Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Pa jeste, a i kad je još par puta trebalo da prelomimo -tu su bile sudije.. ne uplaćuje CSKA džabe na početku svake sezone milionče za sudije... završe ljudi, da se ne nerviraju posle....

Ti se ono bješe izdaješ za košarkaškog laika? :D

Tako su nas fino isjeckali u dva navrata, a posebno kada smo prišli na -1 u drugom dijelu. :puke

Momci nisu imali snage za ovo danas i to je bilo očigledno. Raduje Musli koji se (nadam se) ponovo diže polako. I dalje mi nije jasan odnos njegove i Nikoline minutaže, osim ako nije u pitanju iscrpljenost zbog gripa koji je Dule pominjao na KZŠ. Nikolica nastavlja da bude potpuno pogubljen na terenu. :?

Sve u svemu svaka čast momci, ovo ste u potpunosti zaslužili. :respect

A ono što me je najviše obradovalo u vezi večerašnje utakmice je

@PavleKn: Slabo se bilo ko raduje u svlačionici. "Pa izgubili smo". Pravi sportisti.

:respect:respect:respect
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Posle plasmana u TOP 16,a posto je izvesno da cemo meceve igrati u Areni,najbolje resenje bi bilo da se u prodaju puste preostale sezonske ulaznice. Naravno po nizoj ceni od one koja je bila na pocetku sezone. Ako to iz tehnickih ili bilo kojeg drugog razloga nije moguce,bilo bi daleko korisnije po finansije kluba da se pusti komplet karata za svih sedam utakmica koje cemo odigrati,umesto da se pustaju pojedinacne pred svaku utakmicu. Na taj nacin se sprecava da klub finansijski trpi ukoliko izgubimo sanse za play off recimo tri kola pre kraja,pa se proda samo pola kapaciteta ili ne daj Boze dodjemo u situaciju da igramo pred nekim mizernim brojem ljudi. Pokazalo se to manje-vise uspesnim sa prodajom kompleta za LS i LE. A ovde je u pitanju nas KK. Dakle interesovanje mnogo vece. Mislim da takav dogovor moze da se napravi sa Eventimom...
 

MarkoPFC

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
443
Reaction score
42
Локација
Pozarevac
Da ne zaboravim pohvale za Nikolicu za ona 3-4 kresanja čupavog majmuna, onako u prolazu, ramenom:wink:
Kako mi je bilo drago kada mu je usao u liniju kretanja a slina cupava se odbila od njega kao od stene (Milutinova 4. licna). Mnogo lep prizor za videti! :D

P.S. Jedva cekam da gledam Milutinova za 2 godine. Kakva ce to zverina biti. Nista manje nego Pekovic. To se i sada vidi i naslucuje.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Moras ponuditi komplet npr za 5000 i pojedinacne za 1000... to za dole...

a vore npr 2500 din komplet a 500 pojedinacna.... i ne davati dzabe karte...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Sve cestitke Duletu i momcima na plasmanu u top16 timova Evropske kosarke.:clap
Nije ni najmanje lako provuci se medju najbolje ni sa mnogo jacim timom,a ako si najmladji u Evropi to je vec OGROMAN uspeh.
Malo o utakmici:
Ne zameram Milutinovu nista,al ovoj dvojici svasta.Treba nam bar solidan centar za prvu postavu,Nikola je odlican back up.
Prva cetvorka dise na skrge(izumimam Gagija iz drustvanceta).Ljudi popadase,Tepic nam je ko melem na ranu dosao.
CSKA je mnogo jak,imena kao sto su Vims,Pargo,Hriapa,Krstic,Kaun,Micov,smrda ciganski je za svaki respekt + Mesina na klupi,al docice nam opet pa cemo da vidimo,pogotovo malo odmorniji da budemo i pojacani nadam se.
Za kraj mogao bi i neki sponzor da nas obraduje,recimo Francuski,jer nemaju svoje da prate,pa da nam plati Traorea bar do kraja sezone :D
Edit:
Hvala ti Zeljko :respect
 
Последња измена:

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Partizane bravo bravo,kako je sve bilo sivo posle Nantera,i tog nesrecnog poraza,a kako je sada sve CRNO-BELO,koliko god da mi je krivo sto nisam bio rodjen da gledam Divca,Grbu,Saleta,PSD-a,itd,toliko mi je drago sto zivim u eri nezapamcene dominacije kako u drzavi,tako i u regioni,kao i uspesima u elitnom takmicenju Evroligi,za ovo se zivi,ovaj osecaj blazenstva ne mogu da opisem,previse sam srecan da bih bilo sta napisao:napred Partizan
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Igracima kapa dole, TOP 16 plus jos more dobrih utakmica i plus puna arena, ovo je melen za KKP i za igrace koje cemo da razvijamo u najjacim utakmicama. Ogroman uspeh u pravom trenutku!!!

CSKA je prejak za nas, 40 milki Evra su spucali, otprilike toliko kosta kompletan FK Partizan sa sve teleoptikom, igrackim kadrom, cistacicama i portirima plus muzika gratis.
Bolje je za samopouzdanje sto je malo veca razlika, ako vec moramo da gubimo, nego da je opet na jednu loptu. Svaka njima cast

Navijanje...
Objektivno samo protiv nantera smo licili na sebe kroz celu ovu fazu.
Veceras..."po skolama se tuko...tralalalalala" itd a ljudi od pedeset i kusur kojih je bilo bas dosta gledaju se izmedju sebe, onda naravno sledi javi se zapad, kao ne znaju sto ovi cute :buhaha:buhaha:buhaha
More pesama za stadion, slabo pokrecu ekipu. Crtani film.

