Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Kalendar je fenomenalan. Svaka cast na ideji onome koji se sjetio toga.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Zar nije logicno da se prodaju prvo paketi pa onda da idu pojedinacno ?
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
I hoce li biti prodaje pojedinacnih karata online, na eventim.rs?
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Javili sad na SOS-u da je Vujosevic do petka u bolnici zbog nekih bubreznih problema... valjda nije nista ozbiljno...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Vujošević na redovnoj kontroli 25.12.2013.

Šef stručnog staba Partizana NIS Duško Vujošević iskoristio je dvodnevnu pauzu kako bi otišao na ranije dogovoreni sistematski pregled.

Kako bi pregledi bili izvršeni u najkraćem vremenskom roku Vujosevic će do sutra biti na klinici i već u petak će se priključiti ekipi, koja je nakon kraće pauze počela sa treninzima uz stručni štab kluba iz Humske.

Crno-beli tim već u subotu kreće na novo putovanje, ovoga puta u susret gostovanju u Aleksandrovcu, gde ih očekuje ekipa Igokee u poslednjoj utakmici u godini.


kkpartizan.rs
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
Ok, hvala za info... ma nije problem što nema stolica, meni je i u Pioniru kao da ih nema :D, nego što ću i ovog najmanjeg da vodim pa razmišljam šta da radim...

EDIT: A Sever 200 jel to postoji?

Ja bih ti preporucio da uzmes sever nivo 400 i da dodjes ranije u Arenu da zauzmes mesta u prvom redu. Ja sam protiv Budiveljnika bio na Jugu 200, ali kad su razvili sve barjake nista se nije videlo, jos su skinute stolice sve, pa sam sedeo na betonu sat vremena, otpalo mi du*e. Onda sam presao na Jug nivo 400, bio sam u sredini na tom nivo-u i ok je bilo.
A kad su bile bitnije utakmice u Areni i Jug 400 su navijali, skakali svi, haos pravili.

Ja sam pricao jos protiv Budiveljnika da nije u redu prema ljudima koji imaju sezonkse sto ne mogu da biraju sever 200. Sto ljudi koji su platili punu cenu treba da stoje sa ljudima koji su platili po 40-50e.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Lepo zamolite babe, dede, strine, ujne, tetke, teče, stričeve, ujake, braću, sestre, komšinicu da Vam pokloni nešto lepo za ng :D

1536423_10151919924476647_1906067963_n.jpg
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Evo njihov odgovor na moj mail:
Postovani,

Kompleti ulaznica mogu se kupiti samo u Beogradu, na CS Eventim blagajnama od pomenutog datuma, a pojedinacne ulaznice se mogu kupiti na svim prodajnim mestima CS Eventim, sirom Srbije.

Srdacan pozdrav
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Koja je to glupost, tačno neverovatno da neko mora da se iscima po komlet čak do Bg-a a jednu kartu može da kupi svuda. Glupost. Verujem da bi se prodalo više kompleta kad bi mogli da se kupe kao i pojedinačne karte svuda.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Jel mi posle vikenda ne mozemo vise da dovedemo igraca za Adriatic ligu
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Ne možemo da dovodimo igrača iz drugog tima ABA lige a možemo da dovodimo igrače iz ostalih liga do kraja februara ili tako nešto.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
ma debili totalni... na sajtu jos uvek nista nisu stavili, totalni amateri.
ja sam se nekako snasao da nam uzme drug iz bga,i to jedva posto nama treba 3 karte. jedino ne znam da li ostaje da funkcionise narucivanje preko neta, to je neka alternativa odlasku u bg.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Следи нам тешко гостовање Игокеи.

Нема простора за неке калкулације, победа је императив.

Игокеа је изгубила катастрофалном игром против Широког, надам се да ће и против нас одиграти лоше (мада је тешко очекивати да одиграју онако лоше).



После проласка у ТОП16 био сам сигуран да ћемо довести неко појачање.
Реално, сутра је задњи дан за довођење појачања што се тиче АБА Лиге.

Биће баш тешко ако не доведемо никога.
Одлична ствар је направљена доласком Тепића, али наша ротација се и даље своди на 8-9 играча.
Берту ћемо чекати ваљда до марта (ако СА уопште дозволи да игра).
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
3.989
Локација
NBG
Evo pravila oko registracije igraca za ABA ligu da ne bi bilo nekih nedoumica posle.

13.4. Klubovi tijekom sezone mogu registrirati najviše 20 igrača.

13.5. Klubovi mogu dopuniti Listu registriranih igrača koji se na listi nalaze
najkasnije do 03.03.2014. godine do 24,00h. Za vrijeme natjecanja u prvom dijelu ABA lige promjene na Listi registriranih
igrača je moguće dostaviti do 14:00 sati dva dana prije datuma utakmice
predviđene Kalendarom natjecanja, a najkasnije do 03.03.2014.

13.6. Tijekom iste sezone igrač kluba ABA lige može prijeći u drugi klub ABA lige
(horizontalni prijelaz) samo u periodu od 22.-27.12.2013.

13.7. Igrači koji su za klub ABA lige bili licencirali i igrali poslije 21.12.2013. godine
ne mogu ni pod kojim uvjetima ostvariti prijelaz u drugi klub ABA lige i biti
licencirani za isti u nastavku natjecanja ABA lige.

http://www.abaliga.com/Binary/97
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Значи, сутра је задњи дан да доведемо неког играча који је ове сезоне наступао за неког АБА лигаша?

Такође, можемо се појачати било кад током сезоне, али играч мора да буде појачање које није играло ове сезоне у АБА лиги.


ЕДИТ:
Док исплатимо Боб Рока, остаће нам курац за појачања.
Тек треба и друге тужбе да стигну на ред, Смрадуљица нпр.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top