Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ako u NBA može skoro svaka ekipa da igra za 2 čoveka, eventualno 3, može i ovde to.

Bogdanu i Draganu treba dati još po 10 šuteva da troše.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Koliko smo se danas sa ove dve pobede popiškili po Ciganima govori i to što je moj komšija (Cigan na kub) još pre sat vremena pogasio sva svetla... Konjoše od muke :D

Милутинов и Мусли солидни, Гагула мајстор добио 5 личних у оваквом мечу :buhaha
Ali kraj treće četvrtine, +26 za nas, u bonusu smo, a Gagula heroj pravi faul na centru iako su svi naši već vratili u odbranu :buhaha
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.507
Reaction score
13.776
Локација
tamo daleko...
Ja sam prosto odusevlejn Bogdanovom igrom. Samo da ga zaobidju povrede i eto nama novog Danilovica. Ovo sto on igra je prava poezija od kosarke. Decko je zver. Jeste da debelo skripi pod kosem(dok ne stasaju Milutinov i Salic), ali uzivanje je sto posle duzeg perioda imamo beka sa 20 poena u rukama.

Odavno nisam video odvratniji zbir njuski na jednom mestu, od onih spodoba iza nase klupe, sto sebe nazvase "kabastima".
 

grobarcirih

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
56
Reaction score
1
odlicno, odlicno! rutinski.. bogdan melje sve pred sobom. kakav doktor kosarke. :respect lovernj-musli sjajni. drago mi je i zbog dallo'a.. 4 ukradene lopte, trojka, skok u napad! :clap :D bice on dobar igrac.

stvarno mi je zao kalinica.. u kakvoj ekipi igra.. :/
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Auuu kako rutinski dobijena utakmica, pobedu ocekivao jesam i prekid crne serije ali ne ovako lako. Bravo majstori, nadam se da se niste previse istrosili i da ste spremni za najvazniju utakmicu u sezoni ! Idemo da dobijemo mrtve francuze ! Kakva je Bogdan igracina :respect :clap
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
neka mi ne zamere navijaci Partizana iz Kg, ali imam specijalan pik na, kako bese... Grad sporta!?
za fudbal i da ih uz puno muke svarim, ali kosarka...
malo su se glavice usijale, bilo je vreme za prizemljenje.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
vise sam uzivao gledajuci malopre ovaj incest, nego danas dzenu dzejmison!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Meni je utisak bio kako Zo savetuje i hrabri Borisa ko mladzeg brata.I jel je neko primetio kako ovi jezerasi nemaju "strucnjake" za brisanje parketa.Jebem im mater mogo je neko od nasih(ne dao bog)da se opasno zajebe parket se klizao kao daje bilo na lizgalistu barem se takav dojam dobio putem TV-a.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
По завршетку меча, челници Радничког уложили жалбу на суђење - није им свиран пенал.



:D
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Dobro je ovo. Pogotovu što smo dobili priliku da smanjimo makar malo minute pojedicima.
Musli napokon na jednoj utakmici da pokaže nešto. Već na sledećoj očekujem sivilo po običaju :D.

Dalo mora da se oslobodi. Onakvo odmakinjanje malinice...

I za kraj BOGDAN. Au kakav talenat. Sećam se kad smo ovde pisali o njemu, sećam se kad sam ga gledao kao klinca i kad mi je jedan mali iz kraja koji je trenirao sa njim rekao da ga zovu DURANTULA. Igra kao da ima već 5 sezona u nogama. Jeste on "Dileja" :D u to nema sumnje ali to će njemu izgleda biti veliki plus.
I u pravu je Stojanče, njemu treba lopta u rukama, da kreira iz pika, mada je on popravio i šut iz izlazne kretnje.
A sad momci skupljajte sve što imate i u Francusku po pobedu i možda još nekog igrača :D.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Imamo dan vise za odmor od Nanterea. Dule bi mogao da prestane da se zajebava i da dovede pleja da igra bar malo i cetvrtak.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Izgledalo je kao jedan od prolećnih superligaških drilova protiv recimo Vojvodine, takav sam osećaj imao gledajući kako dominiramo, verovatno se i kaliniću to učinilo, pošto se dečko navikao na ovakve utakmice protiv Partizana.:D

A sada pravac u grad svetlosti, potražiti sreću u njegovom predgrađu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.305
Reaction score
18.747
Локација
Kej Republika
Cestitka ekipi na pobedi , nikad lakse u KG :clap

Gagic za 7 min 5 faulova :eek:
Bezbradica deluje smesno , kako je on prosao probu....

Dule u jednom trenutku sa petorkom Bogdan-Andric,Bezbradica,Zo,Musli :eek:

Podhitno dovesti nekog dobrog pleya , i ako je moguce 3/4 ....Igrace se Evropa i posle Evrolige , potrebna nam je sto veca klupa , Zo ne moze jos dugo u ovom ritmu sa 30+ minuta

Od svih divnih i lepih momenata večeras ti se hvataš za slabiju igru gore pomenutih...:pop
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Sa moje tacke gledista jedina zalosna strana ove vecerasnje pobede je to sto ja nisam bio u mogucnosti da je odgledam i uzivam :-(

Bravo momci, plasio sam se ove utakmice posle serije poraza ali opet su me momci razuverili, svaka cast :)
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sad malo utisci sa lica mesta.
dakle kao sto je vec receno navijanja nije bilo zbog smrti navijaca radnickog juce u ivanjici.
u hali od grobara nije bilo ekipe iz bg, samo klinci iz ovog kraja.
muka mi je od ovdasnje takozvane navijacke grupe "kabasti".
oni su kenjali sve vreme sudijama, a ne znaju osnovna pravila kosarke.
inace dok su srali kao majmuni dule im se opusteno smejao, a to mi je tako bilo smesno, ja i ortak smo plakali od smeha.
inace nikad opustenije nisam odgledao nasu utakmicu.
bogdan deluje tako mocno u odnosu na protivnicke igrace da je to milina gledati.
zofri bio takodje odlican i jos ubacio dve trojke.
milosav standardno dobar.
ne bih veceras da pisem o igracima koji su malo podbacili da ne kvarim ovu atmosferu na forumu.
sledi nam mozda i kljucna utakmica sezone gde bi pobedom mogli da se vinemo u nebo i pregazimo sve pred sobom
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top