Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Da se razumemo ja i dalje verujem i duletu i instituciji kk-a, ali potrebno nam je cudo da se spase ova situacija s'obzirom na nasu materijalnu situaciju koju svi znamo kakva je. Sto se tice utakmice sa fmp-om, bice jebeno veoma musavci su se uspalili opasno
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
plašim se da smo debelo najebali bez lea... zaista ne znam koga bi mogli da dovedemo kao alternativu... možda tripkovića a bodgdana na keca?! ne znam ko bi se uklopio u sistem... jedino šta ne smemo da dozvolimo je da nas cigani ne ponize, pošto pobeda u derbiju sa rovitim muslijem i kinsijem je sada u domenu teorije... Da li neko od upućenijih možda nešto zna?
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
288
Reaction score
1.729
Локација
Beograd
Jbm ti sve...zelim Leu sto brzi oporavak
Klub mora da reaguje sto pre i da dovede adekvatnu zamenu...pare se moraju pronaci
 

Nadrealista89

Grobar
Учлањен(а)
13.08.2012
Порука
421
Reaction score
12
Lične želje su strogo zabranjene!!

Sledeći put direktan ban.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
E do kurca! Koliko je ovo lose po Lea,toliko moze da ispadne dobro po nas na kraju...

Nikako ne može da ispadne dobro po nas kraju sezone.
Na stranu to što gubimo potencijalnu zaradu od njega...Što me iskreno ne zanima mnogo jer obrni okreni -para nema.
Nisam sklon žalopojkama i uvek imam veru u KK Partizan ali bez Vestermana možemo samo da očekivanja pretočimo u bezuslovnu podršku kako bi nam bilo lakše isterati sezonu ...ustvari ispravka : kako bi klincima bilo lakše igrati i davati sve od sebe do kraja sezone.
Odgledao sam svaku utakmicu Partizana minimum tri puta,nažalost nemam košarkaškog znanja da bi nacrtao argumentima ali krivo mi što ljudi ne vide bitnost Lea.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
leo drzi se brate....treba se koncentrisati na aba ligu, a evropa je i onako izgubljenja....nemoze se u ovoj situaciji na dva fronta boriti, a i prije povrede je bilo skorom nemoguce....meni je naj gore, place mi se skorom, posto ce nas mozda posle ove sezone napustiti lovernj,kapiten,bogdan,kinsi a mozda i jos koji....a mogli smo ovu sezonu nesto veliko napraviti....ali tako je to, treba biti stoka, mafijas u ovom zivotu, a posebno na balkanu da nesto uspijes....nema od casnog rada nista
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ako budu igrali musli i TK ima da se popisemo po covicevoj faci.. a ako ne budu skroz spremni bice klanja na jednu loptu. samo hrabro i samo u meso !! leo izdrzi !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
ali ako je ceo svet to prihvatio , zasto ne bi i oni ljaperi iz cska ?

Zato što su drugi shvatili da ponižavanje rivala ničemu ne vodi, a ovi iz CSKA su pizde i govna! Apsolutno da treba povući kočnicu u poslednjem napadu, pogotovo ako protivnik stoji spuštenog garda.

Svi vi koji drugačije mislite grešite i to golemo grešite!

Da li vi kad se potučete i oborite protivnika, dok leži u nesvesti, priđete mu, pljunete ga i još jednom šutnete u glavu!!! Ako je odgovor DA, onda se ja ovde družim sa pogrešnim ljudima! I nemoj slučajno da mi neko kaže kako "to nije isto". I te kako da je isto, jer Partizan je bio pregažen, poražen, predao se, a govna bi da ubace još jedan koš, iako im to apsolutno ništa ne znači, osim ako je ideja bila da se do kraja ponizi protivnik.

