Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.891
Reaction score
8.063
Želja trenera Željka Obradovića je i da u ekipi ostane Dante Egzum.

„Ne želim da pričam o igračima koji nisu pod ugovorom. Mi ćemo raditi na tome da zadržimo sve igrače koji nam se dopadaju, a Egzum je jedan od igrača koji je pokazao karakter i da zaslužuje da nosi crno-beli dres. Nije Dante jedini igrač koga želimo da zadržimo u klubu. Javnost treba da bude svesna da je našim košarkašima skočila cena čak i po dva, tri puta. Zato sam i pre dve godine pričao da je igračima koji imaju problem u datom momentu i nalaze se u blagom padu, da je dobra investicija da potpišu ugovor sa Partizanom za nešto manji novac jer pred našom publikom, koja je najbolja na svetu, i sa najboljim trenerom u Evropi, igračima skače cena. Bio sam potpuno u pravu. Ponavljam, daćemo sve od sebe da zadržimo što više igrača koji su pokazali karakter i da vole ovaj klub.“
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Biti navijac Partizana i rezimski sluga nikad nije islo niti ce ici u istoj ravni, ali ovo sto OM je uradio za ovaj klub sa svojom sposobnoscu ne bi trebalo da mu oduzimamo. Iako malo po malo ima ispade na koje svaki normalan Grobarski mozak mora da reaguje, njegov period je mozda i nauspesniji za nas klub u novijoj istroiji. Zeljko je sa njim u OK odnosima koliko se vidi, sa igracima je ok, prvi Zeljko ne bi morao da glumi nesto. Za mene je od smrdi porastao na nit smrdi nit mirise al radi ok posao.
Ubijte me ako sam idiot morao sam ovo da napisem jebem li ga mozda euforija zbog Pantera
1688070036880.gif
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.422
Reaction score
38.076

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
978
Локација
Banja Luka
S obzirom da KK Partizan unapređuje kvalitet i povećava vrijednost svojih igrača, potrebno je u sve nove ugovore uvesti da nakon isteka ugovora, ako igrač prelazi u drugi klub, taj klub ili igrač, prema njihovom dogovoru, imaju obavezu da KK Partizan isplate recimo 20% razlike između one cijene koju je KKP platio tom igraču pri dolasku i cijene koju dobija igrač prelaskom u drugi klub.
Ako bi igrač prelazio u novi klub za manje para nego što je plaćen pri dolasku u KKP, to znači da ga je i KKP preplatio jer svojim doprinosom nije opravdao ni uloženo!
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.316
Reaction score
10.925
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top