Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.508
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Не претеруј Пекарски :D , ДВ је сасвим објективно ( без клубаштва ) један од најбољих тренера чији рад пратим.
Ово са Драганом, је само потрврда његових квалитета, и сутра да добијемо неког бруталног арапског спонзора сав кеш бих дао њему, суштински то би требала да буде идеја, колико год можемо да дамо Капитену.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
ajde priznaj da si u to ime izuo flasu vinjaka :D :D

da kazem opet o utakmici da mi je veoma drago jer smo posle bas dugo vremena imali vise od jednog razigranog igraca sa znacajnim ucinkom. Samo da se tako i nastavi!
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
1. Fmp...........18-4......do kraja još: KRK / zad / MZT / cib
2. Cedevita.....17-5..........................sol / BUD / IGO / par
3. Partizan......15-7..........................oli / SOL / bud / CED
4. Cibona........14-8.........................MZT / igo / šir / FMP
5. Budućnost...14-8.........................IGO / ced / PAR / meg

Međusobni dueli u realno mogućim "dvouglima" i trouglima:

Cedevita - Partizan 1-0 (+3)

Partizan - Cibona 1-1 (+5)
Partizan - Budućnost 1-0 (+7)
Cibona - Budućnost 1-1 (+3)

Trougao Partizan - Cibona - Budućnost, trenutno stanje:

1. Partizan.......2-1 (+12)
2. Cibona.........2-2 (- 2)
3. Budućnost....1-2 (-10)

-----------------------------------------------------------------

Onako realno, koliko god ja (i ne samo ja) voleo da zgromimo Fmp odmah u polufinalu - teško ćemo uspešno pikirati 4. mesto. Jednostavno ne možemo to sami da završimo (mislim bezbrižno, bez opasnosti da izvisimo za F4), a Fmp će činiti sve moguće i nemoguće da nas izbegne...Ali, moja (i ne samo moja) nada umire poslednja. :D

Razmisli o mogucnosti da ako dobijemo naredne 2 (Olimpija i Solnok),a Cibona izgubi jednu ( MZT i Igokea) sve sto treba da uradimo je da izgubimo od Buducnosti sa vise od 7 a manje od 14 (ovo manje od 14 da se osiguramo ako Cibona vise ne izgubi ni jednu do kraja).
U tom slucaju Buducnost igra zadnje kolo protiv Mege za ucesce na F4 ali sa TRECEG mesta sto znaci da smo mi 4.:šal
Naravno poraz od Cedevite u zadnjem kolu se u tom slucaju podrazumeva.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Kako god, njima sem nas sve odgovara. Cibona i Budućnost su mnogo lakši protivnici od Cedevite posebno u BG. Mi ćemo se sigurno mnogo više izmoriti i biće nam jebenije ako bude finale mi i fmp. Znači mi skoro sigurno idemo na Cedevitu i biće sigurno zajebano samo sreća što se igra ovde pa smo ipak u boljoj situaciji od hrvata. FMP ne bi trebao da ima problema sa ovima, jedino ako se useru zbog važnosti meča. Al gle sad kurca kad u sred Beograda finale bude Cedevita-Cibona recimo :D
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Врло битна победа, извојевана поново у некомплетном саставу, сада се мало лакше дише.

Трио Тепић-Кинзи-Павловић је самлео противника, нека увек буде овако да не могу да гласам за играча утакмице јер имамо неколико играча који су одиграли врхунски.

Гости као и увек распуцани, чини ми се и да им је лопта при шуту за тројку барем 3 пута изашла из обруча, да није тако било, била би борба за победу до последње секунде, пошто смо ми и синоћ лоше бранили шут за 3 поена по ко зна који пут ове сезоне, у појединим тренуцима ми се чинило да је једини начин да не примимо тројку да Лајонсима истекне напад.

Суђење на моменте као да играмо у Задру :puke


Večerašnja utakmica je još jedna potvrda da su navijači Partizana shvatili da im je klub ugrožen od strane njegovog velikog mrzitelja, i još jednom je skandiranjem dato do znanja da bolesne ambiicje psihopate neće proći bez velikog otopra. Naravno i večeras skandiranje nije započeto od strane orgnizovanih navijačkih grupa, nego od običnih navijača, koje ne interesuje nikakvo grupisanje, i čija jedina identifikacija je sa klubom za koji navijaju i koji vole.
Nikada posle ovakve serije poraza nije bilo ovoliko publike kao večeras, odbrambeni mehanizam je aktiviran, stvorena je sjajna aura nad parketom, predivna atmosfera ispunjena pozitivnom energijom, koja se konstantno sa tribina šalje našim igračima.:clap

:respect

Свака част свима који не јебу 2 посто наказу која хоће апсолутну власт у Србији и који су и синоћ из свег гласа скандирали против багре.
У тим тренуцима срце ми је било пуно као кад газимо мутант клуб из Железника.