Jebo im pas mater, pa to ne bi volio da vidim da naši urade bilo kome, pa i ovima iz prigrađa! Pobedi ih, rasturi ih, ali zna se kad se povlači kočnica!
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
Dva dana smo cekali vest o tezini povrede, nadali se najboljem, ali... Mnogo mi je zao Lea, uzasna povreda, ali mi smo svi uz njega tako da verujem da ce mu oporavak makrar malo biti laksi... izdrzi majstore i vrati nam se jaci i bolji nego sto si bio!
Ne shvatam neke koji pisu da iz ovoga mozemo izvuci nesto dobro, tj. dovesti nekog boljeg... pa, kako vas nije sramota da tako pisete, momku od jutros karijera visi o koncu...
Pitanje koga sada dovesti, ko ce, kako i koliko brzo da se uklopi u nas sistem. Neko je pomenuo Gordica, mozda bi on trenutno i bio najbolje resenje jer bi se najbrze i uklopio.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Po prirodi jesam stojičar, ali prosto neke stvari ni ja ne mogu da preživim... Definitivno sam (pre)slab na KK Partizan!

Mislio sam da pišem neku predikciju vezano za ko bi sutra mogao da nam sudi, ali nemam snage... Ubilo me ovo oko Lea u pojam.

Vestermane, budi jak... Najjači!

Pitanje koga sada dovesti, ko ce, kako i koliko brzo da se uklopi u nas sistem. Neko je pomenuo Gordica, mozda bi on trenutno i bio najbolje resenje jer bi se najbrze i uklopio.
Ima ugovor u Igokei... Ne bi mogao da igra 6 utakmica u ABA ligi... O njemu se sigurno i ne razmišlja, kao ni o Miciću pošto vidim da je krenulo licitiranje i o njemu.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
cuj ovo 'nebitna utakmica'.. 'nemamo sta da izgubimo' itd... velika je ovo utakmica, i previse vazna! utakmica protiv cigojnera nebitna.haha, pa sve i da je prijateljska bila bi na krv i noz!

e sada o prognoziranju ishoda - ne pise nam se dobro, desetkovani smo, deprimirani, a oni napaljeni do bola, vec si lrognoziraju kako ce da osvoje evroligu.. jbg to je neka realnost sutra! ipak, videcemo sutra

To pričaju, jer znaju šta nam sledi i unapred se teše. Protiv CSKA smo doživeli dva teška udarca i mnogo jači klubovi bi se savijali posle toga, kamoli Partizan. Protiv limenih ne očekujem ništa dobro. Da smo kompletni, pa ajde, da se nadaš, ali bez ove trojice šanse su nam male. Gubimo sledeće tri utakmice zaredom...

... doduše, kad ja počnem da mračim,.... ma, znate već i sami
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Sutra je najbitnije da Pionir bude krcat i da momci dobiju veliku podrsku!!!
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
E jebem ti našu sreću. Ne da mu je ugrožena karijera, nego po meni može da zaboravi na ulogu ozbiljnog pleja. Može sad da predje na nekog beka šutera i to je pitanje kako bi odradio. Smor i zbog njega i zbog partizana.

A Stojanče je za ovo u pravu. OD velikog opterećenja dolaze drugačije povrede, ali nema prevelik uticaj na ovakvu vrstu povrede. Grčevi kod Kinzija mogu biti posledica opterećenja.Leo je na toj nozi već imao istu povredu, tako da je ponvaljanje iste na toj nozi posledica tog lošeg rada nakon oporavka i kasnije u toku narednih sezona. Jer kad se igrač oporavi, ako pravilno radi i ojača kvadriceps i kompletnu muskulaturu na toj nozi, veća je verovatnoća da pukne ligament na drugoj.

Mislim, šta reći... Koga naći, koga dovesti???
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88
Pošto si nov član ovaj put samo opomena, a sledeći put će biti poeni!

Ovakvi postovi nisu dozvoljeni! Nije dozvoljeno ni iznošenje ličnih želja i prenošenje tračeva sa drugih foruma, portala i društvenih mreža!

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Друже не могу се никако сложити с овим.
Кратка ротација доводи до ситнијих повреда, ишченућа, ишчашења, ситних ломова, разних истегнућа мишића. Проблем ротације је што играчи не могу интезитетом да одговоре, проблем повреде је проблем спреме.
Слажемо се наравно сви да нам је ротација кратка, то сви видимо. Али ова повреда није последица тога.
Код тренера као што је Дуле, утакмице су благослов, само да се побегне од тренинга. Рекох већ, већина наших играча има неки сан о нба, тамо се игра утакмица сваки други дан. Они би морали да издрже 30 минута 2 пута недељно, а некада против слабијих противника у јадранској могу да играју и мање.
Код Ивановића играчи играју 30,35 минута, раубују се повређују се, али се држе.

