Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Meni lično je iskreno žao da ovakva igračina koju ne znam da li ćemo više imati priliku da gledamo (mislim na kvalitet ne na njega lično), ode na takav način kao da je najgori šljam. Koji god da je razlog verujem da tu ima mnogo "naše" krivice, kad kažem naše mislim na upravu kluba na čelu sa Duletom.

Ono što je Kinzi pružao je za svaku pohvalu. Način na koji se borio, igrao odbranu... A sama njegova želja da igra sa takvim zglobom je pokazala o kakvom se liku radi (da ne kažem čoveku jer ga ne poznajem lično)...

Naš problem je što mi očekujemo da ovde igra ili za džabe (što jeste ljudski kvalitet, ali ima nešto i u profesionalizmu), ili preko te granice bola, što mu više dodje kao neka vojna doktrina. Taj odgovor od Duleta da ga ne zanima je za mene stvarno preterana doza arogancije i da ne kažem nepoštovanja. Bar iz ove pozicije i sa ovom pretpostavkom. Ali hajde da vidimo šta će biti...
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
...

Kad se setim samo lane kako smo kukali kad je Gordon otišao...pa gde ćemo pa šta ćemo pa kako ćemo...a onda odjednom se ukaže Lovernj...
Nije Dule lud niti Partizan naivan klub...ne brinite ništa...i da dođe i da ne dođe Dule ima rešenje za pokrivanje...oće li biti dovoljno za titulu, videćemo...
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
@ klavijatura

Buraz, stavljati Gordona i Kinzija u istu ravan po bilo čemu je iskreno bezveze!

Prošla godina nije isto što i ova... Gagi i Leo su povređeni, a gubitak Kinzija na sve to je još jedan ogroman udarac!

Ali tako je kako je... Podgoricu moramo preživeti kako znamo i umemo!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Gagi i Leo su povređeni, ali Bogdan, Tepara, Saša, Berta , Žo, Musli, Nikolica, Gagić nisu povređeni !
Nema razloga za kukanje, idemo po trofeje. Ova ekipa, bez gospodin Terens Kinzija, je pobedila jedan Makabi !
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.109
Reaction score
1.521
Локација
Topèidera lepša strana
Da li iko uopšte zna celu priču?

Prekinitre da serete više svi zajedno! Ja uopšte ne mogu da verujem da je ovo forum navijača Partizana! Ovo je smejurija o čemu vi pišete i da li je je li je. Degradirate i temu i forum toliko idiotskom diskusijom da je to neverovatno, jel čitate vi ljudi sebe ponekad?

Pod varijante:
1)
2)
2.1)
3)

ALO! MOZAK ?!

Činjenica je da je igrao povređen ceo meč i sjebao sebi zdravlje, sve ostalo u vezi njegovog odlaska, niko ovde ne zna, i prekinite više sa nagađanjima, kao ciganski novinari ste.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ne brini Paki, nisi usamljen, ako ti je za utehu, slično je razmišljao i Dostojevski :D :


Otkud to da je u pametna čoveka ono što je rekao, mnogo gluplje nego ono što je ostalo u njemu?

U duši ostaje beskrajno više od onoga što se izrazi rečima. Vaša misao, i kad je glupa, dok je u vama unutra – uvek je dublja, a rečena – smešnija je i luđa.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
04:00 - 09:30 sa kzs

Uradjene su tri magnetne rezonance, na tri razlicita mesta. Na VMA, u NS i u bolnici Sveti Sava.
Raptura deltoidnog ligamenta i osteceni ligamenti sa spoljne strane, odnosno pucanje, takodje problem sa ostecenom hrskavcom.
Proslavio rodjendan juce, zli jezici bi sada rekli ako moze da slavi rodjus onda moze da skakuce na jednoj nozi i igra, ali naravno da mu trener nije to tako mislio. Pomenuo je to, eto onako.

Na kraju krajeva bice uradjena i cetvrta magnetna rezonanca na cetvrtom mestu i verovatno ce se tek tada cuti tacna dijagnoza povrede.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.976
Reaction score
8.079
Neka nas pobeda protiv Makabija ne zavarava,mi smo bez Kinzija za 30% slabiji tim.
Ja iskreno odavno nisam video da neko u Evropi ima dribling kao TK,sam sebi je kreirao pozicije za sut,posle povrede Gagija sam je krpio odbranu,neverovatan osecaj za blokadu....mi bez njega necemo biti favoriti i u Moraci,a kamo li cak za osvajanje ABA lige.Hvala na svemu macko,sve najbolje u nastavku kariere:respect
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Nesto se ne secam da je ova tema bila zakljucavana evo prilike. Kad dodje vreme da ti FK tema bude odmor :confused Vi ste pod broj jedan po sutnavilu sta pisete
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... sve ostalo u vezi njegovog odlaska, niko ovde ne zna, i prekinite više sa nagađanjima, kao ciganski novinari ste.

