Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG


iskreno mislim da zvezda nece ovog igraca i da ga nije trazila,nego da je to cist fazon vrscana kao bilo je 30k ali eto umesala se zvezda pa sad je 60 tako da ako bude transfer novaka bice to u partizan.

zvezda i da hoce da ga dovede nema prostora u zamrzivacu. a fmp nam busi transfere kad god moze, to su radili i prosle sezone pa im se vratilo.


Potencijalna lova je bio Djekic. Njega smo bese oteli Barsi ispred nosa. Bio je i Bakic potencijalna lova, kao i Miljenovic, mada za njega mislim da smo se prerano odrekli. Previse je talenata i "talenata" proslo kroz kk, a dosta njih nije ostvarilo projektovane karijere. Cak mislim da je dosta vise njih uspelo iz drugog plana i bez pompe, nego ovih zvucnih. Jedno je kad dodje mladi, siroj publici anonimni Ceh Veseli, posle otkaza u fenjerasu Geoplin Slovanu, a sasvim drugo je kad dodje novi Veseli Cekovski.

Jan nije otpusten, platili smo Slovanu 30 000 evra. Djekic je sam platio slobodu od otrovnog patuljka. Partizan se nije odrekao Miljenovica, vec on je otisao za minutazom sto je i posteno jer sebe nije video kao treceg pleja i naravno debelo se zajebao.


O nekim drugim stvarima vezano za selektiranje i nasledje sledeci put kada stignem.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
prilično sam spokojan i siguran da i tepić i novak dolaze !
 

Gojko

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
40
Reaction score
0
Локација
RS
jeste sada licno je vucic rekao da mu se podigne cena,ove ljudi mnogo potenciraju tog coveka sada on bas nema problema sa drzavom i u stranci pa gleda kako da mu cova bude u povoljnoj prilci...

iskreno mislim da zvezda nece ovog igraca i da ga nije trazila,nego da je to cist fazon vrscana kao bilo je 30k ali eto umesala se zvezda pa sad je 60 tako da ako bude transfer novaka bice to u partizan.

sto se tice tepica tu samo zavisi dal hoce da ga otpuste ili nece ako ga zadrze jbg,a ako ne dolazi i to je to ne vidim ja tu neki drugi problem

Eto bas nema vremena da se bavi time, umjesto sto im je napumpao budzet na 15 miliona, mogao je spasiti nekoliko firmi ili nekoj sirotinji kuce napraviti.
A sto se tice ovih mladih igraca, ako misle da ce im u fmp biti bolje slobodno neka idu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.064
Reaction score
26.277
Локација
ante portas
zvezda i da hoce da ga dovede nema prostora u zamrzivacu. a fmp nam busi transfere kad god moze, to su radili i prosle sezone pa im se vratilo.




Jan nije otpusten, platili smo Slovanu 30 000 evra. Djekic je sam platio slobodu od otrovnog patuljka. Partizan se nije odrekao Miljenovica, vec on je otisao za minutazom sto je i posteno jer sebe nije video kao treceg pleja i naravno debelo se zajebao.


O nekim drugim stvarima vezano za selektiranje i nasledje sledeci put kada stignem.

Jbt njima ni Cvetkovic ne igra,jedva uzima minute,a oni hoce da uzmu ovog Novaka samo da ga mi ne bi uzeli. :prekrsti Bolest Coravog ide do neslucenih visina.
On ima 3 opcije. Ili ce doci u kosarkasku akademiju tj. na fakultet :D ili ce otici na kaljenje u FMP/a nema teorije da ce u FMP da uzima minute/ ili da ostane u Vrscu i da gubi vreme tako sto ce da puni beznacajnu KLS statistiku. Pa nek odluci.
 
Последња измена:

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
J

P.S. Ovo je izgubljena bitka,ova sranja sto Dule prica vezana za to da cigani nece lako da nas sjebu je samo pucanje iz prazne puske nazalost

Jako interesantno zapažanje.

I ja sam se u prvom trenutku upitao koji će im kurac Novak kad im ni Cvetković ni Rebić ne igraju, ali sam se setio da je ćoki hteo i Pota da orobi koristeći se njegovim problemom oko obeštećenja. Pored Marjanović i katića i malog istića ne vidim potrebu ni za Šalićem, ali oni su i njega pokušali da dovedu. Na kraju mi dobismo Đoka a oni đoku.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Jan nije otpusten, platili smo Slovanu 30 000 evra. Djekic je sam platio slobodu od otrovnog patuljka. Partizan se nije odrekao Miljenovica, vec on je otisao za minutazom sto je i posteno jer sebe nije video kao treceg pleja i naravno debelo se zajebao.
Al' se Djekic zajebao:D Pa on jos te pare nije otplatio, morala kuca pod hipoteku:D

Za Miljenovica sam cuo dosta prica, sto pouzdanih, sto manje pouzdanih i koliko sam skapirao nismo se nesto preterano ni trudili da ga zadrzimo, a to mislim da je greska, jer da smo ga razigravali u Megi prosle godine, sad bi bio odlican u rotaciji. Mozda se decko i smorio kad je video da mora da bude treca opcija iza Torija. U takvoj situaciji covek se zapita da batali kosarku.

