Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.897
Reaction score
10.041
Lojd navodno moze da ide samo u NBA. Takav ugovor.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.559
Reaction score
11.085
Razumem odlaske, ovo je tim koji je medju najslabije placenim u EL, iako su te pare za nas velike, za one najbogatije to je pickin dim. Taj isti tim je na parketu zasluzio da bude medju 4 najveca u evropi, svi su sigurno trazeni i tu nista ne moze sa se uradi sem da im se pozeli sreca, zasluzili su sa se naplate.

Igraca, posebno na spoljnim pozicijama ima da se bira, tu ne bi trebalo da ima problema u selekciji, pa je bezveze da se vec prica o Lojdu, mozda je jedna od 100 opcija, sumnjam da cemo ikoga pogoditi dok ne dodje.
Ono sto malo komplikuje je da ZOC trazi po svom ukusu, moze da se pretpostavi kakve ce karakteristike dovedenih biti, pa to malo i suzava izbor. Ali, opet, uz svo njegovo iskustvo i znanje i solidan budzet, nece biti tesko napraviti kompetitivan timcic.

Na visokim je malo zajebanije, mada mi pada na pamet bar 2 imena na petici koja svake sezone prizeljkujem u klubu, a koji su dostupni pod skroz realnim uslovima za nas. Samo je bezveze da se licitira.

Ocekujem par proverenih EL igraca i par onih sa kojima cemo uslovno receni da se kockamo, jer moramo. Ali za sad je stvarno rano razglabati o transferima, bar dok se ne rascisti ko sigurno ostaje.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.929
Kako je pocelo verujem da je rok da se izjasne ko ide, a ko ostaje do kraja sedmice ili najkasnije do 10 jula.

Nekako brzo je pocelo klupko da se odmotava.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
165
Reaction score
507
Локација
Ruma
Meni je malo i čudno što ljudi večito svake godine priželjkuju strance povratnike, da li nam se iko uopšte i vraćao?
Lepo je njima svakako kod nas dok su ovde, kako i ne bi bilo, ali kontam da kad odu preko već postaju nerealne želje, bilo što tamo dožive uspeh, bilo što kod nas ima svega. Taj adrenalin je svakako poželjno iskustvo za svakog od njih, ko se prilagodi našoj atmosferi, taj se maltene snadje svuda, ali mislim da jednostavno kažu sebi nikad više, bolje je za čuku, daj da mlatim pare u opuštenijem ambijentu, a svakako ću navratiti kada usledi neko gostovanje xD

Tako da doće neka nova lica, par iskusniji EL igrača, a ostalo potencijali koji su već dobri, ali mogu da eksplodiraju. Zna Željko šta radi. Da li ćemo mi sledeće sezone biti konkurentni kao ove, to je veliko pitanje. Nema očigledno tu neke garancije, uložili su i ove godine mnogi, pa su se debelo ispalili. Mada svakako treba biti optimističan kada znaš ko ti je na klupi, ali ni ne treba prognozirati osvajanje EL, korak po korak.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
438
Reaction score
1.584
Nemojte bas tako za Mirotica. Imao je svojih bubica verovatno ali je veliki gospodin a i sam je izjavio da navija za nas od malih nogu.. Jeste da je bilo mnogo onih koji su bili nasi i izdali, Mirota valjda nije takav ..
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.588
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Razumem te za Lesora, nabio dosta frustracija.
Nema te Zeko od decembra, bili porazi, tesko vreme, a onda usledi serija bez prestanka...mada nisi nesto bio aktivan od kada si ovde.
I sad si nasao da glumis objektivnost, i to glede Lesora?!

Sumnjivo mi odmah bese...

a onda kad sam procitao ovaj tvoj post iz prosle godine:


Nazivas nase igrace divljacima, ladno napises da smo Beogradski ponos Izraela, to se valjda uklapa u narativ da smo drzavni projekat.
O ovome za Zeljka...Radio je on kurvetini ali i svima po evropi svasta ove sezone, a i sledece ce. Zato sto mu radi sujeta, jbg, moze mu se, tako je to kad si najveci svih vremena!

Moderacijo?!
Brate rodjen si za operativca, dosije cas posla izvucen bez problema.:buhaha

Elem citam malo diskusiju oko Mirotica i mislim da je to nerealno sa jedne strane, sa druge mozda je nepotrebno opterecivati budzet jednim igracem bez obzira koliko ugovor iznosio. Na stranu navijacka pripadnost, to sto voli nas klub svakako godi al opet on je jos u najboljim igrackim godinama i verujem da to zeli debelo da naplati, mozda tamo pred karijere da dodje kao Sasa Pavlovic pa da ga ispratimo u penziju kao ljudi.

