Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
Nama je neophodan plejmejker, cista jedinica, kako bi poceli da igramo kosarku, ovo nista ne valja!
Sa dobrim plejmejkerom cenri ce ubacivato 20p po tekmu, Kinzi, Bogdan, Sasa ce biti efikasniji takodje.
U nasem napadu se lopta uopste ne krece, sve sto ugramo je izlazak iz serij blokova ili covek sa loptom zove blok, pa ni to ne radimo ljudski.
Nista ih Dule nije uvezbao , indijansku kosarku igramo, a odbranom 1-3-1 testiramo sut protivnika, I obicno se svede na suterski trening protivnika.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ako i dovedemo još nekoga, vjerujem da je neka najizvjesnija opcija da to bude neko ko je opet "zalog za budućnost", jer nam finansije ne dozvoljavaju da dovedemo izgrađenog i pouzdanog igrača :/

Anus pomenu da musavci vjerovatno dovode 2 pojačanja. Dovoljno je da dovedu jedno, pa da nam opet naprave problem, obzirom da se neće zezati sa nekakvim polufabrikatima, već će dovesti nekog razbijača, "jer su tako u mogućnosti".
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Nama je neophodan jos samo jedan plej sa dobrim i kvalitetnim organizatorskim sposobnostima.Nadam se da se razmislja u tom pravcu.Treba nam mozak ekipe.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ми кад и ако будемо почели да играмо квалитетну одбрану, да контролишемо дефанзивни скок, ми ћемо дизати форму све више и бити они стари.
Квалитетну одбрану за наш ниво, не јадрански.
Дотле ми можемо да доведемо 5 играча неће нам помоћи пошто је екипа неуиграна а биће још неуигранија ако дођу нови играчи, а одбрану не могу да играју двојица него свих 5 играча, сваке секунде.
 

Dr.Hofmann

Guest
Što se tiče utakmice u Madridu da molimo boga da budu nežni prema nama.

Samo da ne postanemo rekorderi, sve ostalo je prihvatljivo i podnošljivo.

Ipak je za očekivati da će Real nakon ostvarenih 20 + prednosti da malo stane na loptu izvrši neke izmene i tako to, mislim nadam se.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Nisu mi jasne ove price koje se sve vise guraju..kako cemo gledati da na kraju zavrsimo cetvrti?!
Nadam se da nasi iz kluba ne misle zaista da to i rade jer kad smo mi to radili? Kad smo se mi to ciganisali na taj nacin i namerno gubili utakmice ne bi li izbegli protivnike? To uopste ne lici na nas a narocito ne na Duleta...da on pusti nekog, da ekipu tera da namerno izgubi npr. u zadnjem kolu ne bi li zavrsili 4.?! Pa to je protiv priordni blud!

kad su mislili u proslosti da cemo namerno izgubiti ne bi li cigani ispali u drugu ligu mi smo dobili skoro +30 i zapusili svima usta!
Kad je pre par godina bilo reci o pustanju vojvodine da ne bi ispali, mi smo ih naravno otkinuli lagano. Buducnost pre par godina, Siroki...puno je primera!
I zadnjih godina nam cigani redovno namecu epitete kalkulanata i teoreticara zavere gde oni ispastaju zbog nas jer eto planiramo da nekog pustimo i mi uvek ali uvek odgovorimo svima onako kako i dolikuje: odigramo makismalno, pobedimo i zapusimo usta svim pacovima o pustanju i namestanju i dokazemo da se tim oruzjem ne sluzimo vec iskljucivo onim koje je i najubojitije - na terenu!

Tome su daleko vise skloni oni koje je takvo razmisljanje i spletke dovelo do propasti a ne mi, velikan kosarkaski u ovom delu Evrope! Nadam se da od toga nece biti nista jer ne zelim da moj klub nesto tu mulja poput covica mafijasa. Igraj bre posteno i maksimalno do kraja pa sta bude. Ako zasluzujes i ako mozes uspeces ako ne, probaj jace i bolje sledeci put!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
U Madridu samo da izbegnemo katastrofu neku i ono sto je najbitnije da se niko ne povredi !
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Nisu mi jasne ove price koje se sve vise guraju..kako cemo gledati da na kraju zavrsimo cetvrti?!
Nadam se da nasi iz kluba ne misle zaista da to i rade jer kad smo mi to radili? Kad smo se mi to ciganisali na taj nacin i namerno gubili utakmice ne bi li izbegli protivnike? To uopste ne lici na nas a narocito ne na Duleta...da on pusti nekog, da ekipu tera da namerno izgubi npr. u zadnjem kolu ne bi li zavrsili 4.?! Pa to je protiv priordni blud!

Потпис!

На пример, догоди се то, и онда не дај Боже поново имамо лош дан и изгубимо, шта онда..?!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Ми кад и ако будемо почели да играмо квалитетну одбрану, да контролишемо дефанзивни скок, ми ћемо дизати форму све више и бити они стари.
Квалитетну одбрану за наш ниво, не јадрански.
Дотле ми можемо да доведемо 5 играча неће нам помоћи пошто је екипа неуиграна а биће још неуигранија ако дођу нови играчи, а одбрану не могу да играју двојица него свих 5 играча, сваке секунде.