Као што колега Пекарски рече, песма је кренула из народа, од нас "обичних" навијача, од оних који ту само из Љубави према Партизану, који не дају на свој клуб, који се не боје никога и који ће свој клуб бранити до последњег дана живота.
А "господи" из "Копа" (какав црни Коп, то је јад и беда, скупили се "шмекери" па једу семенке и зевају около) која су кад је цела хала устала и пева против пичкоглаве наказе тад почела неку своју по обичају врло "живахну" песму, хвала пуно јер су још једном показали колико су "Гробари".
Није се ономад џабе састанчило на стадиону са првом циганштуром Србије :puke
Исто ћу да мислим и за Забрањене ако се буду овако понели, да не буде забуне код оних који држе страну "Копу" са Д улаза.

А ви "господо" новинари, који се курчите објективношћу, екслузивношћу, који пишете анализе, блогове, колумне, који тврдите да сте непоткупљиви, храбри, да сте дорасли изазовима које са собом носи ваша професија, да се носите сви у 3 пичке материне, нико А да напише о томе да хиљаде навијача Партизана у суботу и синоћ грме из свег гласа против овог "дивног" политичара.
Сви сте редом го курац, а не новинари, у 21. веку у време када било ко може да за 2 минута окачи видео снимак на интернет ви се правите глуви, слепи, необавештени. Врло глуп аутогол.
Јебем вам матер свима редом, и вама, и вашим редакцијама, и онима чије дупе бесрамно лижете.
Падали су и већи диктатори у Србији од овог говнета које се сада нешто курчи, пашће и ова садашња багра, а ваша срамота као представника "седме силе" се никад неће обрисати.

Владане Тегелтијо, теби јединоме свака част, имаш муда као Хала Пионир :respect
Свако ко мисли својом главом, зна да си у праву.
Јеби, трпај, рокај, карај, немај милости према лименим говнима :šal
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.756
Reaction score
6.290
Razmisli o mogucnosti da ako dobijemo naredne 2 (Olimpija i Solnok),a Cibona izgubi jednu ( MZT i Igokea) sve sto treba da uradimo je da izgubimo od Buducnosti sa vise od 7 a manje od 14 (ovo manje od 14 da se osiguramo ako Cibona vise ne izgubi ni jednu do kraja).
U tom slucaju Buducnost igra zadnje kolo protiv Mege za ucesce na F4 ali sa TRECEG mesta sto znaci da smo mi 4.:šal
Naravno poraz od Cedevite u zadnjem kolu se u tom slucaju podrazumeva.

To mi NIKADA nećemo uraditi jer nismo cigani a postoji nešto što se zove prokletstvo kada kao pička nameštaš rezultate. A ta karma te posle prati (u slučaju cigana preko 15 godina).

Igramo maksimalno sve utakmice pa ako budemo 4. molim lepo a ako pobedimo sve i budemo 2. ili 3. još bolje. Koliko god mrzeli cigane polufinale protiv Cedevite u Areni je PREMIJA!!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.373
Reaction score
37.767
Na jednom tasu vage mogući meč sa Cedevitom pred punom Arenom Grobara, na drugom tasu hazard sa fmp-om. Ukoliko ih dobijemo, ostaju bez EL (pošto su im šanse da prođu kvalifikacije iste kao i da osvoje ovaj smesni Eurocup, ima ih ali su male). Ukoliko izgubimo možemo samo da stavljamo ključ u bravu.

Ma koliko mi se dopadao prvi deo drugog scenarija, toliko se plašim mogućeg negativnog ishoda. Previše je mučna ova sezona bila (i još uvek traje) da bi sebe dovodili u takve situacije.

Da smo kompletni od prošle sezone, ne bih imao dilemu šta izabrati, mada se slažem da mi nismo cigani i da kalkulacija ne postoji u našem rečniku. Ovako, dobiti sve do kraja, podići formu, a za ostale nam puca ona stvar.
Јеби, трпај, рокај, карај, немај милости према лименим говнима :šal
Ovako nekako, samo bih ja tu dodao i sve ostale koji nam se nađu na putu, čisto da ne pravimo razliku. Sva su govna ista, neka samo malo više smrde. :wink:
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.373
Reaction score
37.767
Ne zavaravam se ja da će nama sa Cedevitom biti imalo lakše nego sa fmp-om. Ali gledajući kakvo suđenje oni (fmp) imaju ove godine u ABA, ne vidim neku razliku između njih i Cedevite, bar sa te strane. Pa nas kradu protiv jebenog Širokog u Pioniru, u polufinalu igramo protiv 8 na terenu, kako god okreneš.

