Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Šilobad uposlen oko preoravanja zemljišta za kolateral.
Ustanovio da nije dovoljan plug obrtač, hitno zatražio od Ostoje i Savića da pribave plug podrivač.
Nadamo se da će do sutra u podne biti gotova poljo intervencija.
Neka se obrate našem bivšem centru, poljoprivredniku. Možda im on tu može nešto pomoći.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Tuljo burazeru ovu zagonetku sa poljoprivrednom analogijom ne bi Šerlok raskrinkao…
Sta kažu Tarabici da li će beli čovek od 213 cm piti vodu sa Dunava u sezoni 22/23?
Elem, plug i oranje se sigurno odnosi na nekog monstruma u reketu. Teško da će neko na 1. da se bavi teškom zemljoradnjom (moja interpretacija).:confused-smiley-013:
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Šilobad uposlen oko preoravanja zemljišta za kolateral.
Ustanovio da nije dovoljan plug obrtač, hitno zatražio od Ostoje i Savića da pribave plug podrivač.
Nadamo se da će do sutra u podne biti gotova poljo intervencija.

Zemljiste je na severu zemlje, znači Vojvođanin..
Ovaj što se obrtao otišao u fmp, sad treba nekog da podrivamo (fmp)?!

Ili sam u pravu ili sam overtinkingovao kao brat Spalding napaćeni. :buhaha
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@ZliGli Napaćen od overtinkinga :buhaha :buhaha :buhaha A pazi, tok misli kada bi uspeo da ispišem srušio bi se forum i bez da ga zaključavaju - Pakao!

A zagonetka je VRH! Zemljoradnja = Vojvodina, administrativni centar Novi Sad. Za kopanje ti treba Marko Kraljević iz narodnih pesama /znači, trokrilni ormar/ :D Sutra ima da bude "Pola pijem, pola ne dam nikom" :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Sto se mene tice i ovaj trenutni sastav je OK, jer mislim da ce Balsa da izdominira na poziciji 5.
Znaci startnih 5:
Egzum,(Aleksa/Madar)
Punter,(Aleksa/Andjusic)
Papapetru,(Nunali,Trifunovic)
Ledej,(Alen/Vukcevic)
Lessort,(Koprivica)
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Šilobad uposlen oko preoravanja zemljišta za kolateral.

Konacno da i ta parazitcina nesto odradi. :D Ali cim je on uposlen u nesto od ta posla nece biti nista.

I ispucali ste 2 strane za to kada je ostojin peti dan ali svi brojite i vikend tako da nema nista od te vase matematike :D U naprednom kalendaru to su neradni dani tako da se nebroje. Ali sa ovim vasim brojanjem podsetili ste me na ovo :D

 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ne može Papapetru biti Ostojino najavljeno pojačanje jer on za njega nije čuo dok ga Zoc i Savić nisu doveli. A s obzirom da je malo verovatno da je čuo i za bilo kog evropskog/američkog igrača onda to pojačanje mora biti domaći igrač.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Šilobad uposlen oko preoravanja zemljišta za kolateral.
Ustanovio da nije dovoljan plug obrtač, hitno zatražio od Ostoje i Savića da pribave plug podrivač.
Nadamo se da će do sutra u podne biti gotova poljo intervencija.
Pa Milutinov je u prvom mandatu bio podrivac. Nije bas da se proslavio kad je odlazio. I mislim da bi on trebao da bude ta bomba koju je pomenuo Ostoja. I svakako bi bio najkrupnija zverka koju je Partizan ikad doveo. Obrtac je verovatno ovaj sto je otisao kod Covica. Mislim da za njega definitivno nije bilo mesta u ionako mladoj unutrasnjoj liniji. Samo bi kocio Balsu i Smajlija.
A ja se i dalje nadam da posle te bombe ide i jedna sitnija naknadna eksplozija u vidu Gosa. Jer mi Pangos ne zvuci bas realno.
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Ne može Papapetru biti Ostojino najavljeno pojačanje jer on za njega nije čuo dok ga Zoc i Savić nisu doveli. A s obzirom da je malo verovatno da je čuo i za bilo kog evropskog/američkog igrača onda to pojačanje mora biti domaći igrač.
Kakve veze ima to što Ostoja nije čuo. Možda su mu i rekli "Dolazi Papapetrou, najveće pojačanje do sad na veoma bitnoj poziciji" a on zaboravio ime, pa samo ponavlja drugi dio. Nije htio da se blamira
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top