Od Lojda o kome se pise nema nista, on ima ugovor sa Monakom jos jednu sezonu i izlaznu klauzulu samo za NBA tako da treba platiti obestecenje sto ne verujem da ce ovi nasi da urade.

Pominje se Nenad Dimitrijevic iz Uniksa, nisam gledao kako igra ali ako je proglasen za MVP-a VTB lige onda verovatno vredi, sad koliko je realno pored Bajerna i Panatenaikosa da ga uzmemo ne znam.

Sve u svemu mislim da mi ne treba mnogo da lupamo glavu oko toga jer ima ko to radi, uostalom setimo se pre dve godine nista se nije znalo i odjednom tras Panter, pa bum Ledej, prosle godine isto nista se ne zna pa rafal Exum,Naneli,Papapetru tako da nista drugacije ne treba ocekivati ni ove godine. Zna tandem Z&Z sta radi.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.783
Reaction score
22.959
Локација
Beograd
Meni je samo epsko sranje kao košarci, EL, FIBA, kako god organizaciji to što se mešetari tokom sezone da izaziva gađenje.
Treba NBA model i da se tačno zna kada se rade trejdovi, pregovori i slično. PAO je završio sezonu u Decembru i počeo da ulazi u rostere svima u EL. Sreća naša pa je Lesor to odradio do kraja kako valja, iako je pad forme bio očigledan, ali vrlo lako je mogao da nam se desi ciganski Vildoza koji je mošnice stavio u frižider kad je potpisao ugovor.
A verujem da je takvih slučajeva mnogo.
Ono što sam ja čuo i duboko verujem da je tamo, ide se na širi roster, što je i Žoc pominjao... Panter još nije otišao (ne znači da neće), a ono što sam čuo, Dante i Naneli su naši skoro sigurno i naredne sezone...
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
978
Локација
Banja Luka
Naneli i Jam, prema izjavama očekujem da ostanu. Nadam se i Dante, ali najviše bi mi nedostajao Zek!
Možda od prošlosezonskog rostera nije najkvalitetniji, nije rješavao mečeve, ali je njegov ukupan doprinos možda i najveći.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.358
Zasto se uopste Jam spominje oko kalkulacija i odlazaka. Ima ugovor a ne verujem da ga traži GS da zamenj Karija. Tako da njega i ne uzimam u bilo kakve kombinacije :D
 
  • Like
Reactions: SMK

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.783
Reaction score
22.959
Локација
Beograd
Verovatno zato što ga traže, a bio je Rising Star...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd

Ne bi me ni najmanje zacudilo da se interesujemo za njih dvojicu, ali se u vesti koju je ovaj iz Sportanda prepisao uopste ne govori o tome da li smo zainteresovani za nekoga ili ne, vec je samo navedeno sta je dostupno na trzistu i da se njih dvojica izdvajaju kao najbolje opcije/najveca imena. Ni reci o tome da smo pricali sa njima ili im poslali ponudu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.929
Dimitrijevica sele makedonski mediji, decko nema kvalitet za EL sto ce se i pokazati, pritom imamo Madara koji ce eksplodirati sledecu sezonu.
Dejvis je pred otkazom u Milanu, na tu foru smo im uzeli Zeka i Pantera.
Nibo je vise igrac za nas sistem, ima manje poena od Dejvisa, ali po meni veci doprinos bi imao.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Niko :D

Samo Spalding kune bez obzira.
Podržavam da ostane, da ne bude zabune ali Anđuša ili Naneli za kapitena. Ne ide da se nećkaš ko mlada, da premeravaš ponude a da si kapiten. Uz svo razumevanje da živi od toga...

Sve to ako ostane, ako ode jbg... Šteta!!! Malo sam kivan, malo više lud... Ako su ljudi profi i žive od toga, čemu glorifikovanje i toliko mršenje muda? Mislim da je ekstra korisno da ostane ali mereći čisti kvalitet na isti način na koji on sada meri /šta god merio/.. Panter je drugi preduslov da osvojimo EL u sledećoj sezoni. Prvi preduslov nam sedi na klupi :D Za njega jedinog imam emociju, ljudsku i iskrenu!

Ostali neka se ubrišu za ljubav, imaće podršku dok su u dresu PARTIZANA! Kad odu ne zanima me... Postao sam veći cigan od cigana po tom pitanju. Ne znam šta će Panter da uradi, voleo bih da ostane ali ako ode, želim mu da ne osvoji ništa uz veliko HVALA za sve što je uradio do sada...

Što se kletvi tiče, imam dovoljno samokontrole - bar ovde na forumu :D A i ono nedostatka kontrole u privatnom modu nisu kletve u pravom smislu reči - reč je o baljezganju nekontrolisanom obično iz čiste nemoći ili besa.

Daleko od toga da nekome zaista želim zlo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top