Nadam se da ce biti bolje, TOP16 je pred nama.

:ziveli
 

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
Na zalost odgledao sam samo nekoliko poslednjih minuta tako da cu dati komentar samo na osnovu statistike.
Vidim ponovo se, nakon Fenerbahce-a u negativnom kontekstu pominje Nikolina igra pogotovo u odbrani a hvali Muslijeva. Koliko sam primetio u obe ove poslednje utakmice Musli je imao +/- ucinak od -13, dok je Milutinov u obe utakmice bio u plusu, sitnom, ali ipak plus.
Pa ako moze malo objasnjenje.

Inace, momcima svaka cast i sve cestitke ne prolasku u TOP16. Ne mogu da prezalim sto nisam bio u Pioniru veceras.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Hvala ti,crno-bela ljubavi!Veceras su kroz glavu prosle neke scene kao na traci:Ejsi Lou koji masi bacanja protiv Armanija i gubimo top16 u Pioniru,Dragan masi protiv Bamberga Gordon skace i zakucava,Nahbar nas puni i izmice top 16,Dragan se kliza protiv Nantera i svi pomislismo-gubimo TRECU SEZONU ZA REDOM(toliko bi bilo,samo da naglasimo sta nam ovo znaci).Setih se cuvene nedelje Solnok-Bamberg itd zajebana secanja,ona nesrecna utakmica sa Cedevitom u polufinalu f4.Eto tu su neke sitnice koje su se meni vrtele po glavi.A gde smo danas?Danas smo tamo gde pripadamo u 16 NAJBOLJIH EKIPA EVROPE!Da li je tu kraj?Pa to niko ne zna,a ne moze ni da predividi jer mi smo KKP.Danas nas klub raspolaze igracima kao sto su BB,DM,TK,DB i mada bi zvucalo kao nepostovanje neizgovoriti im ime,to im je OMAZ,dovoljna su dva slova i svi znamo ko su oni.Imamo blago,imamo DV-a,imamo ujedinjenu tribinu,imamo Arenu,bice para,EVROPO KKP SE VRACA JACI NEGO IKAD!Hvala i proslavimo ovo,kako dolikuje!
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Niste puno pisali, kakvi rasplazi :D
Bravo Partizane :D
EDIT: Jel se samo meni učinilo ili Gazda predviđa 1/4 finale? :roll:
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
Ako ne ponude paket biće to još jedan u nizu promašaja.
EDIT: cene ako se nisam zajebo negde
 

Прилози

  • RSD.jpg
    RSD.jpg
    20,6 KB · Прегледа: 114
Последња измена:

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Zaboravio sam samo da se poserem na sva ultra bratstva kada Partizan igra utakmicu od koje mu goli zivot i opstanak zavise.

Jedan je crno beli tim! Da se ne ljubimo...
SAMO PARTIZAN
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Moras ponuditi komplet npr za 5000 i pojedinacne za 1000... to za dole...

a vore npr 2500 din komplet a 500 pojedinacna.... i ne davati dzabe karte...
Pa bolje da razdele karte dzabe, ako ce po tim cenama da prodaju. Mi sa tim ciframa jedva da mozemo da se skrpimo da otplatimo harac gradu za rentiranje, a da pretekne jedino moze ako bude 19k+. I to nesto sitno da pretekne. Ne vidim logiku da karta za Top 16 bude jeftinija od karti za grupnu fazu ili iste cene.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
A sutrašnja štampa donosi:

untitled.jpg


12.jpg
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
:banghead gde sam ja to predviđao četvrtfinale.
Predviđao ga, ne predviđao, dođe nam na isto.

Sumnjam da ćemo biti baš tolike sreće pa da nam na kraju u grupu doluta i Laboral Kuća... Ali i da nas sreća pogleda i da dođu opet za TOP 8 nam u ovom formatu (koji je napravljen tako da favorizuje bogate klubove) treba makar polovičan skor i to sa poklapanjem mnogo drugih rezultata.

Objektivno gledano, neki naš opseg je tri do pet pobeda u najboljem slučaju... Ali cilj je bio TOP 16, to je ispunjeno... Sve preko ovoga bi bio vanserijski uspeh!

P.S. Ovaj prolaz znači i da ću ja novih 14 sreda ili četvrtaka morati da pišem ko nam sutra sudi, a taman sam mislio da odmorim :D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Cestitke svima u klubu a posebno nasem cetvercu Zo, Kinzi, Bogdan, Dragan koji svaki mec igraju 35+ minuta.

...Vesterman...cestitke i Vestermanu. Ne smemo ga zaboraviti i znam da necemo...tkdj cestitke i za Bertansa iako nije igrao, deo je tima

Sto se tice top 16 faze i ekipa koje dolazemogu slobodno da kazem da sam zadovoljan.Ekipe sa kojima ne mozemo da igramo ima svega 2 tj jedna manje nego u regularnom delu. Sve ovo ostalo vrlo lako moze da se dobije narocito u Areni, medjutim ne treba se toliko opterecivati rezultatima u top16 fazi, najvaznije je da smo tamo...mada znam da ce ekipa dati sve od sebe da ucini nerealno realnim
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top