Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.543
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Кад помену Тегелтију, био сам припит синоћ мало, али учинило ми се да је Брат на крају пришао Дуди и изљубио се с њим после ББ и Гагића, господски, могао би и Грба од њега да научи нешто о сујети....
Иначе Брма јесте да је оф, не знам ко га је све тамо бушио али знам за једног да јесте сигурно и да је оличење људског смрада, Смодиш.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Na konto Kapitenovog pozdravljanja sa Dudom Grba je kod Tegija promrmljao: "Šta će mu to?"
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Kazu ljudi, kao argument, zadto je Krstic protiv nas bio onako napaljen, i napunio nas.. prvo on ke covek samo radio ono za sta je placen, igrao najbolje sto moze! A zasto nas je napunio? Zato sto nije imao ko da ga cuva!!!! Aj neka Realu ubaci ovoliko poena...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ovaj Kinzijev intervju je stvarno za lektiru. Kakve ljude mi imamo u timu nismo ni svjesni.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Jos u soku posto mi je i dalje sve cudno kako smo uspjeli da pobjedimo CSKA. Nije da nisam prizeljkivao i sve se vise nadao tokom utakmice, ali, da ne budem kao ciganski mediji, Dule, momci, navijaci BRAVO!
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Иначе Брма јесте да је оф, не знам ко га је све тамо бушио али знам за једног да јесте сигурно и да је оличење људског смрада, Смодиш.

Са`ће Брмба да те извуче из офа :D Дотична, како речеш, смрадина је синоћ уживо гледала меч из ложе Арене и кад је на крају изашла на ходник направила је буквално овакву фацу :eek: док су Гробари певали у двогласу излазећи из хале.

Да завршим своје дављење мачића, само погледајте меч Армани -ЦСКА и видећете како је Хријапа унаказио Дулета а таквих његових индолентних рола било је и превише. Нећу више у оф.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Svaki pravi ljubitelj košarke je bio sinoć presrećan zbog pobede Partizana, ne samo u Srbiji, već i širom Evrope. To je to što nas izdvaja iz ovog regiona. To što ne postoji klub u Evropi kog nismo nekad pobedili. A mislim da smo ih sve pobedili više od jednom. Real, 2 puta :D

Gledao sam 2 puta reprizu. Neverovano je kako smo se vraćali 2 puta. Prvo poluvreme sa minus 8 i u drugom sa minus 9, pritom smo doveli CSKA do toga da krajem druge i treće četvrtine, poslednjih 3 minuta praktično ne daju ni jedan poen. Ne znam. Neverovatna partija u odbrani, a u napadu taman koliko je trebalo. Ova pobeda je veća od one protiv Fenera u gostima iz više razloga, najveća u poslednje 2 sezone u EL.


Samo još da pomenem u vezi negativnih reputacija koje dobijam zbog pozdrava Vladetu Jovanoviću.
Pozdrav je bio zbog Bogdana Bogdanovića, koji se sinoć popišao po najskupljem timu u Evropi, dečko kome gorepomenuti nije dao da igra! I da se Dule nije vratio, mi sinoć ne bi gledali ono što smo gledali.
I slobodno se potpišite kad mi lepite minuse, ovako je malo kurvanjski :wink:
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Да је било нерешено мислим да би опет правили фаул што је мени логично, не чува се продужетак у твојој хали.

UBEDjEN sam da je izgovor za faulove protiv Cedevite (dal?) bio "ne cuva se produzetak u tudjoj hali". Znaci izgovori su "ne cuva se u tvojoj hali", "ne cuva se u tudjoj hali"...Kako to?

Sustina je da se ne pravljenjem faula ne poklanja nista protivniku, ne ispravljaju se krive Drine i igra se prava muska kosarka. Sve ostalo je, po meni, sviranje kurcu i nepotrebno komplikovanje kristalno jasne situacije.