Pa sad, ne bih baš rekao da niko ne zna, ali slažem se da se preteruje i nepotrebno piše sve i svašta. Igrao je Partizan i pre Kinzija, pobedio Makabi bez njega pre samo dva dana, a ako se ne vrati igraće i osvajaće trofeje opet bez njega.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Iskreno se nadam da mu povreda neće okončati karijeru, ili barem u većoj mjeri uticati na naredni ugovor. Volio bih, baš bih volio da nam kinzara ostane, bar još jednu godinu :/

Jebote, daj nek neko prelije vodu preko mašica, istopi olovo, izbaja nešto. Ovoliki broj slučajnosti je za nepovjerovati. Msm, svi znamo kako stvari stoje, ali opet, zlu ne trebalo :)
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Meni je sve ovo sa TK normalno:
-Normalno mi je da igrac te reputacije ne zeli da rizikuje zavrsetak karijere ,jer verovatno za njega nije zezanje to sto Dule kaze da mu je pukao jedan ligament ali da su tri citava i da ima parce hrskavice koje smeta
-Normalno mi je i da je DV uvredjen jer ga igrac koji je najvise postovan(placanjem)
napusti ekipu pred najvazniju utakmicu

Nadam se da je samo to u pitanju i da ce lekari u americi(ako je uopste to to) potvrditi TK da to nije toliko ozbiljno i da ce pomoci u finisu sezone...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da, ta zloglasni Gazda, koji mrzi "Duleta" i KKP. Na lomaču s njim!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Nisam to nikada rekao, nema potrebe za takvim odgovorom. Nakon što si nam otvorio oči "da je sve jasno ako želimo da vidimo" je započela serija tumačenja. To je činjenica, o nameri ne želim da nagađam.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG
Da se vratim na Makabi.

Cim su nam se sudije skinule sa grbace i ujednacile kriterijum dosli smo do vazduha, odigrali svoju igru i potpuno zasluzeno dosli do pobede.

Od trenutka (cini mi se trece cetvrtina) kada je Bogdan pojacao distribuciju i cirkulaciju lopte u napadu i drugi igraci su igrali bolje. Vidi se da ona metla sto koristi Bozic ima i drugu funkciju :D

432716985532af6a11400d675230913_orig.jpg


Tepic ce biti onaj stari to se u startu videlo, prosto mi je zao decka kako je neke sezone protracio u pogresnim klubovima sa pogresnom strukom (ne mislim na PAO).

Sledi neizvesna utakmica u Morači. Ako ne bude spoljnih faktora ili našeg nekog kanala očekujem pobedu.

Što se Kinzija tiče, nema tu neke teorije zavere ma koliko bi to neki želeli. Čovek ne veruje našim doktorima (kada se uzme situacija u zdravstvu kod nas ne čudim se), obaviće pregded tamo. Držite palčeve, jer ako ne treba operacija eto nama đeda za 7 dana. Ako treba bože moj, snaćićemo se. Da je čovek potpuno bio zdrav on bio igrao u Top5 bogatih klubova u Evropi ili čak NBA. To je taj rizik. Druge stvari vezane za Kinzija (kršenje discipline ili kako mu nešto uvek fali) nemaju veze sa sadašnjom situacijom.

Naravno očekujem uskoro razne priče da se puste od novca (iako je to regulisano) do toga kako nije mogao da gleda Duleta kako tuče metlom Bogdanovića.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
MVP, hvala ti na nedvosmislenom komentaru. Istini za volju, još nekoliko upućenijih članova foruma je takođe dalo svoj doprinos boljem razumijevanju situacije, ali mi je drago, prvenstveno zbog drugih, što će sada barem biti manje kuknjave i nagađanja oko toga šta je sa Kinzarom.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Da je na toj utakmici u Zagrebu Kinzi odbio da se vrati u igru, DV bi rekao da je govno ili nešto slično, kako nije profesionalac...

Šta god da se na kraju desi sa Kinzijem, apsolutno podržavam svaku njegovu odluku, jer je svojim odnosom prema dresu Partizana i igrom to zaslužio.

Vujoševića uopšte neću da slušam, više me ne zanima šta taj čovek ima da kaže. Njegovo ponašanje je skandalozno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top