Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.362
Локација
Banja Luka
Ja necu vise da se ponavljam. Danas mi je opet potvrdio njegov brat Filip, Mirotic ce biti samo Partizanov igrac, a ovo natezanje oko raskida ugovora samo ide na stetu Barselone sto vrijeme vise prolazi. Nasi su mu dali odobrenje da to lagano zavrsava jer je dosta vremena do pocetka priprema, ali on se vec organizuje za porodicni prelazak i svakodnevno je na liniji sa nama. Kakvi cigani i milano, sve same gluposti
E u kurac te ljubim
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
"Panatinaikos je ovog leta klub sa sigurno najvećim apetitima u Evroligi. Uz Crvenu zvezdu koja je dovela devet igrača, ali i Partizan koji cilja Nikolu Mirotića, PAO ima definitivno najviše posla na transfer pijaci." (sportklub)
:buhaha:buhaha
no comment
 

AsenNikolov

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
41
Reaction score
219
Локација
Crna gora
Skretanje sa teme. Nećemo banom, nego poenima :D
A kaznite me vjecitim banom...ali ja moram da se nasmijem ovdje na ovu zvanicnu izjavu da cigani idu na osvajanje Evrolige....hahhahahahahahahahahahahahahahahahahhahaha....
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ja necu vise da se ponavljam. Danas mi je opet potvrdio njegov brat Filip, Mirotic ce biti samo Partizanov igrac, a ovo natezanje oko raskida ugovora samo ide na stetu Barselone sto vrijeme vise prolazi. Nasi su mu dali odobrenje da to lagano zavrsava jer je dosta vremena do pocetka priprema, ali on se vec organizuje za porodicni prelazak i svakodnevno je na liniji sa nama. Kakvi cigani i milano, sve same gluposti
Steta sto na Twitter-u ne citaju forum toliko, pa je u toku masovno padanje u depresiju jer tvrde da od Mirotica nece biti nista, a ima i onih koji su preuzeli ciganske fazone, pa kazu da se nikada nisu ni lozili na Mirotica :D Meni dodjes kao bensedin:buhaha
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
433
Reaction score
1.560
I ja zivim Pg i bar 7,8 dana prije nego je iko potvrdio sam imao info da dolazi , Pg je mali grad i brzo se sve sazna..Isto tako danas saznah da mi je komsija bio trener Miroticu u Jokeru, koji inace vodi Jadran Vujacic. On mi nije 100% potvrdio ali je ubedjen da ce Mirota zavrsiti kod nas , tako da samo cekam potpis pa da ga cimam za dres :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top