Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Мене само интересује ко је тај Раде Петровић? :D
Bivši košarkaški sudija još u staroj u Jugoslaviji, kasnije je bio aktivan u savezu i kao delegat.

Protiv one seljačine Mitrovića iz radničkog basketa podneti krivičnu prijavu zbog uvrede na nacionalnoj osnovi!
Jedva čekam da dođu u Pionir!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Sve i da dođu, ništa im ne smijemo, jer će odmah da nam zveknu kaznu kao da su Evroliga.

Kadija te tuži, kadija ti sudi.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Samo vebalno bez nasilja naravno, oni bi to i voleli da mogu posle da kukaju.
Od prvog momenta im skakati po nervima, da osete ono što treba od strane najboljih košarkaških navijača u Evropi, a i šire!
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Ma, mi treba to "zvanje" da dokažemo delom a ne rečima, da nas uvek bude mnogo u Pioniru, jbg, a ne da zvrji poluprazan... Ne očekujem punu halu ali joj se potajno nadam... Ja znam da sam uvek tamo, za druge, koji mogu a ne dodju :confused
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Pavlović Saša

ps.png
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Bogdanović izabran za zvezdu u usponu. Nadam se da će Duda ili Željko uspeti da ga drže na zemlji jer polako počinje da lebdi.

Veliko priznanje i za njega i za Partizan:clap
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Bravo za Bogdana! :clap
Bravo i za Duleta,strucni stab i igrace. Svi oni su mu pomogli da bude tu gde jeste,naravno i mi navijaci.
Nadam se da ce nastaviti onim tempom koji ga je krasio tamo negde na polovini sezone.To bi valjalo i za reprezentaciju,posto ga sledece sezone vrv necemo gledati u Partizanu.

Sto se vecerasnje utakmice tice,mslim da ce biti jebeno.Klinci iz Mege su napaljeni,ali i dobri.Mi po Duletovim recima necemo biti kompletni.Mislim da nece biti ni nesto puno navijaca,jer velika vecina ljudi ide na slavu danas.
Ipak nadamo se pobedi
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika
Bogdan zasluzeno najperspektivniji igrac EL. Na njegovom sledecem treneru je kljuc njegove karijere. Nije isto da li ce ga trenirati Skariolo ili Zeljko. Ali videcemo. Mozda ostane jos godinu dana kod oca Dula, mada nisam optimista.

Ima li gde prenos protiv Miloja i Mege?
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Još sat i po vremena... iscimajte se i dođite da pozdravimo najperspektivnijeg Evropskog igrača i ostale momke, a i da malo uvalimo kurčinu ostatku ove usrane ciganske države!! :napred Partizan
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Награда коју је добио Богдан још више добија на тежини када се види да је КК Партизан једини клуб у Евролиги који је имао 2 играча носиоца овог признања!

el-bogdan.png


Ма јок, уопште нисмо институција!

Док неки други имају своје школе (из више клубова), играју најк ел и слична пресеравања, ми имамо Новицу и Богдана! Прц!

Кад је фрка, курац ће да скупе јајашца па да убаце младе играче.
Само проверене странце...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Морали су да промене због правила ФИБЕ, тачније да узму неке бројеве који су лаки судијама за показивање.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika
:respect ljudima u hali.

Rekao bih laksi trening za nas. Svakako prijaju ovakve utakmice i za samopozdanje i za završetak sezone. Idemo dalje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.642
Interesantna utakmica, dosta lijepih poteza.
Prva četvrtina bez odbrane, u trećoj smo trebali prelomiti, ali na kraju opet pobjeda bez većih problema.

Malo sam ispizdio na skok, nisam mogao da izbrojim koliko su samo ofanzivnih skokova imali.

Ne znam da li sam jedini koji se trese kada vidi Gagića i Muslija na terenu, ali živo me zanima gdje će njih dvojica da završe poslije Partizana.

Poštovanje za ljude koji su bili u hali večeras.

Sramna posjeta, pitam se samo gdje su "najvjerniji", da se nisu raštrkali po slavama?
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Dobro je da se Bogdan malo razmrdao. Da li je stvarno bilo nešto iza zavese ili mu je bio dan, ovakav nam treba ako mislimo da osvojimo trofej. Ovaj Dangubić dečko je luuuuud :D Nisam nešto upoznat sa njegovim kvalitetima jer nisam košarkaški stručnjak ali dečko brz, jak ali izgleda ima problem sa šutom za 3. Dobro bi nam došao definitivno. Novica, tek bi nam taj legao. Videćemo na šta ćemo ličiti dogodine. Miljenović me onako pozitivno iznenadio par puta ali mislim da nije za nas još i da je dobro što je otišao. Dalo deluje slična priča kao Dangubić. Kad bi popravili šut i nabacili još malo mase mislim da bi u budućnosti njih dvojica bili ubitačan i strašno eksplozivan tandem...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Glupo mi je da pljujem bilo koga jer ja prvi nisam mogao otici veceras, zato cu samo pohvaliti sve koji su bili :clap Utakmica interesantna, dobra za gledanje. Napad nas je sasvim dobro sluzio, odbranu smo stisli u drugom poluvremenu i prelomili mec. Ispizdeo sam na one njihove silne ofanzivne skokove i na Gagica koji je kriminalan, ostalo je sve bilo ok. Bogdan, Sasa i Berta jedan veliki :respect Kapiten solidan. Malo je falilo da zabodemo novu stotku ali nema veze :) Bravo Crno-beli !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top