Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ako je Novak stvarno takav cigan kao sto pricate i to onaj najgori ne treba nam!
Nek se teraju dalje od svetinje,nek idu u zeleznik u ciganmalu.Ljudski sljam nije specifican za Partizan pogotovu za instituciju kakva je KK.
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Milenko dolazi da pokrije 2 i 3, eventualno moze da odmeni Bogdana kada je gusto i kad dule proceni da Dalo ne moze da se izbori sa pritiskom.
Uostalom plej se jos uvek trazi. Moje misljenje je da je Milenko neki novi Bozic ili Kecman. Tripka je neko spominjao i mogu da kazem da bi ga Dule odmah uzeo ali Uros jos prima platu od prethodnog kluba redovno i nije glup da rizikuje sigurna primanja... U svakom slucaju imamo dve jake petorke BB, DM, T-kej, Zo i Milutinov i druga: Dalo, Tepic, Bezbradica, Gagic, Musli :)
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ma brzo oni zaborave na ružnu prošlost. Ako je dobar i talentovan momak, dovodi i ne pitaj. Posle dve tekme će da zapeva "volim ga". Tomašević i Vujanić lajk dis.
Osim toga, da je tako okorela ciganštura, ne bi ni pod razno pristao da dođe, bez obzira na to što je za njegovu karijeru to najbolje.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
A da pročitaš prethodnu stranu?

WebCrew edit



Što se mene tiče, dok nije u Partizanovom dresu neka laje i jede govna koliko hoće. njegovo ponašanje me interesuje tek nakon što stavi potpis na ugovor. i naravno ako je zalaganje na nivou koj mi zahtevamo.
 
Последња измена:

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Peksi pogresan si primer uzeo. Vujke je oduvek bio grobarcina, iako to nije poenta tvog posta, cisto da ne bude zabune.
Kakav god bio talenat, ne volim sabancine i maloumnike da vidim u KKP. Zato Tepica, koliko god da je bezmud, ne mogu da ne gotivim. Jedini cestitao Duletu novu godinu pre 2 godine:D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Пошто сам управо узео карту, без проблема наравно, видех још доста празних места!
Тако да:

Ајмоооооо Грооообарииии!!!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Verujem da je ovo sa Tepicem zavrsena stvar(nema sanse da se coravi umesa) pa bih mu pozeleo srece,budi mi on kao igrac neka lepa secanja dok je nosio nas dres u prvom mandatu.U nekih od predhodnih postova mislim da je bio kolega Vlad napisao je kako je prizeljkivao i potajno se nadao da ce se Milenko vratiti sto je dokaz da kada nesto mnogo zelis i desice se to.U vezi ovog zamolio bih doticnog da se nada i nekom zveru na centru pa da se sutiramo u dupe od radosti.A sto se tice ovog malog sto je nevospitan ako dodze kod nas ima da ga prevaspitamo(retko neko ko je dosao kod nas je ostao govedo),meni se svidza sto je levak takvi su retki i vrlo zajebani igraci.Ja swe jos i dan danas divim i uzivam kad gledam Paspalja
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Mene samo jedna stvar interesuje, da li je moguće da Dule i Todor ne znaju ništa o ljudskim kvalitetima Novaka ?
Znamo da je uvijek bilo da mi osim igračkih gledamo ljudske kvalitete, osobito Dule i sam je više puta rekao da kad vidi da neko nije dobar čovjek on se još dodatno potrudi da ne postane košarkaš.
Sad ispade da svi znate o dečku sve najgore, ne znam što su se onda naši toliko zagrijali za njega... ne vjerujem da se nisu informisali.
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
ma samo ako mali dođe ima Dulence kao šniclu da ga obradi:D:D
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ma meni bas to sto je Novak ciganstura i govori da bi kidao kod nas.Poturici su do ramena ruke krvave.

Uostalom kakav je Drazen Petrovic bio covek?Poustasena od majke instruisan ustaski bojovnik.Ali je trenirao i cepao mreze.

Dakle dok god Novak trenira i cepa mreze savrseno me zabole ona stvar kakav je privatno,mi se sigurno necemo druziti sa njim tako da ne vidim cemu nervoza pojedinaca.

Jednostavno kod nekih igraca koji obecavju mora nesto da se istrpi da ne pricam da su velike sanse da Vujosevic njega disciplinuje :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Јбт, ухватили сте се тога што је циган.
Поента је у томе што је дечко ступидно дериште које се не понаша у складу са звањем будућег играча Партизана.
Вујанић не да није за поређење него је далеко, да је био сто пута циган био је дечко на месту.
То што је циган је најмањи проблем, а треба бити нарочито глуп и безобразан да остављаш онакве коментаре док постоји могућност да једног дана заиграш за тај клуб.
Mene samo jedna stvar interesuje, da li je moguće da Dule i Todor ne znaju ništa o ljudskim kvalitetima Novaka ?
Znamo da je uvijek bilo da mi osim igračkih gledamo ljudske kvalitete, osobito Dule i sam je više puta rekao da kad vidi da neko nije dobar čovjek on se još dodatno potrudi da ne postane košarkaš.
Sad ispade da svi znate o dečku sve najgore, ne znam što su se onda naši toliko zagrijali za njega... ne vjerujem da se nisu informisali.
Дуле у последње време има много, много више посла него раније ( захваљујући задивљујућој неспособности одређених људи из клуба ) да би се максимално посвећивао сваком детаљу.
Отуда и случај Томас. Зар неко од вас мисли да би Дуле довео онаквог полуиграча? Не веровао је људима који су веровали статистици и клиповима ( и ја сам се релативно зајебао).
О Новаку Жаре ( а и он је доста слаган јер је мали тешка шлихтара која се служи свиме да се уцури тренеру) говори много тога доброг, гура га, после њега и Мишко наравно и то је то.
Нема времена Дуле да иде по кућама и проверава какав је он човек ( некада је имао времена и за то).