Ја се генерално слажем с тобом, али тврдим да овакве повреде немају везе с ротацијом и да нам се оне не би дешавале да је ту Копривица.
Проблем с ротацијом постоји, али ми смо њега морали да доведемо још прошле сезоне.
Постоји доста екипа како с ове како с оне стране баре које су добро играле са скраћеном ротацијом.

Сада је тешко и сада треба показати однос према клубу.


Ne zelim da svaljujem apsolutnu krivicu na Scekica.
Covek je profesionalac.
Prosle godine svi su se divili na kom smo nivou fizicke spreme i kako smo jeli rivale . A sad je on kriv sto se igraci povredjuju.
Znaci dobro je kad izgledamo kao gladijatori,a kad se povredi igrac Scekic je kriv tj. kondicioni.
Petorka nam igra po 40 minuta jbt. Pa pas bi crko.

Suludo je forsirati Lea Westermana pogotovo ako uzmemo u obzir cinjenicu o njegovoj igrackog istoriji tj. istorijatu povreda. Covek je koliko citam vec imao neku povredu ove vrste sto je bio samo po sebi rizik.

Na Westermanu se svalio sav pritisak. I psihicki i fizicki. Dalo nema kapacitet da ga rastereti. U takvoj prenapregnutosti prvog pleja naravno da ce doci do nezeljenih stvari.

I sam si rekao da rizikujemo sa ovako uskom rotacijom.

Mada . Pitanje je i autonomije kondicionog. Ne radi on sve na svoju ruku i ne verujem da ima apsolutnu slobodu . Ima tu i trenerovih zelja, nije ni Dule mutav. Da mu smeta ovakva sprema i rad kondicionog odavno bi mu se zahvalio.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ок, онда само и нама треба јебати подједнако матер, поготово нашем капитену, због његовог понашања против Нантера.
http://www.youtube.com/watch?v=iEWCRZojrpc
У последњем нападу не даје Далу да истапка лопту.
Ви зовите то како хоћете, нек је ђубре, ја кажем менталитет победника.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne zelim da svaljujem apsolutnu krivicu na Scekica.
Covek je profesionalac.
Prosle godine svi su se divili na kom smo nivou fizicke spreme i kako smo jeli rivale . A sad je on kriv sto se igraci povredjuju.
Znaci dobro je kad izgledamo kao gladijatori,a kad se povredi igrac Scekic je kriv tj. kondicioni.
Petorka nam igra po 40 minuta jbt. Pa pas bi crko.

Немам ја намеру ни на кога да сваљујем кривицу, погово кад је оваква ствар као повреда у питању.
Кажем само да повреда као таква није последица скраћене ротације. Мусли, Кинзи, то су последице скраћене ротације.

Што се тиче прошле године, рекао сам овде да не желим да пишем о њему због разних ствари, али ја ти кажем да би ми били звери да је било ко кондициони. Зато што су играчи млади и зато што тренирају с Дулетом и Гашићем као суманути. Без жеље да умањим рад Шћекића.
Проблем је био што су они били видно физички издриловани, велике руке, снага, али исто тако није се бавило свим оним детаљима којима се бавио Копривица, од исхране до флексибилности.
Не требају ти играчи да буду атлетичари, дизачи тегова, него кошаркаши, у складу с тим и физика, е зато је Копривица мајстор.
Испада да сам ја дочекао неких својих 5 минута да испљујем Шћекића, није ми стварно то намера, само се надам да ће све ово отворити очи и да ће се на том плану догодити промена.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.930
@Je-Ne-A

Kakva je ponuda na trzistu?Nude li nam se neki igraci?Znam da smo u krizi,ali moramo dovesti sto boljeg igraca,ako znamo da smo Lea izgubili za ovu sezonu.Treba nam hitno igrac(za mec sa Barsom),a i u isto vreme ne treba zuriti,jer par puta smo se opekli.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top