Opet, možda grešim, uostalom vreme će pokazati.

Uostalom, mali pogled na tabelu govori da postoji još jedan scenario koji bi bio još bolji. Da se mi popnemo do drugog mesta a da Cedeviti uvalimo četvrto i mutante, pa neka se kolju, mamu im jebem da im jebem. :D
Naravno, tu bi morali Đetići malo više da povuku, posebno u Zagrebu, a mi da pripomognemo u poslednja dva kola, uz još jedan kiks Cedevite, eto prilike da i VJ doda svoj doprinos. Daleko od realnog, ali svi već znamo priču o tome...
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
Mene raduje to sto je DV izjavio sa Sasu Pavlovica da ce biti pravi za F4 :D tada nam je i najpotrebniji. Cini mi se kao da on i dalje gori u zelji da odigra u okviru svojih mogucnosti, i kao da je u grcu zbog toga. Ali najbitnija stvar za mene je sto se apsolutno podredio timu. Dule je stavio na konferenciji tacku na tu temu.

Meni deluje da je bilo vise od 6000 u hali, a ne koliko je zvanicno prijavljeno - 5500.
Pohvalio bih momke koji su rasirili transparente Malini i Berti. Svaka cast! I naravno da ne zaboravim najvecu legendu medju navijacima Partizana Misu Tumbasa. Ne postoji covek koji vise voli neki svoj klub koliko Misa Partizan!:respect

Ova utakmica mozda nije pokazala nasu potpunu snagu, ali videlo se da imamo 4 igraca koji mogu da povuku tim u svakom trenutku. U prvom poluvremenu Tepic i Zo, u drugom Sasa i Ti-Kej(kuku i lele da je pogodio ono sa zemlje!! :pop). Kod nas je vec postala floskula - " kako li ce tek biti kada im se ostali pridruze" (u slucaju ove sezone Bogi i Berta).

Znam da su lajonsi igrali zonu veci deo meca, ali opet i pored toga me raduje da se Andric nekoliko puta kretnjom otvorio sam na poziciji za 3 poena. Imao je priliku jos par puta da sutne, ali ima vremena za slobodu u njegovoj igri.

Ukoliko se ponovi sakacenje ZOfrija od strane sudija (cini mi se da su mu 2 faula izmislili), mozemo grdno da najebemo. Pogotovo na F4. Prosto neverovatno da pred najgledanijom ekipom u ligi na domacem terenu bude ovakav kriterijum vec neko vreme. Sramota!

Drago mi je zbog Aranitovica, eto potvrde da cemo ga gledati u KLS-u :)

@Je-Ne-A
Kakve su sanse da napises pricu o dolasku Ti-Keja kod nas? Cini mi se da si spominjao na pocetku sezone da ces u ovo doba napisati to? :ziveli
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma ovo sinoć je došlo nekako "lagano". Čim je stao malo da kenja šut naše protivnike (što me čudi, s' obzirom kako ide sve protiv nas...), odlepili smo se. Tepić svakako raduje, samo što bih ja iskreno voleo da vidim više nešto od onih starih kvaliteta, pre svega mislim na ulaz i iznošenje protivnika na ramenu (makar ovih maleckih kad ga cuvaju).
Šut je relativna kategorija, pogotovu za igrača "mekanosti" poput Milenka. Ali dobro svakako ohrabruje.

Saša je još miljama daleko od uigranosti, i lične i one timske, ali se vidi u svakom potezu nagoveštaj kako će to izgledati. Lovernj polako kreće da se penje u formi, a kad se vrati odmoreni Bogdan i kad Berta dostigne i najmanju formu...

Zaista ima nade za nas.

Polufinale... Po svoj prilici na cedevitu, jedino ako "loše plavičaste"ujke ne udju sad u neku seriju poraza, pa mi budemo nivelisali u Podgorici taj poraz da nas Đetići prestignu.
Cedevita jeste zajebana. I igrački i strukovno. Pogotovu što ih vodi "biznismen" koji je je ime i van ovih naših granica. Ali ako se bude igralo u BG, pored naše forme koja će tad biti u zenitu i Duleta naravno, uz navijače, jedna velika prednost je što kod nas stvarno igraju pobednici i momci koji će da ginu. Nekako mi oni deluju stvarno kao "plaćenici". Ali da su zajebani ko kratko ćebe, jesu brate...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Pa onda iz tog razloga povladjivanja i guranja Cedevite zar ne muslite da ce ABA svom silinom gurati nas na njh ?
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
To mi NIKADA nećemo uraditi jer nismo cigani a postoji nešto što se zove prokletstvo kada kao pička nameštaš rezultate. A ta karma te posle prati (u slučaju cigana preko 15 godina).

