Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Nek ide sve u pm vise, pa dal je realno da se sve ovo desi u samo jednoj sezoni!!! Najgora sezona otkad znam za sebe jbt! :banghead

Ako je Kinzi stvarno povrijedjen da ne moze zavrsiti sezonu, kompletnom medicinskom timu u Partizanu otkaz momentalno, prevrsilo je svaku mjeru!
Nadam se da ce klub izaci sa podatkom da li se radi o takvoj povredi ili je nesto drugo u pitanju..

TEK SAD CE DA PRORADI GROBARSKI INAT, UZIMAMO TITULU U INAT SVIMA !
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
-Локомотива

Читам гомилу депресивних и гневних коментара на данашњи меч, тираде о катастрофалној игри и слично, па се питам шта би се писало да смо нешто запели и максимално прионули, па се неко онако нехотично повредио, шта знам, лигаменте рецимо, како би само овај меч био проглашен за потпуно небитан, резултат апсолутно неважан, а било какав озбиљан ангажман за нерационално расипање снаге, ресурса и сулудо изазивање судбине.
Овако морамо да се осећамо потпуно разочарано...
Што се мене тиче, ако у међувремену није јављено да се ипак неко нови повредио, нема разлога за секирацију. Не треба заборавити ту ситницу да још увек, без обзира на све играмо једно аристократско такмичење у коме партнери имају врло озбиљне амбиције и планове, без обзира што су свакојаке околности наше амбиције и планове свели на нешто мању меру. У том погледу не би требало да кукамо около као баба што је дала банку да уђе у коло, а нуди две да из њега изађе, већ да културно испратимо до краја овогодишњи евро-ангажман свесни сопствених могућности и ограничења.
Најзад, ако ништа друго, барем смо омогућили српским медијима да коначно могу задовољно написати како је Партизан остао без и теоријских шанси да прође даље, што нам свакако омогућава скоро па једнаку медијску пажњу и заступљеност коју је имао и недавни историјски тренутак у виду величанственог освајања полуфинала једног другог такмичења од стране једног другог клуба. А признаћете, ни то није мала ствар.

-Кинзи

Пристојност и васпитање ми налажу да се искрено и лепо захвалим, мада је човек једноставно обављао свој посао, за који је био (заиста) плаћен, па у том погледу и није нужно да нешто преобилно индукујем емоције. Претпостављам да се може рећи како нико ником није остао дужан у овој епизоди, па је можда најбоље окренути следећу страну.
Очигледно постоје и неке ствари у животу које нису у вези са емоцијама, па наша неисцрпна потреба да волимо и будемо вољени мора бити усмерена у другом правцу, макар тај правац показивао на Гагића, Муслија или кога већ другог на чијој љубави треба поприлично радити:D.
Изгледа да и није баш тако лако живети овај наш гробарски живот, али што неко рече сигурно је лепо.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Što se Kinzare tiče, Dule bi trebalo da zahvali Šćekiću i Gašiću što smo ostali i bez drugog igrača koji je igrao odbranu. Jako sam razočaran.

Moja očekivanja su ispunjena polovično za ovaj meč. Berta razbio blokadu, a Saša sve bolje rešava situacije, i sve maje uvlači sebe u problem iako je to uradio par puta večeras ali znano manje nego obično. Podseća me na Robertsov period prilagođavanja. Iste gluposti je pravio, a kakva je igračina tek se posle ispostavilo.

Odbrana, nema je. To je ono što je razočaralo. Iz 2na2 su nas razmontirali. I takvi smo bili u igri, ali na 5 razlike u 3/4, za izostanak rezultatske neizvesnosti, pobrinuo se ni manje ni više Bogdan, koji ni sačuvao dva šuta Lihodeja, koji bukvalno stoji na dve pozicije sve vreme i čeka loptu. Dakle čovek ne da se kreće nego stoji sve vreme, loptu ne tapka o parket jednom za 14 minuta. Sramota.