Neko pomenu kako nam je olimpijakos dao kos kad smo branili napad...Evo, ja bih licno poptisao da UVEK, ali UVEK branimo napad ako je potrebno da nekoga TOLIKO bas ukenja da bi nas pobedio. Koliko je i kako je olimpijakos tu ukenjalo je samo dokaz da je branjenje napada bila prava odluka...Covek omasio za pola metra, da je malo manji mentol bio, zna se ko bi pobedio.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Не разумем писања "поништили пораз у бајерну" како можеш поништити нешто где си аутсајдер, хоћемо евентуалном победом против макабија кући поништити евентуални пораз у гостима?
Јако се потцењује Бајерн који је озбиљна екипа са јако добрим тренером, имали смо шансу и глупо изгубили, преглупо, али то доживљавати као неуспех.
И морам да кажем да се претерује у две ствари око центара.
Критикује се превише Гагићева партија вечерас и превише хвали Николицина.

Опет нетачно и после цедевите си писао да свака ел екипа брани последњи напад што је нетачно.
Потпуно је друга ствар бранити плус 1 и бранити нерешено.
Поред тога параметри су и квалитет 2 екипе, искуство, младост, да ли желиш да ствараш играча, судијски критеријум.
Да је било нерешено мислим да би опет правили фаул што је мени логично, не чува се продужетак у твојој хали.

Inace tebi svaka cast na analizi i jos vise na volji da objasnjavas pojedincima neke ocigledne stvari iz tvoje analize koje sam citirao. Kapa dole :clap

Jedino sto sam blize misljenju nikole70 da je Lovernj za nijansu ako mogu tako da kazem :)D) krivlji za razigravanje Krstica od Nikole. Dok recimo u Berlinu :D jedan sitan tas na vagi u korist svaba je bilo upravo razigrani Tomspson gde je Milutinov posteno zasrao motku.

A sto se tice Krleta: http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?gamecode=143&pcode=AUO&seasoncode=E2012

http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?gamecode=143&pcode=AUO&seasoncode=E2011

Statistika iz prethodnih sezona. Kao takav je bio u samom vrhu Evrolige sto kvalitetom i jeste, mislim da je bio cak prva ili druga petorka cele sezone. On se polako vraca iz povrede + bio izcedjen na evropskom prvenstvu kao i mnogi igraci koji igrali tamo pa su posle strahovito pali. Naravno neko ko zivi i misli u paralernoj dimenziji ce to drugacije prikazati. Evo nasao sam podatak na sajtu evrolige
named to the 2011-12 and 2012-13 All-Euroleague First Team.

Posebno zadovoljstvo je to sto je Krstic tako dobro igrao, profesionalno do koske, kao i cijeli Cska. To pobjedi daje jos vecu tezinu.

Obicno nas pustaju.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Na konto Kapitenovog pozdravljanja sa Dudom Grba je kod Tegija promrmljao: "Šta će mu to?"
Zato sto je ljudina:respect
Mnogo vise sam cenio i obozavao Grbu dok nije poceo da izlazi iz frizidera, ali ajde, nije to sad tema.


Jako bitne stvari koje poprilicno mogu da odrede tok nase sezone u EL:
1. Konacno obeda kuci protiv top EL tima
2. Konacno pobeda u neizvesnoj zavrsnici u EL (i to jos protiv top tima)

Trebalo bi da to bude velika injekcija samopuzdanja i timu i pojedincima. Inace, nekako vise od nas ocekujem u drugom delu Top16, jer se tad masina vec uveliko zagrejala, ali otom potom.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Samo cu jos jednu recenicu o Krsticu i ne pada mi na pamet vise da pricam o njemu.Videcemo ga u nastavku sezone,da vidim da li ce ubaciti nekome na gostovanju 27 poena,da vidim da li ce harati kao sto je juce harao.Evo bio je povredjen,bas protiv nas ''izasao'' iz povrede i ima dobar deo sezone ispred sebe da pokaze sta zna.

