Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.550
Reaction score
29.527
Локација
Novi Sad
Pitanje je i kako ce Zeljko reagovati na ovo, jer kako bi bilo ko na njegovom mestu ?
Najveći kako će reagovati? 30+ godina radi ovo, svako bi do sad puko, on ćuti i radi sa Zoranom na svojoj najvećoj ljubavi... ne brinite, da ne dodje više niko - on će se boriti sa tim što ima do poslednjeg daha! Dajte malo više vere u njega,a malo manje u lažne insajdere i poluinformacije sa tvitera ⚠️

Trust the fucking proces!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
A šta ako je u toj grupi igrača i igrač kojem neko zabrani da igra za klub?

Ма не ради се само о њему тренутно, треба да се напише шта и како, када се буде десило, Партизан.нет може да званично напише писмено саопштење , да се не заборави.

Ради се о томе да нисмо прославили титулу против цигана како треба, а овде на овој теми завладала је таква атмосфера да Небо долази као 3 центар , буквално Лилард да је споменут било би царини лопту , дивљак, слабо игра одбрану. Боли ме што имамо сећање златне рибице, као да је Ђумић био пре сто година или Кевин Јонес убедљиво најбољи играч, или како је Вилијамс од дрвета на 5-и дошао до тога да преводи лопту врхунски.

Дај Боже да дође Никола , дан неће проћи биће дај још дај још , дај следећег, дај нам свега.

Ово се Зиги не односи на тебе, само сам теби првом одговорио односно образложио на шта сам мислио кад сам оно горе написао.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.924
Reaction score
7.850
Pojedini ne shvataju ozbiljnost situacije.

Mirotic donosi vise od kvalitet na parketu, verovatno i od samog Mirotica zavisi ostala doselekcija, uz njega je lakse privuci bolje igrace.

Verovatno kapiten i Zek su dobili neke garancije oko konkurentnosti naseg tima.

Ne znam zbog cega je vecina ovde pocela da siri negativu, pojedini su se vec "pozdravili" sa dolaskom Nikole, isto je bilo i za Pantera pa onda boom.

Tako ce biti i sada.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne hajpujemo? 20 stranica ispisano šta radi, gde je, da li je sleteo u Milano, sleteo u Cg, ovde neki hoće da seku vene, ovaj ne može da spava od iščekivanja, tema zaključana bar 2 puta, čak i nuklearka jednom....i onda neko kaže - ne hajpuje se... :buhaha

Da se oglasim, kao neko ko ima udela u svom tom ludilu, uglavnom iz sprdnje :D

Ovde uopste nije bitno da li ce na kraju Mirotic doci ili ne, ziveli smo i igrali do sada bez super starova i najboljih igraca Evrope, moci cemo i na dalje bez njih... problem je modus operandi umobolnika kojima ovo pada na pamet da uopste rade. Mislim da su ovime nadmasili sami sebe i debelo preterali!
Na stranu problemi koje ovo prouzrokuje Zeljku i strucom stabu, sto su vec mesec dana bazirali sklapanje ekipe na osnovu cinjenice da imaju dogovorenog Mirotica, i sto su mozda ispustili neka druga pojacanja usled toga...
Govorimo o tome da neko sabotira njegov dolazak iz ciste mrznje i sujete jer ih je odjebao i odbio njihove milione za saradnju sa najboljim trenerom Evrope u istoriji!
Mora se dici glas bre, jer sta ovo znaci, da ce sutra opet uraditi isto ako procene da je neki igrac kog zelimo previse jak i dobar i mnogo ugrozava njihove ciljeve?
Gde je granica tog ludila?
Nekad su obavestavali nasa potencijalna pojacanja kako smo mi u finansijskim problemima, kako ne isplacujemo plate... posle toga postavljaju upravne odbore, skupstine, sudije u ligama gde ucestvuju, odlazu utakmice kad i kako hoce i igraju ih kad hoce, ukljucuju svu logistiku da nas drugi saplete kad vec oni nisu (Buducnost), lobiraju da nam se otme domacinstvo i prednost domaceg terena, izbacuju nas iz arene.... sta je sledece, jer ocigledno se ne pitamo ni za sta i bukvalno zavisimo ot toga koliko ce biti kreativni u svojoj mrznji?!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.102
Локација
ante portas
Pojedini ne shvataju ozbiljnost situacije.