Ovog puta pored Gagića ništa manje očajni Žo, nisu znali gde su im igrači kad mali Litvanac promeša 2na2. Strašno je bilo gledati. Ipak još lošije od svega je bespotrebno pomaganje njima dvojici, pogotovo od strane Bogdana, gde nas je njegov igrač svaki put kažnjavao za tri, bio to Lihodej ili jasaitis, a mislim da je čuvao obojicu. To sam primetio u reprezentaciji takođe, ne samo on nego većina naših igrača ima pogrešnu procenu. Niti pokrije igrača kojeg pomaže, a ostavi svog samog. Bogdan jednostavno mora da krene da igra odbrano ono što on radi je neozbiljno. Načinom na koji radi, i indenzitetom kojim to radi, da njegov igrač pokaže više energije , više impulsa,da mu da koš ili proigra nekoga, od njega koji ga čuva je nedopustivo.(par puta na preuzimanju je završio na jednom od ovih omalenih crnaca koji su ga samo zaobišli)
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Meni je ovo jednako "tragično" kao i Gagijeva povreda. Već sam rekao pre neki dan da nam je on bio prevaga u odnosu na ostale. Mnogo će faliti njegova energija u odbrani, napadu, njegove smeč blokade, kucanja, dvojke...

Užasna sezona. Jedva čekam da se završi kako god. Velike tenzije i mnogo kidanja živaca nas čeka i na košarci i na fudbalu. Čuvajte zdravlje.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ионако смо били обогаљени, одлазак Кинзија је нова шамарчина.

Колико год да нас тера баксуз, није све ни у лошој срећи.

Шта да се ради, сјебани јесмо, али нема предаје.
Пробати извући максимум из овакве ситуације, па шта буде.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
em što smo izgubili tk-a, em što smo verovatno izgubili i sve trofeje do kraja sezone..

naravno, sada treba još jače da se grize, ali sve ide ka tome da ostajemo bez titula i u fudbalu i u basketu. nisam optimista uopšte, nažalost.. :(

mada, idemo na nož do kraja pa šta bude! gazi pičke panterske! !
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
@ kvisko,
Naravno, u tom kontekstu je i bila poslednja rečenica mog posta. Samo, velika je razlika u doživljaju kad je krajnji epilog dobar. Dobar, u smislu osvojenih trofeja.

razumljivo i znam na šta ciljaš, ali mi nikakvo neregularno uvaljivanje kurca žgadijskoj javnosti neće biti slađe od onoga što bismo postigli u EL da smo bili kompletni i fokusirani samo na teren od početka do kraja sezone.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Leo, Kinzi, Bogdan, Brat, Berta pretpostavljam da bi sada ovako izgledala naša rotacija od 1-3 da je sve bilo po planu. I da je umesto Saše i Tepića doveden jedan visoki igrač (nebitno da li 4 ili 5) sada bi kalkulisali sa kime bismo igrali Top 8. A tamo se nikada ne zna...

E živote:banghead
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Шта је ту је, много тешка ситуација, много гора него прошле сезоне. Тад смо бар имали два каква таква плеја - Леа и Гордића, плус још много битнији Гаги...
Сад без Кинзија... јебено, шта да се ради. Ја се надам неком анонимном појачању као што је био Жо прошле године, али тешко...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
-Локомотива

Пристојност и васпитање ми налажу да се искрено и лепо захвалим, мада је човек једноставно обављао свој посао, за који је био (заиста) плаћен, па у том погледу и није нужно да нешто преобилно индукујем емоције. Претпостављам да се може рећи како нико ником није остао дужан у овој епизоди, па је можда најбоље окренути следећу страну.
Очигледно постоје и неке ствари у животу које нису у вези са емоцијама, па наша неисцрпна потреба да волимо и будемо вољени мора бити усмерена у другом правцу, макар тај правац показивао на Гагића, Муслија или кога већ другог на чијој љубави треба поприлично радити:D.
Изгледа да и није баш тако лако живети овај наш гробарски живот, али што неко рече сигурно је лепо.

:respect:respect:respect
eto, to je to...
nema potrebe vise trositi reci I emocije...
I u klubu su to rascistili jos prosle nedelje...
rece I Gazda "ko je hteo da vidi, shvatio je koliko je sati"...
to sto smo se mi potajno nadali to je druga stvar...

moramo dalje nekako...
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Ajde neka neko iscima na tviteru TK da vidimo da li ce da potvrdi....

