Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

TajmAut

Početnik
Учлањен(а)
28.06.2022
Порука
15
Reaction score
74
Локација
Svuda
Bekovska linija nam izgleda brutalno. Klasican plej, jaka 3. i mi smo spremni.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Uz svo poštovanje Zagorcu, mislim da onakvom igrom nema mesta u ekipi. Njegov ugovor je i vrlo visok da bi ga držali kao maskotu, niti imamo uslova za tako nešto? Njegovim odlaskom ostajemo bez niskih krila što malo i deluje neozbiljno. Trifunovića ne računam takođe, mada znam da će da ostane. Sezona je duga, ne znamo šta će da se dešava sa koronom, ono što nailazi ne deluje mi baš dobro, ali hajde da ne mračim.
Dakle, po meni, dva niska krila, jedan krilni centar i centar. Plej naravno...to se podrazumeva.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ne znam da li iko prati, ali ovaj Telesport koji uglavnom ima dobre informacije ima i svoj YT kanal...I bas na poslednjem klipu o dolasku Andjusica lik je jasno rekao da i Zagorac i Trifunovic odlaze. Inace, ovo je vec drugi video u kom to nagovestava za Zagorca, dok sam za Trifunovica sad prvi put cuo. Evo ko hoce nek pogleda, deo o Zagorcu i Trifunovicu je na 3:06 cini mi se...

 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
205
Reaction score
1.480
Локација
Beograd
Zurnal stvarno piše da Petrusev dolazi… pod uslovom da je tačno šta nam on donosi? Da li je on prva opcija na 5? Naravno hipotetički pričamo…
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Jbg, znam da je sve u sferi nagadjanja jos uvek, ali sta dobijamo a sta gubimo ebentualnom zamenom Lesor - Petrusev ? Osim sto odlazi crna gromada koja slabo igra odbranu, a dolazi beli kraka sa mekom rukom.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.274
Локација
Žrnov
Pa jedino ako je vezana trgovina... potpišemo njega jer hoćemo nekog drugog njegovog igrača... ja bih ga dovela i zakucala za klupu.. eventualno da donosi peškire i vodu... mislim pošto je rekao da je profesionalac, šta mu teško..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas
Zašto se Ergin Ataman odrekao igrača koji slovi za talenta? Došao je da bude zamena za Sanlija ,pored toga tu su bili Danston i Plajs. Nije mogao da odgovori na zahtev da bude treći centar,a sad bi kod nas trebalo da bude prvi valjda.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Da li me oci varaju ili ruznal u istom broju javlja da Petrusev dolazi kod nas ali istovremeno i kod Rudonje u Panatu..
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.317
Локација
Beograd
Ako ce igrati za platu za koju je igrao u Megi onda super, defanziva mu jeste toliko losa da je to zapanjujuce ali je napadacki potencijal, pre svega poenterski, stvarno vrhunski. Samo sto rotacija na centru Balsa-Petrusev nije dovoljna, treba tu neko ko je na obe strane terena barem pristojan, ova dvojica igraju samo na jednom kraju terena. Mada opet, izvor je zurnal koji je prepisao sa tvitera da zelimo Dorsija (sto je apsolutno svima jasno potpuno nelogican potez i obicna izmisljotina), tako da verujem da ce Petrusev ipak u PAO.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Meni isto lici na patku, ali videćemo uskoro, ja podrzavam dolazak, na stranu sta je bilo, decko je stvarno dobar kosarkas
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top