Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Не подсмевам се ја теби него је тај губитнички менталитет карактеристичан за један други клуб ЈСД.
Губили смо утакмице до сада па шта, колико смо их губили пре него што смо почели да правимо чуда пре пар година? Колико пута смо били фаворити, на шта смо личили у првом полувремену у тел авиву својевремено? Да тад смо имали ( па навести по вољи) тад смо имали срце, а то је нешто што краси ККП.
Изгубили од солнока, значи не могу ништа у ЕЛ, ај погледајте како је барса играла у ендеси, фенер у турској лиги итд...
Губитничко размишљање рађа губитнике.
Није ствар у реалности, нереалности, ово је кошарка, не можеш да сабијеш 10 играча у 16 и надаш се да ће противник да промаши све живо и касније сереш да си га добио "тактички". Овде се игра посед за посед, и да би победио мораш да будеш бар егал с противником.
И да зајебите те приче с Жељком.
Жељко ако буде могао, угазиће нас. Неће нас баш понизити као Месина, али нећемо имати протекторат. Жељко обожава Партизан, али он зна да Партизан није циганче са улице коме треба милосрђе па да се сажаљева, то би било и неспортски.
 
Последња измена:

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ma brate u pravu si ti za mentalitet i sve to, ali tad kad smo dobijali u gostima imali smo mnogo jaci sastav.
ova klincadija nema jos dovoljnog iskustva, a fener je jedan od favorita za osvajanje el.
imam i ja pobednicki mentalitet, rekao sam TOMCAT-u da cemo da bijemo csk 10 razlike:D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
jel' ovaj mali Novak počeo danas da trenria sa nama kao što je najavljeno?

Košarkaši Vršca sutra od 18 časova u Centru Millennium dočekuju ekipu Tamiša iz Pančeva, u okviru 12. kola Košarkaške lige Srbije. Ulaz je besplatan.

-Utakmica protiv Tamiša je veoma važna za nas i zato pozivam publiku da dođe u što većem broju da nas podrži – kaže kapiten Vršca Jovan Novak. – Imali smo samo dva dana da se spremimo za ovu utakmicu, ali se nadam da će nam to biti dovoljno da ostvarimo pobedu, koja bi nam osigurala mesto na sredini tabele. S obzirom na to da nam do kraja godine slede još dva gotovanja, ovaj meč moramo da rešimo u svoju korist.
Šilobade, Šilobade :D
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pa jel ste čitali juče pisao sam na ABA ligi. Mi smo sve dogovorili sa Novakom, ali ne i sa Vršcem. Kaže Žare da se duguju još uvek pare za Milutinova i da pokušavamo nešto da izbunarimo.

Rekao je Žare za Novaka da je atipičan igrač, jako "bezobrazan" i nepredvidiv i da može da bude vrhunski...
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Sasha Bely

Slažem se, ali nikad se ne zna. Mada i da se sretnemo više oni imaju razloga za brigu tako da...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pa jel ste čitali juče pisao sam na ABA ligi. Mi smo sve dogovorili sa Novakom, ali ne i sa Vršcem.

I ŠTO SE TIČE MALOG NOVAKA. JOŠ NIJE TU NIŠTA GOTOVO. MI SMO SE DOGOVORILI SA NJIM, ALI SA VRŠCEM... Još dugujemo za Milutinova, pa ćemo da vidimo šta će biti. Kaže za njega Žare da ima dosta da radi, ali da je atipičan igrač koji može itekako da bude vrhunski, tako da samo dočekamo taj dan :D.
Ja sam pazio na času nego mi malopre bilo mrsko da tražim... Ali kad si nas već "prozvao" :D

A evo i potvrde tvojih reči!

Novak (ne)dolazi u Partizan!

U ponedeljak je u banatskoj varoši boravio Mlađan Šilobad, ali je, bez obzira što poslovni direktor nije želeo da komentariše, došlo do zastoja u pregovorima. Nije teško pogoditi da je u pitanju, već „klasika”, visina obeštećenja.

- Duplirali su sumu - kratko će za današnji “Sport” trener Partizana Duško Vujošević na pitanje šta se dešava na realizaciji projekta dovođenja mladog talenta.

U Partizan bi, uskoro, trebalo, po drugi put da kroči i eks- reprezentativac Milenko Tepić, posle pola sezone u Lijetuvos Ritasu.

- Realno je da se pojavi početkom sledeće nedelje - kaže šef stručnog štaba crno- belih.
Sad će Ćoki da ponudi traženo obeštećenje i demonstrira silu :D
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Evo sta je sa Novakom..., osetili da nam je stani pani pa brze bolje duplirali cifru...
Sada ih lepo treba oduvati i dovesti nekog Amera...:banghead

Novak (ne)dolazi u Partizan! Vršac duplirao visinu obeštećenja!

Zastoj u pregovorima oko dolaska juniorskog reprezentativca potvrdio je i trener crno-belih Vujošević. Sledi nova runda razgovora dva kluba



Juniorski reprezentativac, Jovan Novak, danas se, ipak, nije pojavio na treningu Partizana. Plejmejker Vršca, umesto dolaska u Beograd, u utorak će na parket „Milenijuma” protiv Tamiša, ali je veliko pitanje da li će se, recimo, u sredu, obreti u klubu čije bi boje trebalo da brani naredne tri i po sezone.