Strasno.,..... :(
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma ja iskreno ne znam da li ima veze sa tim, ali svako opterećivanje zgloba kad se desi distorzija kakvu je on imao je opasnost od daljeg oštećenja (govorim iz ličnog iskustva).
Da li je to kod njega slučaj ne znam i ne znam da li je samo Gašićeva odluka, ali samo ona je... Ma ne mogu da nadjem izraz. Nek ide sve u ...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.287
Ponavljam, Ja sam za to da se kaže istina ma kako ona (potencijalno) bolna bila.

Kao što je moglo prošle sezone sa Gordonom da se ,,otvore karte'' i jasne kaže zašto je otišao (nije mu bila ,,tačka topljenja'' dovoljno visoka koliko se sećam u vezi para).Tako sada od Duleta očekujem da se kaže zašto nas je Kinsi napustio u sred sezone. Ako je povreda da se kaže tačno šta je povređeno (po američkim lekarima, jer je po našim ,,zdrav'').

Nismo mi banana kluub pa da nam menadžeri u prolazu sa aerodroma ovako saopštavaju vesti!
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Pa čuo si i Duleta ako je i to istina. Povredjen jedan ligamnet, ostala dva koja mogu da drže zglob i da igra i trenira umereno... To verovatno vuče neki veći rizik i na duže staze, on ne želi da rizikuje u ovim godinama... Tako makar logika nalaže.

E sad u pravu si. Možda ima nešto iza brda ali čemu sad to... Ionako smo u govnima do guše. Moramo da zbijemo redove i da idemo dalje. Zato je danas onako lepo i bila raspoređena minutaža. Jednostavno mora da se razigra ili Dalo ili Andrić, ili obojica.
Njih dvojica moraju da uzimaju po 10 min svaku utakmicu.
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
em što smo izgubili tk-a, em što smo verovatno izgubili i sve trofeje do kraja sezone..

naravno, sada treba još jače da se grize, ali sve ide ka tome da ostajemo bez titula i u fudbalu i u basketu. nisam optimista uopšte, nažalost.. :(
Ovakve postove bih drakonski kaznjavao... Ali koji sam ja kurac... Lament na forumu je pozeljan... Bratu Kinsiju kao i nasem Bratu iz Krusevca sve najbolje... Borba...:BB
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
em što smo izgubili tk-a, em što smo verovatno izgubili i sve trofeje do kraja sezone..

naravno, sada treba još jače da se grize, ali sve ide ka tome da ostajemo bez titula i u fudbalu i u basketu. nisam optimista uopšte, nažalost.. :(
Nema sekiracije, kada je sve jasno.
-Кинзи

Пристојност и васпитање ми налажу да се искрено и лепо захвалим, мада је човек једноставно обављао свој посао, за који је био (заиста) плаћен, па у том погледу и није нужно да нешто преобилно индукујем емоције. Претпостављам да се може рећи како нико ником није остао дужан у овој епизоди, па је можда најбоље окренути следећу страну.
Очигледно постоје и неке ствари у животу које нису у вези са емоцијама, па наша неисцрпна потреба да волимо и будемо вољени мора бити усмерена у другом правцу, макар тај правац показивао на Гагића, Муслија или кога већ другог на чијој љубави треба поприлично радити:D.
Koliko god nam bilo gorko u ustima zbog ovog saznanja, moramo racionalno razmišljati, kao što i sam Kinzi to čini.
Hvala na svemu, uz isključivo razmišljanje o sutra!
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
em što smo izgubili tk-a, em što smo verovatno izgubili i sve trofeje do kraja sezone..

naravno, sada treba još jače da se grize, ali sve ide ka tome da ostajemo bez titula i u fudbalu i u basketu. nisam optimista uopšte, nažalost.. :(

mada, idemo na nož do kraja pa šta bude! gazi pičke panterske! !
A , da nisi ti možda pogrešio forum ?:pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top