Igramo maksimalno sve utakmice pa ako budemo 4. molim lepo a ako pobedimo sve i budemo 2. ili 3. još bolje. Koliko god mrzeli cigane polufinale protiv Cedevite u Areni je PREMIJA!!!

Namestiti je jedno a pametno odigrati je drugo. U svakom slucaju sacekajmo jos dva kola pa neka Dule odluci.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.022
Reaction score
26.089
Локација
ante portas
Pohvale za crno belog Dijamantidisa .Bravo Tep!
Digao je formu u poslednje vreme i to je dobro,to me raduje.Opustio je ruku,ubada spolja,probija na ulaz. Radilo se i to je vidljivo :clap
Od njega nam zavisi sezona.
Pohvale Zofriju,za odlicnu partiju i one trojke u zvuk sirene.
Sasa Pavlovic ulazi u ritam polako .Verujem da ce biti u top formi onda kada to bude najvise trebalo.Polako se uklapa.
Pohvale i Kinsiju,kad je bitno on je tu.

Nas jedini cilj je da se sto pre uigramo i podignemo formu na nas prepoznatljivi nivo,i da konacno pocnemo da peglamo odbranu svojestvenu i prepoznatljivu nama!
Ako to ostvarimo ne bojim se ja ni Cedevite,ni FMP.

Smrvicemo ih.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Namestiti je jedno a pametno odigrati je drugo. U svakom slucaju sacekajmo jos dva kola pa neka Dule odluci.

Da ako gledas iz perspektive svog kluba!
Onda mogu protivnici cigana u fudbalu da kazu da oni ne namestaju, samo pametnu kalkulisu!
Znaci ako pljujemo po onima koji se stede namerno i ne zapinju, ako su nam cigani govna, ako su spanci cigani onda nema opravdanje za nas ako to ucinimo, nema dvostrukih arsina!!

ne zanimaju me uopste neke zakulisne radnje i skrivene namere (kojih uvek ima) ne zelim da moj partizan pravi cirkus i tako se ciganise. Nikad nismo bili tome skloni niti smo se koristili takvim i slicnim metodama jer kako ono bese: ne pokusavaj da se sa govnima takmicis u plivanju na povrsini, izgubices!!
 

ZeZoni

Banned
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
289
Reaction score
19
Локација
U "OAZI"
Sto bi rekli Ameri, "asstempt". :D

Nekako m jei krivo sto se nikada njegovo ime nije orilo Arenom/Pionirom(ili bar ja nisam bio prisutan kad se to desilo), ipak je to velika cast, a on trenutno igra kao nikada pre sto znaci da je, ako ne najbolji, onda drugi najbolji nas igrac.

Kinsey! :respect
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pa onda iz tog razloga povladjivanja i guranja Cedevite zar ne muslite da ce ABA svom silinom gurati nas na njh ?

Pa nece... Jer oni znaju da je Cibona ili Budućnost ipak autsajder, bez obzira na to koliko mogu da budu nezgodni. Čak šta više, njima je najbolje da im se dva kluba sastanu u polufinalu, jer onda jedan sigurno igra EL naredne sezone (izuzimajući onu situaciju, ako neko od A licenciranih ne osvoji prvenstvo itd...).

Kako god bilo i dalje verujem u ono što smo pokazali svih ovih godina kad je DUle bio tu...

Najbolji kad je najbitnije i najpotrebnije, bez obzira na protivnika.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Pa da al ukoliko dodju u mogucnost da biraju oni nas ili mutante izabrace nas tj namestice ih na nas pre nego na cigane ukoliko dodje do takvog biranja ...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Solidno odigrano, naša 4 igrača a njihovih malo više :D nebitno, važno je da smo dobili utakmicu, žalosno je što navijanje zavisi od nekih, da ne pominjem i ne kvarim temu, ali bih rekla da i nije bila naelektrisana atmosfera na terenu tako da je sve i prošlo u svečarskoj atmosferi, msm, zbog Duleta i Berte, naravno... :) A, da, da je onaj "sedeći" koš ušao, mislim da bi se pola hale prevrnulo od smeha... Možda i svi mi u njoj... :) Kakogod, lepo provedeno veče... ;)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema je KK Partizan - sezona 2013/14 a ne uticaj skandiranja na izborni rezultat! pr:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top