Ova pobeda je utoliko veca sto nisu sva 4 kljucna igraca bila na nivou.Milosav je u padu,to se vidi,Zofri je solidan ali i on nije u top formi,daleko je od nje ali ima ucinak na terenu koji moze da se opipa.
Dakle prakticno 2,5 od 4 glavna igraca su iznela mec sto uz Muslija i Gagica ovu pobedu zaista cini neverovatnom i nemogucom.

Inace posle duzeg vremena se osetio delic nekadasnjeg haosa na kosarci,kad smo krenuli da ih stizemo u drugom poluvremenu,kada je arena prokljucala,podsetilo je na stare dane.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.543
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
UBEDjEN sam da je izgovor za faulove protiv Cedevite (dal?) bio "ne cuva se produzetak u tudjoj hali". Znaci izgovori su "ne cuva se u tvojoj hali", "ne cuva se u tudjoj hali"...Kako to?

Sustina je da se ne pravljenjem faula ne poklanja nista protivniku, ne ispravljaju se krive Drine i igra se prava muska kosarka. Sve ostalo je, po meni, sviranje kurcu i nepotrebno komplikovanje kristalno jasne situacije.

Neko pomenu kako nam je olimpijakos dao kos kad smo branili napad...Evo, ja bih licno poptisao da UVEK, ali UVEK branimo napad ako je potrebno da nekoga TOLIKO bas ukenja da bi nas pobedio. Koliko je i kako je olimpijakos tu ukenjalo je samo dokaz da je branjenje napada bila prava odluka...Covek omasio za pola metra, da je malo manji mentol bio, zna se ko bi pobedio.
Могуће да се нисам добро изразио. Против цедевите никад не бих чувао продужетак играло се и на месецу макар , Партизан је ауторитет у региону и не може он да буде на тај начин у подређеном положају.
А ако је неко поменуо њихову халу ( макар и ја) односило се на судијски критеријум, с друге стране ЦСКА је екипа која има можда највећу заштиту код судија у Европи и ту и да играмо и у хали спортова суђење не би било на нашој страни, а камоли у арени где није толики притисак без обзира на масовност.
Против цска не бих волео да играмо продужетак јер ту искуство врло лако може да сломи наш полет.
Генерално тренутна екипа у сваком случају треба да избегава било какву варијанту с продужецима јер немамо ротацију за тако нешто.
И поред тога моја логика би увек била бранити последњи напад када водиш, правити фаул када је нерешено, али све то зависи од милион параметара и противникове одбране и критеријума итд.

Због таквих ствари сваки тренер би требало да га има у тиму, ако је било и могуће још га више готивим, шмекерски потез.
@MVP
Не знам ни ја више морам одгледати снимак кад стигнем, мислим да су обојица грешили, један у читању правца кретања а други у ротирању играча.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Najiskrenije čestitke momcima! Ovakve romane niko drugi ne piše kao KK Partizan!

Vidim da ljudi zamjeraju Krletu što je dao 27 poena protiv nesposobnih centara svog bivšeg kluba. Da li treba da ga mrzimo što ga Rusi plaćaju da igra? Da li treba da Željka obožavamo "jer nas je pustio"? Pa i Đorđević i Danilović su nas tovarili kao konje, uz ono čuveno "Sale, nemoj puno", a Sale samo praši. Previše dobrog je krle uradio za nas da bi to bilo izbrisano njegovom sjajnom partijom u dresu CSKA. Šta, zar treba da ga zamrzim zbog toga? Dok god se ne raduje kao indijanac, meni ne smeta (biće da smo zaboravili Pekmenove reakcije u dresu PAO, ali smo i preko toga prešli). Nek oni igraju najbolje što mogu. Mi ćemo gledati da ih u tome spriječimo. Prosto.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Jos uvek nismo svesni koliku smo pobedu ostvarili, iskreno i dobro je sto je tako.
CSKA i Real su glavni favoriti za titulu prvaka Evrope, timovi koji kostaju Boga oca..
Sta reci za ove nase momke, fantasticni su i vidi se da su naucili nesto i da im EL koristi. Posle -10 razlike, tesko se vratiti u egal cak i u ABA ligi a u EL je to vec mnogo teze i bas zato je pobeda ogromna.

