Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Ja samo Zeljkov odlazak ne bih mogao da podnesem. I brinem se sta ce biti posle trece godine. A ovi ostali... sta je tu je. Kao da nisam odrastao uz Duleta i oprastanje od ljubimaca svake godine. Idemo dalje.
Jesmo se mi navikli da General svake godine sklapa novi tim, ali General nije mogao ni da mašta o ovakvim budžetima za igrače. Nego je svako leto morao da iskopa novog bisera kojeg ćemo zavaliti sledeće sezone i sa tim parama funkcionisati. I tako u krug 12 godina. A onda smo s kraja leta 2015 odlučili da prespavamo dešavanja. I probudili se u četvtatak oko 22 h.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
489
Reaction score
2.713
Mozda je najbolje mentalno se pripremiti da ce otici i Dante i Ledej i Naneli, da ce Madar iznenada dobiti ponudu iz NBA, da ce kao zamjena za Lesora doci Gagic, da ce Andjusic upasti u prvu petorku umjesto Pantera... Onda sta god se desi tokom ljeta moze biti samo pozitivno.

To na stranu, siguran sam da svi imamo puno povjerenje u Savica i Zeljka da ce se sklopiti sasvim konkurentan tim za sljedecu sezonu, ko god da ode.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
U jeku odlazaka, i očekivanju dolazaka, da li se možda razmišlja o produženju ugovora sa mlađim igračima kojima isti ističu dogodine?
Ili ćemo razvijati igrače i puštati ih za dž, kako nam odoše i svi(?) ovogodišnji nosioci?
Znam da pare nisu problem, jer para imamo ko pleve, ali opet...

I valjalo bi smanjiti očekivanja od naredne sezone. Mi ne nadograđujemo tim, mi krećemo (skoro pa) iz početka.
A sećamo se svi kakvi su počeci, i EK i EL, bili...Možda do narednog aprila/maja budemo na ovoprolećnom EL nivou, ako se baš sve kockice poklope, ponovo. Realnost ionako nije naša briga.
Željko jeste tu, nadam se da će i ostati do kraja trenerske karijere, ali verujem da je ova situacija bliža Duletu, negoli njemu.
Videćemo, kako god da bude...Partizan i samo Partizan, najbolji je on...!
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
213
Reaction score
2.129
Локација
Skopje
Bilo je ocekivano nakon ovakve sezone da mi nemozemo da se finansiski takmicimo sa ajkule klubovima kao sto su u EL, ulazimo u rebilding fazu i to je neminovno, za nas je najbitnije da je Zeljko tu i 100% vjerujem njemu i Zoranu da cemo imati opet strasnu ekipu, bitno je da nas bije dobar glas i kad igraci vide kako nasi igraci uduplaju dogovore pod vodstvom Zeljka, ondak je to velik plus za nas u pregovore.
Kapitenu,Lesoru i ko god nas napusti od ove ekipe, zelim im svu srecu dalje, obradovali su nas nakon 8 godine neigranje EL i 10 godine bez ABA trofeja.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.899

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.899
Nisam, samo na flashscore ispratio rezultat. Tamo sam video i solidnu minutazu doticnog igraca a i to da je cesto bio u prvih 5. Da mu Zeljko veruje onda bi verovatno bio pomocni trener, jebem li ga!?
Nego, interesantno kako ce opet isti ljudi da objasnjavaju sta treba a sta ne nakon sto su promasili 90% stvari. Evo ovako, covek koji ne vidi veliki napredak Smailagica nema pojma sta gleda.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Ne slažem se sa tobom. Verovatno svi ovde volimo Lesora, ali mislim da možemo da nađemo bolje rešenje na toj poziciji, u igračkom smislu. Sa druge strane, bio je jedan od bitnijih igrača što se tiče atmosfere u svlačionici (moje mišljenje). Svakako nije nenadoknadiv gubitak njegov odlazak jer će teško da ponovi igre iz prvog dela sezone.
Тешко је наћи центра, ужасно их је мало на тржишту слободних са квалитетом ЕЛ. И то је проблем већ дуго траје. Биће проблем центра наћи видјећете.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Ljudima je ovo posao i normlalno je da su naplatili svoje odlicne sezone. Tu pre svega mislim na brata Lesora, ja ne verujem da on moze ponoviti ovakvu sezonu. Verujem da cemo sledece sezone biti jos jaci. Samo malo vise realnosti i malo manje kmeketanje i sve ce biti oki, ne budimo kao cigani. Verumo u Zeljka i Zorana. Napred Partizan!
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.718
Reaction score
23.250
Локација
Академија