U ponedeljak je u banatskoj varoši boravio Mlađan Šilobad, ali je, bez obzira što poslovni direktor nije želeo da komentariše, došlo do zastoja u pregovorima. Nije teško pogoditi da je u pitanju, već „klasika”, visina obeštećenja.

- Duplirali su sumu - kratko će za današnji “Sport” trener Partizana Duško Vujošević na pitanje šta se dešava na realizaciji projekta dovođenja mladog talenta.

U Partizan bi, uskoro, trebalo, po drugi put da kroči i eks- reprezentativac Milenko Tepić, posle pola sezone u Lijetuvos Ritasu.

- Realno je da se pojavi početkom sledeće nedelje - kaže šef stručnog štaba crno- belih.

Izvor: Vecernje Novosti.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Ko ih jebe... za to obestecenje bolje Worena da dovedemo... ili da probamo nekog drugog...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
gledam sada na sosu tegija i onu njegovu emisiju.. da li je upravo pokazao klip na kome bertans gadja trojke fazon 20-20.. ? moguce da nije bertans u pitanju,nisam cuo na pocetku klipa sta je rekao
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Klub je jos jednom pokazao slabosti,sad nas jebe Vrsac.

Tako nam i treba kad nemamo omladinsku skolu,nismo sposobni da izbacimo igraca iz kadeta,juniora sve sto radimo je dovodjenje sa strane u prvi tim ili godinu pred ulazak u tim.

Velika bi bila steta da ovo ispustimo,ovo je potencijalna lova u buducnosti i na dohvat je ruke.....
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Slozio bih se sa Perom.Treba da stedimo snage na Bosforu,iluzorno je ocekivati nesto kad nas Solnok dobija.

Ako Budiveljnik dobije sanse su i dalje minimalne ali bar imamo mec kuci da muski poginemo......
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Imamo mi razloga za brigu, ako ne budemo prvi, zbog meča sa Cedevitom. Dva puta za redom da Hrvati ne vide Evroligu...

I to je najveći problem ovog poraza. No, idemo dalje, biće bolje od januara.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
I mi smo izgubili od Solonoka, moramo da se vadimo protiv Fenera... A jedan mali off, nadam se da se necete ljutiti... Sto se tice EL i Fenelra kao favorita... daleko su oni od favorita, ja cu njima dati neke sanse tek ako odu na Final 4. Zato igraci, Dule, mi (Navijaci)... BORBA BRE !
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.410
Reaction score
4.464
Da li zaista neko ozbiljno misli da mi imamo šansi protiv Fenera u gostima ili da će nas Željko pustiti?! :confused Aman ljudi šanse su nam u domenu teorije...
Mi smo šanse svoje propustili u gostima sa nanterom i buđavima i treba da se šutiramo u dupe od sreće ako nekim čudom prođemo dalje...
Po meni su čak veće šanse da će buđavi dobiti nanter nego mi cska u pioniru
Ipak nadam se tom čudu ali ne očekujem ništa
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Да се не лажемо највећа шанса је пропуштена против Нантера. Директан конкурент, ми никад ближи победи, све смо имали у својим рукама... Но јбг, све док постоји нада људски је надати се! Да је Фенербахче добио синоћ Галатасарај, верујем да би се и нама шансе повећале у том гостовању, но овако верујем да је притисак на Жељку, и ми се намештамо у најнезгоднијем тренутку као топовско месо. Још незгодније је што ако ЦСКА чукне Барселону као домаћин, и они ће јурити победу против нас за бољи пласман на табели. Тако да све се наместило онако како можда нисмо желели, али опет треба изаћи, дати максимум па шта буде!
Са друге стране и да смо добили Нантер тамо било би густо, исто би имали овакве две утакмице пред нама, а они једну са Будивељником коме победа не значи ништа... Тако да окрени-обрни у незавидном смо положају. Али да се вратим на почетак поста, док постоји нада, људски је надати се!
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Potencijalna lova je bio Djekic. Njega smo bese oteli Barsi ispred nosa. Bio je i Bakic potencijalna lova, kao i Miljenovic, mada za njega mislim da smo se prerano odrekli. Previse je talenata i "talenata" proslo kroz kk, a dosta njih nije ostvarilo projektovane karijere. Cak mislim da je dosta vise njih uspelo iz drugog plana i bez pompe, nego ovih zvucnih. Jedno je kad dodje mladi, siroj publici anonimni Ceh Veseli, posle otkaza u fenjerasu Geoplin Slovanu, a sasvim drugo je kad dodje novi Veseli Cekovski.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
pa realno, od svih naših udarnih transfera u zadnjih npr 5 godina, jedino su peković i marić igrali posle ozbiljno. tripko i tepić su se raspali, novica se povredjivao 2 puta godišnje. što kaže simke, djekić je trebao da bude klasa, a ispao je igrač za kk crnokosu.

Ono što se slažem sa armijem, je da je velika sramota za klub našeg renomea da se omladinska škola onako raspada, da mi već godinama nemamo nikoga ko je ponikao baš kod nas. Andrić je ponikao kod nas, izgleda kao sve osim kao košarkaš.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top