Jebiga, BRAT je igrao odbranu za tri coveka.Svaka utakmica 150%.
Mi svakako necemo podici odbranu na nivou na kojem je bila sa Draganom.
To je bio celik na prvoj liniji odbrane.
Ali opet treba nam plej.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
На пример, догоди се то, и онда не дај Боже поново имамо лош дан и изгубимо, шта онда..?!

Nista. Slusali bi do pocetka sledece sezone kako je najgluplja odluka ikada bila da idemo na njih u 1/2. Tad bi svi postali eksperti i pricali bi kako to nije smelo i trebalo da se radi.
Ovako..igraj, teraj do kraja sa ovim sto imas. Sami smo sastavljali ekipu, sami smo krivi i za dobre i za lose utakmice, i za povrede i za jos neke druge odluke. Prema tome prihvatamo odgovornost pa da vidimo hoce li se isplatiti cekanje ove ekipe i verovanje u nju!
Odlukom da se namerno kalkulise ne bi li bili 4. na kraju bi Dule direktno priznao da ne veruje u ovu ekipu!
Jeste da je to povezano i sa time da kad bi ih izbacili ne bi isli u EL ali koja bi razlika bila..sta kao, ne bi im se dale finansije nego bi se vise davalo nama? Da, kako da ne. To mozemo samo da sanjamo sa iskompleksiranim covekom koji partizanu zeli dobro ali negde u 3. ligi! ko drugacije misli deblo je u zabludi. MOgu oni da ostanu samo u ABA opet bi imali veca sredstva od nas!
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
ми ако будемо имали лош дан (као сад у недељу), исто нам се хвата да ли ћемо играти са лименкама или сокићима.. можда су нам и веће шансе против фмп-а..
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.910
Maestro,

ne bih bas rekao za Vojvodinu. Bilo je tu i ,,saplitanja" Velickovica iz cista mira pod nasim kosem.gde im se poklanja lopta i slicnih situacija. Samos to su bili suvise nesposobni te sezone da iskoriste i poklon. Da smo ih totalno pustili, bilo bi suvise ocigledno. Moje vidjenje te utakmice.

Za ostalo si potpuno u pravu.

Ne bih svesno ciljao mutante, ali bih itekako voleo da ih nabijemo u polufinalu i zakucamo nekoliko metara pod zemlju.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Da mi prvo osiguramo final 4, pa cemo lako kalkulisati, ako vec treba i zeli da se kalkulise.

Prosle sezone iskalkulisasmo ( :D) protiv Mzt-a, pa je fmp pobjegao u zadnjem kolu od nas.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Чак и да само ми из Србије играмо ЕЛ, ми и даље не би имали ни приближно пара као они.

Погледајте њихов УО.
Брацика Андреј, Мали... само их штанцају.


Нама остаје да се држимо система, да се надамо да ће нас мимоићи повреде и да ће се труд и рад исплатити кад то буде требало.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Cigani su se prilično uzbudili zbog naše priče o našem pikiranju cigana u polufinalu.

Spomenuo sam ono sto si rekao ovom na poslu sto je extremni navijac ciganije, kad je krenuo opet ali opet da prcka. Sta mislis sta je rekao :D

"Znam ja sta je vama cilj, i nadam se da necete proci u f4"

Pazi ti kad se oni sad poceli nadati tome da ne prodjemo u f4 :D :buhaha
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
ми ако будемо имали лош дан (као сад у недељу), исто нам се хвата да ли ћемо играти са лименкама или сокићима..

Свакако, али бар нисмо "намештали" против кога ћемо играти...
А и с обзиром да ће ФМП бити први и да ће се фајнал фор играти у Београду (ваљда), пре бих изабрао да играмо против усташа у полуфиналу! Далеко од тога да се плашим Ћокијевих пулена, али не волим то штимовање на кога ћемо ићи, није то у нашем стилу... Иако би, наравно, најлепши сценарио био да их дркнемо у полуфиналу и довиђења, пријатно!
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Kakva crna katastrofa u Madridu :banghead
Ako namestimo polufinale sa ciganima gubimo 100% ako slučajno padnemo dobijamo 100%, prosto ko pasulj.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Ajde što Bogdan nije levoruk (Musli i Gagić su levaci:D) nego se ne sećam kada je kod nas igrao skoro neko da šutira levom rukom?!:confused

Нек ми неко помогне јел Степ био левак? Мали сам био кад је играо знам да је имао сигуран шут ал га јебала висина па није баш умео преко руке да шутне.

Утакмица са Реалом је тотално небитна кад смо испали из ЕЛ али то не значи да треба да скинемо гаће :D АБА је тенутно приоритет али теба ићи на свакој утакмици на победу јер ће ово искуство итекако значити играчима.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top