Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
On je iz Kraljeva Ribnice dosao u OK Cigani i za njih je igrao 3 puta cini mi se, onda u inostranstvu Lube, Olimpijakos...pa zavrsio karijeru u Radnickom Kragujevac.

Njemu je dete umrlo jedno mislim?

Inace ciganski kadar, nije ko onaj Perunicic slepac ali je njihov!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Posle povratka iz inostranstva je bio ponovo u čergi, pa tek onda otišao u Kragujevac da završi karijeru...
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Da u pravu si to mu je bio taj 3. povratak u mahalu!

Oni su na sve spremni i za svasta su kadri ali ne vidim kako bi mogli da nas sprece da igramo u Areni?Mada Blesic je to pokvarenjak moze da kao digne cenu, da nas zajebava, da uslovljava stolice picke materine da se ne lome.
Ako ne dao Bog pobede na izborima i predju iz privremenog u stalni "polni organ" Arena ce biti ovo sto neko navede gore, mada ne mogu je bas skroz poseljaciti vole i pare od stranih izvodjaca!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Не смијемо искључити минирања Арене, мислим да можемо очекивати поскупљење термина тј да нам узму све шта зарадимо, да не ради гријање итд.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Zasto komentarisete uopste ove nebulozne izjave njihovih funkcionera i opste paranoje njihovog krda na nasu pobedu u Turskoj . Mi treba da uzivamo u ovim divnim trenucima i premotavamo Kinzijevu bananu ,a oni neka pucaju od muke.
Ih pa oni pojacaju taj ugodjaj, zakucaju ga ko krusku u Luna parku do vr'a:D

A kad cuju Dulenceta plasim se za njihovo psihicko zdravlje, napravice nesto sebi u afektu, laju, reze, samopovredice se neka ih ovako dozirano cacka s vremena na vreme skrenuce pamecu.

A sad je izvestio javnost da je mafijaska pudlica sebi dala za pravo da jednog Zeljka uznemirava i da ona lasica Jakovljevic kruzi "oko kokosarnika" po Cokijevom naredjenju da nam sjebava transfere mladih igraca uz dodatak odakle tom klubu pare bre?

Sve na mestu, samo su limenke promenile taktiku, gospoda iz Zeleznika ne odgovaraju, gospodski maniri ali nece izdrzati coravi kepec:D
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Rat sa gamadima razne vrste se nastavlja i tek će biti buran sad kad je njihova skupocjena ekskadrila ispušila u Evroligi, a naš ovako mlad i svim nedaćama ophrvan tim nadamo se uspije da prođe. Ne samo da će biti muke i oko Arene već očekujem i druge razne vrste podmetanja na svim nivoima.

Ipak moramo biti oprezni i ako su nam šanse rapidno porasle za top 16, još nismo tamo.
Očekujem pakao i ludnicu u četvrtak kakva odavno nije viđena u Pioniru. :D:
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Pa onaj coravi neuspeli abortus kod Tegija,nastao koitusom brate i sestre,je bas lepo objasnio kroz moguce organizovanje F4 aba lige u Beogradu tu neraskidivu ljubav grada i fmp-a.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Sjutra pun Pionir i ne samo da se pozdrave momci za herojski podvig osvajanja Carigrada, nego da se navija i grize za pobjedu nad podgoričkom varijantom cigana.
Nadam se da nismo zaboravili kakva sranja prave podgorički ciganjerosi kad naš klub gostuje u Podgorici.

Prema tome jako sa svih strana pobjeda je neophodna.
Budućnost će sigurno forsirati tuču i ići na kartu našeg umora jer su sigurno mnogo svježiji iako su igrali smiješni Evrokup, mada ove sezone nikad gore, jebao ih je ko je stigao. Imaju sasvim dobru ekipu za Aba ligu i vjerovatno će se boriti do kraja za 4. a možda i 3. mjesto.

