Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.879
Reaction score
9.955
Daj, bre, kakve su ovo nebuloze o Krsticu.

Pa, normalno da ce da napuni poenima daleko losije od sebe, a Milutinova i fizicki slabijeg, u momentu kada je izasao iz povrede, a pritom dobije osetno vecu minutazu.

I normalno da u vecini predstojecih utakmica nece davati toliki broj poena, jer ce da ga cuvaju bolji centri, a i rotacija ce da se prosiri.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Izvinite,ako je bilo,ajde neko nek postavi snimak jucerasnje utakmice da na miru odgledam ko covek :D
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
E ajd i ja koju, posle 24 časovnog hlađenja.
Prvo Stojančeta da informišem, Dudi ne da se javio Dragan, već i TK. Dakle šmekeri, u pluralu. Falio je još samo Žo da dospe ulje na vatru. :D

O utakmici ste sve rekli, samo bih hteo da dopunim.
Čitao sam izjave Krstića, i jedna stvar mi je zasmetala. Reče da su mnogo grešili, da su kiksnuli i da su jedino oni sami krivi. Neko bi trebalo da ga informiše da su 2 od 3 najkorisnija igrača ovog kola upravo Vims i on. Da je Fridzon imao 24tvoročasovni kenjac, da su ubacili neke totalno lude šuteve, da su dominirali u reketu sa samo njegovih 27 poena, da je čupavi bio maksimalno podređen ekipi i požrtvovan, da su nas ubijali perfektnim pikenrolom i odmotavanjem ka ćoškarama, da su nam razbili zonu na prvu postavku, da su im šutevi sa distance u preko pola slučajeva bili iz izgrađenih, šuterski laganih pozicija....Jednom rečju, odigrali su jednu F4 utakmicu.

Ali ovog puta neko je bolji, reci sebi dao sam sve od sebe i to je to, dobili smo ih 2 puta ove godine, šta više razvalili, konsolidovali su se i ozbiljnije igraju nego tada kad su bili u problemima i to bi bilo dovoljno. Ipak toliko bar može kao bivši kapiten KKP-a, kapiten reprezentacije....


Kinzi - to je jedan košarkaški entuzijasta pre svega, pa tek onda vrhunski igrač, jer da nije, ne bi bio u KKP. Opasan lik.
Žo je konačno uradio jednu vrlo dobru utakmicu, sveukupno gledano, dobro je radio pod oba koša, po meni vrlo važne poene iz reketa nam je on obezbedio.
DMB - šta mu je nemam pojma, možda je umor? :D U padu je, ali to je normalno, ne može se uvek, biće to opet dobro, i tako su mu svi poeni bili vrlo bitni za nas.

Bogdan - samo napred gari, i što manje čitaj novine.

Timski, 2na2 užas, jebeni užas. Ali barem smo nekako zatvorili reket od ofanzivnih skokova posle šuteva iz daljine, mada realno, nisu promašivali iz reketa, ko god je hteo stavio nam je iz prve.
Velika pobeda, znao sam da će nam se vratiti negde za neki od onih ''kikseva''.
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ne opterecujte se brojkama jer u ove dve utakmice EL, KKP je gledalo preko 40.000 ljudi. :respect

Hala bi, da je medijski bolje propraceno, trebalo da bude puna svaku utakmicu a pogotovo protiv timova koji su zvucniji gdje dodju svi. Zato je Dule i ribao novinare onoliko a mi ne smijemo dozvoliti da nase raspolozenje zavisi od novinara i njihovih natpisa.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Evidentno je da je Brat u krizi ali po meni možda u najboljem trenutku, proradiće on kad nam najviše bude trebao, ne brinem ja za njega:D,za Bogdana šta reći, smena mi je danas, nigde nikog a ja ceo dan vrtim njegove klipove od sinoć, kez ceo dan, da me neko vidi poslao bi me na psihijatriju!Bem ti sunce da nam je Berta zdrav.....Nego da mi otresemo Zadar i Makabi pa da vidimo šta ćemo i kako ćemo.
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Dule cesto preteruje, ali njegovo preterivanje je bazirano na istini,
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ovaj lazni doajen nek se nosi u tri lepe.Covek mrtav ladan kaze nakon 3 od 14 meceva da nemamo ni teoretske sanse da prodjemo dalje i da je ova pobeda rezultatski u globalu nevazna vec je onako za ukras.
A mi igramo jos 5 puta kuci i sa svima koji dolaze itekako mozemo da igramo i da pobedimo.....

Velika je steta sto je EL na SK.Sira Srbija je jednostavno morala da ima mogucnost da prati Evroligu ali zivimo u debilnoj zemlji.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.291
Doajenu sisaj kurac!!!

,,И овог пута бучни Гробари који су пристојно испунили новобеоградску лепотицу''

Pristojno ti Grobari ispune ženu ili ćerku u zavisnosti od godina:D Sinoć je bilo više ljudi nego na ciganskom rekordu protiv Lokomotive ali je to tada bila ULTRA MEGA GIGA poseta!!!

I da, nije nas bilo 16500 nego bar 2-2500 više...
 

Dr.Hofmann

Guest
Kapa do poda Bogdanovicu,Kinziju,Lovernjeu,Milosavljevicu..., momci za muda na parketu i znoj samo pohvale i nista drugo...

Uzgred...

