Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Partizanove migracije i selidbe...Muški PMS.
Polako,bez nervoze. Motor Željkovog tima je od početka bio Panter i Ledej. Šasija se gradila oko njih. Dobro smo išli na pogon Lesora i Egzuma.
Ko bi rekao?
Ne verujem da mozak Željka Obradovića funkcioniše kao naš
Primetio autor:
Untitled-1.jpg


Gledaće da to bude jače i bolje sa elementima upgradea Smajlija i Madara kojih nije bilo prošle godine.

ono što meni teško pada je da sam klincu kupio dres Lesora pre 6 meseci ...po završetku sezone i Egzuma...
Bar znam kako da oteram Gagića i Dangubića ako se vrate.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Uloga Eksuma u NBA maksimalno moze da bude uloga Livingstona u GSW kada su osvajali titule, on je za nas savrsen igrac bio, za bilo koju ekipu u EL, ali NBA je drugi svet i po kvalitetu igraca, a i po stilu igre. Panter je jos bolji igrac a on i nije na radaru NBA timova jer prosto, undersized je a nije elitni dodavac a tih bekova sa poenima u rukama u Americi je najvise pa cak i igrac kao Larkin nije bio nista vise od epizodiste iako je draftovan a Mike James poceo pro karijeru u skolskoj sali u KK Zagreb. Logika je jednostavna, u Evropi se traze druge stvari i balansiran igrac koji sve zna, u NBA moras biti elitan u necemu da bi nasao mesto na parketu, bio to sut, odbrana, asistencije, skokovi, ali nesto moras raditi na elitnom nivou. Dante je ono sto se uklapa u EL filozofiju, dobar je u svemu, odlican nije na NBA nivou u bilo cemu (a za primer je tu i Musa/Hezonja par iz Reala i njihove NBA karijere). Ta prica bi bila drugacija mozda da ga povrede nisu osakatile u pocetku karijere i da je razvio bolji sut, ali prozor da uspes u NBA je mali. Ja mu zelim sve najbolje, a ja se nadam da cemo naci korektnu zamenu iako je on posle Pantera najteze zamenjiv igrac od naseg proslogodisnjeg sastava
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.199
Reaction score
7.107
Локација
NbG
Sa tim rezonom se mogu sloziti kolega. Nadovezao sam se jer su mi neke stvari u par poslednjih postova zaparale usi al sad je sve jasnije. Svi mi ovde zelimo najbolje za nas Partizan i siguran sam da ce nakon ovih neminovnih odlazaka krenuti i sa dolascima i da cemo imati razloga za zadovoljstvo. Grobarski pozdrav :ziveli
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.179
Reaction score
2.211
Локација
u srcu šesnaesterca
Ja ga prizeljkujem, korektna backup
Vidim da odavno niko nije pomenuo Bojana Dubljevica, isto velikog Grobara, cija je plata mnogo realnija za nas, a slobodan je i moze da igra pozicije 4-5. Razgovara se sa njim, vidjecemo.
Moderacijo, isti izvor
Ja sam ga pominjao, korektan izbor za backup 4/5 i verovatno u nasem platnom rangu
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.909
Reaction score
8.180
nikakav nisam insajder ali mislim da Mirotic nikad nije ni uziman kao iole ozbiljna opcija… nemamo mi te pare…

Koliko sam ja razumeo mi ove godine moramo dovesti vise igraca koji mogu da odrze nivo… da bi to uspeli ne smemo nakrkati pare u jednog Mirotica pa onda ostali da budu rupe…

Pre ocekujem igrace bolje od onih koji su otisli… samo ce Dantea biti muka zameniti tj menjacemo koncepciju i imati playa razigravaca… i upprkos demantiju, mislim da je Slukas opcija zbog Zeljka i manje potrebnog vremena za uigravanje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top