No, poenta mog posta nije bilo to sto si ti istakao, nego medijsko i menadzersko naduvavanje igraca, posto dosta igraca koji su dosli kod nas, a nisu bili naduvani su napravili odlicne karijere i izrasli u dobre igrace, dok je dosta tih preduvanih neslavno zavrsilo. Zivkovic, Samardziski, Gajic, Cakic, Rakocevic, Klobucar, dok su Marinkovic i Cekovski na tom putu da im se pridruze. A neki su kod nas razocarali, a kasnije ipak nisu propali, bili su solidni Erden, Sekulic.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Partizan se nije odrekao Miljenovica, vec on je otisao za minutazom sto je i posteno jer sebe nije video kao treceg pleja i naravno debelo se zajebao.


pa nesto nisam siguran da se na njega racunalo, da jeste lako bi on sacekao, ili Misko i njegovi roditelji...na stranu sto ja njega gotivim kao igraca, nije mi cudno da ga nismo hteli i da je otisao, ne bi mogao da igra odbranu kod nas (zato mi cudno da Novak dolazi), pogotovo jer ne ide da bude rezerva Leu koji takodje ne igra odbranu na pristojnom nivou.

a ne vidim da se zajebao, ima minutazu u Jadranskoj, igra dobro.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Ne bi me zacudilo da coki sada pokusa i Tepica da nam uzme,i ubedi coveka da je za njega fmp bolje resenje :buhaha
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
pa nesto nisam siguran da se na njega racunalo, da jeste lako bi on sacekao, ili Misko i njegovi roditelji...na stranu sto ja njega gotivim kao igraca, nije mi cudno da ga nismo hteli i da je otisao, ne bi mogao da igra odbranu kod nas (zato mi cudno da Novak dolazi), pogotovo jer ne ide da bude rezerva Leu koji takodje ne igra odbranu na pristojnom nivou.

a ne vidim da se zajebao, ima minutazu u Jadranskoj, igra dobro.
Zato Dalo hapsi u odbrani, posebno na prvom koraku ne ispada:D
Iskreno sam se nadao da bi on mogao nekad da se vrati kod nas, ali se onda desio slucaj "Pecenjara", pa i nepozdravljanje sa Duletom posle tekme ove sezone.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Mozda najbolja solucija za obe strane,oko Novaka da ga obezbedimp,a da ostane u Vrscu do kraja sezone.U slucaju da je kurvanje sa patuljkom,samo je Novak na gubitku i to drasticnom.Sto se Tepica tice,zeleli smo pleja i visoku trojku,dobili,verovatno,visoku jedinicu i eto resenja,pirocanska ekonomija.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
a ne vidim da se zajebao, ima minutazu u Jadranskoj, igra dobro.

Miljenovic nije otisao iz Partizana u Megu vec u Kragujevac.

Gde je igrao 12 utakmica prosecno 7,7min gde prosek dize u 2 utakmice kada nije igrao Capin zbog povrede. inace bi prosek bio 5,4 minuta. 12 utakmica od mogucih 26.

Verujem da je ostao kod nas kao treci plej brze napredovao. Ali da smo sekli vene sto je hteo da ode nismo.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Imajući u vidu da su prijatelji iz FMP-a u više navrata naglasili da im plej nije potreban, a oni skoro pa nikad ne lažu, pitam se šta li je po sredi. Možda ćete mi se smejati ali pade mi na pamet da nije reč o nesporazumu. Šta ako su oni rekli da "čekaju Novaka" a pritom mislili na doček Nove godine? Stvarno bi šteta bila da zbog jednog nesporazuma pokvarimo sjajne odnose koje gajimo sa ovim bratskim klubom.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
to je vec njegov problem sto je otisao kod Mute :D i naravno da bi mu bio bolji trening kod nas nego kod Mutise, al realno se znalo da on i Dule nisu jedan za drugog :D verujem i da je bilo frustracije kad vidi Torija a od malena kovan u spas nase kosarke i sa svih strana trazeno da igra
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
dakle coki je rekao da oni novaka (novu godinu) cekaju u stefana supanca.
bice to veselje jebalo tutku.
dule ce probati da dovede novaka da bi posle novaka(nove godine) silovao fmp.
e sad to sto je taj novak navijac cerge nije bitno, jer ce biti najbitnije kada na kraju sezone podigne pehar sa partizanom i kao stojke preobracen zapeva: uzalud trud, dzaba vam sve... :D
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sad treba spustiti ponudu. Otići tamo i reći :"nudili smo 30 iljada, sad nudimo 20, za dva dana dajemo poslednju ponudu 15 hiljada." Tako se prevaspitavaju mali klubovi. Nije taj igrač vredan cimanja.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Nadam se da su se pregovori odvijali ovako: http://www.youtube.com/watch?v=6mFVG0imqJM

Kakvih bre 60 (a neki pominju i 100) hiljada obeštećenja za igrača od 19 godinica, iz mrtve superlige Srbije, u Srbiji u ovakvom trenutku i sa ovakvim stanjem u kojem je Partizan, ali i ostali klubovi osim FMPa!?!

Ne govorimo o dokazivanju finansijske snage koju naravno nemamo, nego o bezobrazluku seljana koji su uvideli mogućnost da zarade. Dupliranje cene. Pa gde to ima? To ne da je neozbiljno poslovanje, nego je klasičan srpski jajarski mentalitet...

Eto ga ciganima, pa će da se naigra kao i Cvetković. Ili će možda i on u NBA sa Vasom sledeće godine, ko zna :buhaha
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ako ode sa Vasom u NBA, nek odu u isti tim da Army ne bi imao podeljene emocije, vec samo jedan klub koji ce da voli svim srcem:D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Sad treba spustiti ponudu. Otići tamo i reći :"nudili smo 30 iljada, sad nudimo 20, za dva dana dajemo poslednju ponudu 15 hiljada." Tako se prevaspitavaju mali klubovi. Nije taj igrač vredan cimanja.

Како ми живимо од продаје играча тако и ти мали клубови, сад једино ако то раде јер им је "неко" тако реко онда нек се угасе слободно, а ако траже чисто ради својег дупета да зараде јбг ништа ту не можеш њихово право.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top