igraca. Pa, nema vece snage od ljudi koji igraju za ekipu i kao ekipa, a ne kao individualci, a da pritom svaki od njih ima i veliko iskustvo, sto nama JEDINO fali, nazalost...

Sa verom u Duleta do nove pobede! :)

P.S. Jesu turci, ali nemojte da pravimo gluposti na tribinama, imam osecaj da ce nas posmatrati sa svih strana i svim sredstvima.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Реално, још да су нам делегирали неког Француза умјесто Грка, било би фантастично. :roll: Елем, кад сам угледао овог Фуфиса, кад се нисам шлогирао, на први поглед сам мислио да је Вук Рашовић. :D

И да, нешто не вјерујем да ће се на терену чути уопште пиштаљка, а ни да ће чути судије сами себе. Има да се усеру од првог минута, а поготово након првих звуждука.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ma dobijamo sa 10 razlike.. lagano samo. odbrana kao protiv nantera i nema zime. ako poredimo kvote koje nam daju kladze vece su sanse da dobijemo sada fener nego prosle sezone cska kada smo igrali produzetke sa njima(cska bio tada u tri najaca tima u evropi) sada kvota 2.9 na nas a tada 4.5.. ako je verovati kladzi, dobijamo :D
 

Verica

Početnik
Учлањен(а)
17.01.2012
Порука
52
Reaction score
10
A delegiranje Ukrajinca jeste realno skandal sam po sebi jer dolazi iz zemlje čiji šampion je nama direktni rival za prolaz u Top 16 (jeste da je onda po toj logici skandal i delgiranje Španca, ali prosto Barselona i Budiveljnik nisu i nikad ne mogu da budu isto)..
A što je najgore u Evroligi mogu da se vade za ovo kako smi mi iz ABA lige a Ukrajincima su sudili naprimer Hrvat i Slovenac do sada. :prekrsti A to što se i Hrvat i Slovenac stoposto "ubiše" da misle o našim interesima, to nema veze. Dobro, u redu za Hrvata, on je ipak naš. :D

Sad vidim da Hrvat sudi Nanter-Budiveljnik.Šta nam odgovara tamo? :D
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
PFC. TOMCAT @

Mrčo je "umro" odavno, N'O NE ZNA.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Verica odgovara nam prekid i suspenzija obe ekipe na neodredzeno vreme.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
To uopšte nije nemoguće imajući u vidu paklenu atmosfeu koja vlada na utakmicama Nantera:D
Piželjkujem pobedu Francuza, ne bih voleo da u njihovim međusobnim susretima dođe do nekog brejka.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
dao sam krv i uzeo slobodan dan za sutra.
stizem u pakao pionira, ovo se ne propusta.
neka bude borba neprestana!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.605
Локација
Kej Republika
Onaj osećaj kad drugu utakmicu zaredom pratim preko livescore-a. :banghead

Ubiše me više naši termini u EL.
Od nas sutra očekujem borbu bre ! Od 3 favorita koja nam dolaze u Pionir, ove godine padaju 2. Tako smo u mogućnosti ... :D
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
S obzirom na to da karata fakticki vise nema,ocekujem da se mozda i obori rekord Pionira(nezvanicni) i da grotlo Pionira proguta jos jednog izrazitog favorita ,od mnogih koji su tako vec prosli.Nije fraza,ali najveci faktor je svakako domaci teren,a da ce igraci dole izginuti u to valjda ne sumnjamo.Jaka odbrana,neprestana buka i pritisak na ivici regularnosti sa tribina,bez sranja koji bi i samu pobedu bacili u drugi plan,napad ce doci i verujem da mozemo dobiti i tako na neki nacin i anulirati brejk koji je Nanter napravio u proslom kolu.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Nanter se pojačao... Pošto nije uspeo da nađe NBA angažman, vratio im se Dejvid Lajti... Prošle godine najbolji igrač tima.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Sutra će biti novi Veliki meč.
Igrači su im dosta iskusni evroligaši, znaju šta da očekuju. Ali nama je interesantniji naš tim. Nema razloga da se ne ponovi pristup od Nantera.
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
da nije Zeljko trener i da ne igra Bo kod ovih turaka,ova ekipa bi mi bila posle fmp-a najomrazenija......veliki sam optimista za sutra jer u ekipi fenera sve stare musterije koje smo godinama jebali kad god smo hteli i gde god smo hteli.

Nemanja Bjelica bio jeban pa unistavan dok je igrao za pravu zvezdu
Linas Kleiza bio jeban u Novembru 2009. kad smo pokidali grcku ciganiju
Gasper Vidmar redovno jeban dok je igrao za olimpiju
Luka Zoric redovno jeban dok je igrao za zagreb
Bojan Bogdanovic redovno jeban,a najvise ga jebao Kecman u sred zagreba

BORBA BRE!!!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=1409

Ulaznice za tribinu su rasprodate prvog dana prodaje, a poslednjih 250 karata za parter će biti pušteno u prodaju na dan utakmice isključivo na blagajni južne tribine Partizanovog stadiona od 10 do 18 časova. Važno je da svi koji budu kupovali ulaznice prilože original ličnog dokumenta na uvid.

Cena ulaznice za meč Partizan NIS - Fenerbahče je 2000 dinara.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top