Očekujem veliko trošenje naše četvorke i sjutra, ovima je Ćapin povrijeđen (mada nije igrao ni blizu nivoa od prošle godine tako da i nije im to toliki hendikep kako se može učiniti) tako da očekujem da se Bogdan ispiša po njihovim bekovima ako se regenerisao koliko-toliko.
Jedva čekam Milenka već od narednog kola ABA lige da spašava stvar u smislu prije svega donošenja veikog rasterećenja za našu spoljnu liniju.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Не смијемо искључити минирања Арене, мислим да можемо очекивати поскупљење термина тј да нам узму све шта зарадимо, да не ради гријање итд.

Prijatelju,druze,brate cekaj da i zvanicno overimo top16. Za borbu sa zgadijom i udarcima ispod pojasa ima vremena. Imamo sada preca posla.
Maksimalan fokus na CSKA i smirivanje tenzije. Trosenje energije na Gebelsovu masineriju nam sada ne treba.

Edit:
@Srbin Podgorica
Mislio sam u principu i generalno na sve. Cek da overimo top 16,da se svi skoncentrisemo na teren i samo na teren. Ne samo Dule i ekipa/posto ce oni i ovako i onako biti maksimalno naspanovani/ vec i mi svi,a pogotovo oni koji se budu nasli u hali protiv CSKA. Generalno mislim da svaka prica o njima/Covicu,FMP i co / za sada barem do cetvrtka treba automatski i momentalno da prestane na forumu.Ne treba da ih stavimo u usta.
Cuti,skupljaj,kumuliraj energiju na svakom mestu za cetvrtak. Ima vremena za bavljenje njima. Pisacemo im po faci,bice vremena za to.
Ne treba nam sada trosenje energije i prosipanje iste na bilo kakve i ikakve price o njima.
To htedoh da kazem. Ajd u zdravlje :ziveli
 
Последња измена:

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
2hykio8.jpg


:)
 

Vesely011

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
83
Reaction score
0
Da li je ovo prvi put da se utakmice poslednjeg kola igraju u razlicitim terminima? Nanter pocinje 15 minkasnije u odnosu na nas
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pretposlednja utakmica u Pioniru ove godine... Termin sasvim okej, valja momcima dati podršku u veoma važnoj utakmici pred tri vezana gostovanja u ABA ligi.

Partizan - Budućnost 19:00
arena1.jpg


Napred Partizan!
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Par zanimljivih podataka (bar su meni bili :D ):
nema ekipe koja je postigla manje poena
najmanje puta smo šutirali za 3
imamo najmanje asistencija
drugi smo po broju izgubljenih lopti
ekipa smo čiji protivnici imaju najmanje skokova
pustio nas Zeljko :D.
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Ja sam se u njega prvi put razočarala kada je 2000. bio kandidat SPSa, tako da ovim izletom, tačnije - preletom- i nisam posebno iznenađena.

A igrao je za čergu...
Jeste igrao za cergu ali je grobarcina.
Secam se :confused,igrali smo revans protiv Seltika u Glazgovu i kada smo dobili bilo je ukljucenje u neku emisiju o odbojci i tome kako se priprema nasa reprezentacija za neku vaznu utakmicu.Pita voditelj cini mi se Lazara Grozdanovica da li su igraci gledali utakmicu,a on odgovara u stilu da je najtemperamentniji bio Brdjovic i da malo ljudi zna da je on iako igrac Z. veliki Grobar.
Isti sam Broj 1:buhaha
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne sumnjam u pobedu. Da će biti teško, hoće.
Budućnost nema ekstra pojedince, ali ima ratničku ekipu. Biju, štipaju, pljuju, skaču, trče, bore se. Uvek je teško protiv njih igrati.
Popović i Vitkovac su najbolji igrači. Veliku minutažu imaju i plejevi Ivanović i Mihaljević, bek Šuhović i krilni centar Subotić iz Železnika. Centar je neki Afrikanac, ništa posebno.
Očekujem da Milutinov i Musli izdominiraju.
Budućnost će se boriti za plasman od 3. do 7.mesta i veoma je ozbiljan rival, u tom kontekstu. Ali bili su i Cibona, Igokea, Mega, pa smo pobedili. To je taj rang ekipa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top