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
205
Reaction score
1.480
Локација
Beograd
Mi imamo 100x bolju pregovaracku poziciju u smislu dovodjenja igrača nego kad se pakovala ekipa za Eurokup (Panter, Lesor, Zek…) ja verujem da će se napraviti brutalan tim (igrači potpisani na 2 sezone) i da će se napadati uzimanje EL u jednoj od naredne dve sezone.
Kevin i Matijas se svakako vraćaju na fabricka podešavanja tokom sezone i vraćaju u KKP one tamo. Živi bili pa videli.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.068
Reaction score
18.313
Ako nekoga ova sezona nije ubedila da veruje u Željka Obradovića, u to ko je on, koliko voli Partizan, i da nikad dok je njega ovde nećemo biti ikebana bilo kome, onda ga ništa i nikad neće ubediti... Nastavite kukanje ko želi, ja sam miran dok je Željko tu ko god da ode i dođe...
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
102
Reaction score
1.398
Локација
Kosovska Gracanica
Lesor je najenergicniji igrac i sigurno "stranac" koji se najbolje aklimatizovao sa Partizanom, u tom smislu nema igraca koji bi ga mogli zameniti. Medjutim, sasvim sam siguran da smo barem za njega mogli da pariramo u ponudi, ako vec za Pantera nismo. Mislim (posto nisam insajder da znam) da je ovo cista Zeljkova procena i da je procenio da igracki moze naci zamenu barem istog ranga kao Lesor. Po meni je mnogo bitnije ako je moguce zadrzati Ledeja, jer ja specificniju cetvorku u Evropi ne vidim, za centra cemo se, ubedjen sam, sigurno snaci, iako ih je malo dostupnih po kvalitetu na trzistu. Realno, pogodili smo da nam Matijas da verovatno najbolju sezonu u njegovoj karijeri, a i njemu se poklopile 1000 stvari, sto bi rekli nemci, perfektenschlagen. A jedva cekam da se raspali Pao ponovo raspadne posle 3 losa rezultata kad pukne tikva izmedju Janakopulosa i Atamana...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.163
Reaction score
2.140
Локација
u srcu šesnaesterca
Lične želje, spamovanje, sanovnik
Jbg, nadao sam se Milutinovu, jos kad je dosao na 5. utakmicu… ali ga grcki cigani uzese za male pare. On bi bio upgrade u odnosu na Lesora, a sad je bas tesko naci neku dostupnu zver. Mozda Tarik Blek? ili onaj Neboo iz Makabija, mada mi se cini dosta trom.
Svakako smatram da je 1.5 mil mnogo za Lesora, i treba da orobi glupe grke. Nek odradi sezonu dve, pa da se vrati gladan Grobarstine. Srecno!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Sve najbolje bratu Lesoru. Posteno je odradio posao,od prvog do zadnjeg dana ugovora. Meni lično u top 3 stranaca ikad. Stvarno gotivna glava i mnogo ce nedostajati njegova energija i luda glava.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
404
Reaction score
2.759
Локација
Novi Beograd
Ljudi po svim nagovestajima iz kluba imacemo jaci budzet nego ove godine. Tako da lagano. Ovo je neverovatno koliko su svi napredovali i kakvu reputaciju imaju i u Evropi i u NBA.

Zeljko retko masi nosioce u proceni, ostatak igraca mora da se dobro prilagodi njemu. Ako sacuvamo Avramovica, Madara, Smajlija i Nanelija to je dobra okosnica igraca u rotaciji koji ce imati ulogu.

Sto se tice Pantera, uz Micica, Baldwina, Dejmsa i Klajburna najbolji igrac koji sebi kreira sut i poene. U saradnji sa Zeljkom i selekciji suta, ubedljivo je bio najbolji ove godine igrac koji pravi visak i kreira sam sebi sut.
Ali Real i Olimpijakos su bili u finalu EL a ne Efes i Monako. Tako da samo lagano, ako Savic i Zeljko ne nadju takav tip igraca, menja ce se koncepcija tima i to je to.
Imacemo vrhunski tim.

Najveca zelja da dodje igrac umesto Andjusica i jedan crnac kao backup Ledeju ili buducoj cetvorki, samo da razgrce. Moramo da pravimo koncepciju tima prema Zvezdi, jer sa njima nema kosarke vec se igra ragbi. Kad god zaigramo kosarku, dobijamo, moramo da krenemo i ragbi da igramo.

Srecno Matijasu u daljoj karijeri.
Uzivanje je bilo gledati Pantera, ono protiv Reala je bila poezija i u napadu i u odbrani. Verovatno najbolja partija nekog igraca ove sezone u EL u par utakmica. Ostatak sezone poezija u napadu i povremeno spavanje u odbrani. Od kada gledam Partizan on je igrac koji je pravio najvecu razliku na terenu u dresu Partizana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top