Ove utakmice radjaju heroje i asove i mislim da je Bogdan iskoristio svoju sansu, nikako ga nisam hvalio, pa bih samo rekao da momak ima moje divljenje, i postovanje za njega! Tu je jos bio i sjajni Kinsi..majstorcina! Posle banane od Hrijape, covek probija na kos + faul i pokazuje sta znaci biti mentalno i psiholoski jak.

ps: Nemojte ljudi pljuvati Krleta, taj covek voli Partizan do ludila. Njegov profesionalizam i glad za pobedom je ostao usadjen iz vremena provedenog ovde.
Neki se secaju Djordjevica dok je igrao za Barsu a ja cu da vas podsetim i na Danilovica kada nas je odrao kao macke na F4 dok je igrao za Kinder Bolonju.

U porazu se ne unizi, u pobedi se ne uzvisi. NAPRED PARTIZAN


Edit: Navijanje sasvim dobro, nas fazon! Ne opterecujte se brojkama jer u ove dve utakmice EL, KKP je gledalo preko 40.000 ljudi. :respect
 
Последња измена:

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ovako, hladne glave. Svaka cast na sinocnom uspehu u Evroligi. Medjutim, ja to gledamo malo drugacije. Mi bre iz utakmice u utakmicu rotiramo 7-8 igraca, u Evroligi i ABA. To je skoro NBA tempo. Nemamo Bertu, nemamo Lea, a doveli smo samo Tepica. Sta mislite koliko dugo ce to da traje dok se neko ne povredi, ili od zamora prestane da igra na visokom nivou. Centre gotovo i da nemamo. Vreme bi bilo da se malo para od arene preusmeri i u neko pojacanje jer se bojim da cemo taj nedostatak skupo platiti kada dodju na red bitke za titulu.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
I FEEL DEVOTION. И тако читаво вече. Ноћ. И поново од јутра.
После свега тешко је уопште рећи нешто што већ није споменуто раније, у сличним приликама. А опет, сасвим је неизбежно и нужно, да се непрестано понављамо. У ствари, таоци смо згодне околности, да се изнова и изнова заљубљујемо и да нам по навици та пријатна нелагодност чучи у стомаку, терајући на ново неспавање.
Нисмо најбољи, а нисмо ни савршени и што више знамо, још толико тога би морали да научимо.Бијемо друге, ал' неретко и сами себе. Рачуни су нам блокирани, али душе су нам слободне, конта су нам мала, али су нам срца велика. И немамо свој авион у гаражи, а опет можемо да летимо сваки пут када нам дође да то и пожелимо. И када нам дуне и када нам Дуле (каже тако).
Нисмо згодни за ситне душе и велике медије. Нисмо згодни, ал' смо зато незгодни. И могу мирно да нас мрзе и даље, јер и тако не остаје ништа друго. Да нас мрзе и да нам се диве, јер ми смо она битна вест која се мора превалити преко уста.
Ми само играмо кошарку по законима физике, јер свака лопта коју Богдан баци у вис, мора и пасти назад (у кош), а та игра је ништа друго него чиста φύσις кошарке. Зато све остало није важно и зато све около губи свој скупи смисао када се бар на двадесетак минута нађе у близини ових момака, који не маре превише за оно што су израчунале рачуновође, менаџери и планери. Они знају, на паркету, да саберу више него што нам живот, душмани и околности одузимају, Макар за пола коша. Најбоље од свега јесте то, што се тих пола коша у свету пише као број са много цифара.
Тако је вазда било, тако ствари стоје овог поподнева, а тако ће по свој прилици бити и сутра. We are Partizan, and we don’t give a shit.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top