Поента је да тренутка када постане наш играч имаће моју подршку, дотле имам право да пишем да је то тип играча ког не желим у Партизану.
Зашто?
Зато што ратничка екипа чија је парадигма Драган може врло лако бити разорена само једном слабом кариком.
 
Последња измена:

Bitldjus

Početnik
Учлањен(а)
02.11.2013
Порука
11
Reaction score
0
Ko zna da li ce uopste i doci, ali koliko ste se raspisali bilo bi bezveze da ne dodje.A
kad dodje, nek nam je Bog u pomoci. Jeste on dobar lik, kulturan, vaspitan, ali brate, za velike utakmice, i kad treba, nema muda. Ali, necu da gresim dusu, moze biti i dobro resenje.Oslabiti nas sigurno nece, pa, bio to milenko ili ne ... ko god dosao, dobro dosao.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Stojanče,
sve je to jasno, ne sumnjam da imaš prave informacije i da si u pravu kao i mnogo puta do sad, ako je već tako nadam se da će neko doprijeti do Duleta da mu pojasni neke stvari oko toga, pa da malo preispita odluku...

Sa druge strane sjećamo se svi kako su upućeni pojedinci ovdje pisali za Bogdana, te nedisciplinovan, te krši elementarne kodekse ponašanja u klubu, te takav neće nikad dobiti šansu, te forumaški as :D , godinu i po posle svi se kunemo u njega...

Šta znam, ako je klinjo talenat možda ga valja uzeti i probati promijenti, nešto ne vjerujem da koliku god količinu bezobrazluka imao može rasturiti jedinstvo i koheziju unutar tima u kojem je kapiten Dragan Veliki Milosavljević i koga vodi Dule...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Пази друже, та прича око Богдана је могла само да се продаје онима који га нису гледали и који га нису пратили као млађег.
Он има мало "луду" главу као и већина момака које су биле вође у свим селекцијама ( расте его) али је апсолутно момак на месту и добар дечко.
С друге стране ни по таленту не могу да се пореде, Богдан је увек био комплетан играч који је био вођа у свим селекцијама, док је овај делио минутажу с Потом...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Bogdan mi je najomiljeniji lik,ubedljivo.
Odavno nismo imali takvog lika.
Pozitivan je do maksimale.
Retko se radjaju takvi igraci.
Decka licno ne poznajem,ali verujem Stojancetu,da je super momak,kulturan i vaspitan.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Evo vidjećemo šta će se izdešavati, što se mene tiče ja ti vjerujem :D

Naši svakako rade da prošire rotaciju, jer je jasno svima da se dalje ne može ovako, pretužno nam klupa izgleda sa Arnitovićem, Andrićem, Bezbradicom koji očito nemaju šta da traže jer ne mogu ni 3-4 minuta da iznesu u jadranskoj ligi a da igra i rezultat stmoglavo ne krenu naniže..
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Bogdan je nezreo bio (jos uvek je malo), malo neozbiljan, neodgovaran, razmazen (bgd bogato dete :D) al to nije bio razlog da sedi pored Tegeltije s obzirom koliki je potencijal a da se dovode i igraju Andjusic, Klobucar i da se pustaju onakve price iz kluba da bi se pravdalo. (sad pocinjem da brojim koji ce se prvi javiti da odgovori od cetvorice forumasa :D)


Dule ne moze da stigne da gleda sve, on covek je po ceo dan sa nasim momcima i osim ove sto vidi protiv nas u takmicenjima koje igramo nema vremena za ostalo. Npr isao je u NS da gleda Jokica zajedno sa Miskom, zato se nadam da je neki dogovor da ovaj dodje kod nas (usracu se od srece) a da je tamo na obucavanju jer je kasno poceo da trenira. A npr isla je prica za jednog igraca da ga ocemo, svi koji prate basket znali su za njega preko statistika, a onda odigra odlicno protiv nas i nasi se cude, ko je on i sl. Mislim naravno da se ne mogu pokupiti svi igraci i raditi bez greske ali nema uopste organizaicje, da se gledaju, prate igraci na vreme, samo preporuka menadzera, rec necija i to je to.

Sa druge strane mi je cudno da do Duleta nije doslo to kakav je Novak (mada mozda je i do toga da se Dule promenio :D sad nije vise onako ostar i grub prema deci :D), ali smem da se kladim da njega Dule nije gledao vise od jedne utakmice, ako i toliko, da jeste ne bi ga doveo. Sto ne znaci da ne moze da iskoristi neke prenosti malog i da mali postane nesto, iako po meni nije ni prici Miljenovicu pa ovaj nije mogao kod nas.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Bice dovoljno karata u areni ne brini nista
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top