Postoji li neka dobra dusa koja bi trio Musli-Gagic-Milutinov uhvatila pod ruku i gurnula u neki procep bez dna pa nek tamo svoje lateralne kretnje pretvaraju u kolateralnu stetu...?
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
U Sotrinom slucaju misim da je unuka najpodobnija, ako je ima. Mada ne znam samo zasto se opterecujete njim, kad je covek ozbiljno flipnuo, jos davno, stalno nesto lupeta i sere, vec godinama. Mislim da ga niko vec duze ne shvata ozbiljno, vec da je senilnost uzela maha. Inace je covek simpatizer Partizana.
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Nevjerovatan uspjeh smo ostvarili. Ovo je pravo cudo. Svi momci su odigrali odlicno, svi su ostavili i svi zasluzuju ogromno postovanje. Sledeci je Zadar, nadam se da cemo uspjeti da povratimo energiju i da ostvarimo vaznu pobjedu. Svaka Vam cast, ljudine!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.932
Reaction score
7.871
Pa mi jednostavno moramo da se izborimo za 4to mesto. Pokazali smo da mozemo da pobedimo svakog.
Raspored na tabeli u drugoj grupi je totalno ludacki, svasta mi pada na pamet :D
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Upravo gledam pregled Eurolige i mogu vam reci da sam ogromni optimista pred duel sa Makabijem. Ja za celu tu njihovu utakmicu nisam video nijednog centra u njihovoj ekipi... ili bar ne dominantnog centra, sto nama odgovara jer igramo dobru odbranu kad nema dobrih centara i onih koji ce da nam kupe lopte ispod kosa. Samo gomila silovanja sa velike distance i nekih bezidejnih ulazaka koji se vec nekako zavrse kosem sa polu distance ili sutem za 3 poena. Slicnu kosarku igramo po izgledu tima, samo sto to kod nas zvuci kao poezija a kod njih kao pokvarena ploca. :)
Bice kidanje. :napred Partizan
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Uplatio sam donaciju sa drugarima iz kraja KK Partizan, i cekam vec duze od mesec dana da izadje ime na sajtu. Nije u pitanju samoreklamacija vec potvrda da su pare legle na racun kluba. Da li moze neko da mi kaze sta mi je ciniti? Poslao sam mail klubu pre par dana i jos uvek nisam dobio odgovor.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Druze ako si gledao utakmicu, ne pregled, mogao si da vidis da nisu mogli da zaustave Shawna Jamesa. Ja sam poprilicno siguran da cemo imati mnogo problema sa nasom odbranom pod kosem.
Ali juce sam na fantaziju Evrolige video da je Sofo povredjen :D :D:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја сам већ неколико пута уплаћивао то, што сам, што са братом. Али никада нисмо чекали дуже од 3-4 дана да се појави име. Једино што сам приметио јесте да људи који уплаћују путем картице (и док је био смс) стајало је и место, тачније град, а сада када се уплаћује преко уплатнице стоји само име, града нема. Што у суштини није ни битно, што се мене тиче не мора да стоји ни то.
Такође имена се не ажурирају свакодневно већ тако на 3-4 дана па избаце све који су уплаћивали у рецимо та 3-4 дана, пробај да претражиш клуб пријатеља, можда је избацило неколицину тај дан.
Е сад, ако нема тог имена под којим си уплатио, свашта може да буде, ипак је месец дана дуг временски период. Ја углавном чувам те уплатнице и тако то, али не знам шта би могао да урадиш, да неким случајем паре нису легле.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Вујошевић: Меч против Задра ништа мање важан од оног са ЦСКА

JE4Y2953.jpg


Партизан НИС после сјајне победе против великог ЦСКА у Евролиги, чека повратак на регионалне паркете. Црно–бели у понедељак од 18 сати играју на увек незгодном гостовању у Задру у оквиру 17 кола АБА лиге.

Гостујемо екипи Задра која је традиционално неугодан противник још из времена оне бивше државе Југославије. Задар је град кошарке где људи јако добро препознају игру и јако добро респректују и сам квалитет, а самим тим и противника. Екипа Задра, обзиром на тим који има, сигурно да није забележила од почетка сезоне неке резултате који су адекватни њиховим очекивањима. Када се узму у обзир проблеми са којима су се они суочавали од почетка сезоне, а прате их последњих неколико година, они успешно одолевају тим материјално–финансијским недаћама. Успели су да формирају један респектабилан састав, који ће сигурно настојати да у другом делу сезоне побегне са зачеља табеле, односно да тих пет победа које тренутно имају сигурно повећају и забележе повољнији резултат – рекао је тренер Партизана Душко Вујошевић.

Стратег шампиона Србије и Јадрана сматра да је овај меч подјејднако значајан као и онај са „армејцима“ у „Комбанк Арени“.

Нас очекује утакмица која по свом карактеру и значају није ништа мање важна од утакмице са ЦСКА. Добро је познато да само преко АБА лиге долазимо у позицију да и следеће године играмо у Евролиги, а преко регионалног такмичења је то једино оствариво. Задар по тимској игри и индивидуалном квалитету завређује максималну пажњу. То је екипа која са радног аспекта има много добрих навика, добро трчи, која се бори до последњег тренутка. Њихов тим настоји да одигра један велики број контранапада, један добар део њихове тимске игре је усмерен ка игри у транзиту. У раној фази имају доста пик игре, ту једну од најбитнијих улога имају играчи са позиције један и два, као бол–хендлери, ту мислим на Американца Лоренса. Сигурно веома значајна је улога Шутала и Рамљака, тако и високих играча. Пре извесног времена су довели и другог америчког играча Дејвиса на позицији четири, а осим њега неки генератор који улива и велико самопоуздање и енергију је Собин, као и њихов капитен Иванов. Све у свему Задар је екипа која има пун ростер. Чека нас један веома тешка утакмица, за очекивати је да ће бити пуна дворана, која ће дати максималну подршку њиховом тиму. Наравно очекујем и одличну реакцију наших играча с обзиром на сам значај меча који нас очекује у Задру.

( Zurnal )
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top