Mirotic donosi vise od kvalitet na parketu, verovatno i od samog Mirotica zavisi ostala doselekcija, uz njega je lakse privuci bolje igrace.

Verovatno kapiten i Zek su dobili neke garancije oko konkurentnosti naseg tima.

Ne znam zbog cega je vecina ovde pocela da siri negativu, pojedini su se vec "pozdravili" sa dolaskom Nikole, isto je bilo i za Pantera pa onda boom.

Tako ce biti i sada.
Ima istine u onome što pišeš.
Mirotic je jedan od najboljih evropskih kosarkasa trenutno, i sigurno najbolja četvorka u Evropi.
Mi sa njim postajemo legitimni kandidat za F4.
I to je i laicima jasno.
Uzevši u obzir sve to ne bi me iznenadilo da su se u priču uključili faktori koji bi sve to da "izbuše".
"U strahu su velike oči."
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Pojedini ne shvataju ozbiljnost situacije.

Mirotic donosi vise od kvalitet na parketu, verovatno i od samog Mirotica zavisi ostala doselekcija, uz njega je lakse privuci bolje igrace.

Verovatno kapiten i Zek su dobili neke garancije oko konkurentnosti naseg tima.

Ne znam zbog cega je vecina ovde pocela da siri negativu, pojedini su se vec "pozdravili" sa dolaskom Nikole, isto je bilo i za Pantera pa onda boom.

Tako ce biti i sada.
Mirotic od Partizana pravi najveceg favorita za titulu prvaka Evrope. Znaci, ne jednog od favorita nego najveceg. Prosto, kvartet Obradovic - Panter - Mirotic - Grobari je iznad svega sto ima ostatak Evrope.

I zato naravno hajp, i treba da bude nikad veci hajp oko jednog igraca i njegovog transfera.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.084
Reaction score
4.071
Локација
Beograd
Portal našeg naslovnog sponzora navodi da razmatramo opciju da uzmemo Filipa Rebraču.

Iskreno, za ovaj nivo košarke koji mi igramo, malo je reći da bi bilo čudno.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Mirotic od Partizana pravi najveceg favorita za titulu prvaka Evrope. Znaci, ne jednog od favorita nego najveceg. Prosto, kvartet Obradovic - Panter - Mirotic - Grobari je iznad svega sto ima ostatak Evrope.

Dajte bre, ne zanosite se. Možemo da budemo favorit za top6 max.
Ovo je veliki test za Mirotića, sačekajmo do kraja dana.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.238
Rukovodstvo kluba mudro cuti mozda poso ide u pravom smeru .Sve dok je Zeljko na klupi a Savic sportski direktor smatram da ne treba da brinemo za buducnost i apetite Partizana. Oni su najveci amdasadori i prestavnici drzave njihova rec je mnogo cenenija nego svih takozvanih politicara. Kako je krenulo moze i svaki Grobar navijac Partizana da dobije zakane na svoje radno mesto..
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Portal našeg naslovnog sponzora navodi da razmatramo opciju da uzmemo Filipa Rebraču.

Iskreno, za ovaj nivo košarke koji mi igramo, malo je reći da bi bilo čudno.
Pa nista cudnije od Tarlaca, ako mene pitas... Treba nam neka treca opcija za tu cetvorku, cak i ako budemo imali tu Zeka i Mirotu
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Jebote mi smo kosarkaska institucija kojoj ova sapunica ne prilici.
Ne znam jeste li primjetili, ali KK PARTIZAN se ne oglasava povodom ovog slucaja, sto opet demantuje medije i navijace da smo uvuceni u nekakav mulj. KK PARTIZAN se u ovom slucaju ponasa vise nego gospodski, a zar neko i treba da sumnja dok su tu Savic i Obradovic.
Nadam se da pisanja o navodnim pritiscima od strane drzave nisu tacna, jer tim je probijeno dno. Sto se tice cigana, svi znamo ko su oni, najljigaviji navijaci na svijetu, a konkurencija je ogromna. Ako je receno da cemo imati jaci tim, onda cemo ga imati. Grobari, zavalite se i uzivajte, pa ljeto je majku mu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ako ništa do daljnjeg možemo da se rešimo ove priče, pošto on skoro neće rešiti situaciju s barselonom ako je jednostrano raskinut ugovor, kao što sam i pisao da je to cela jebačina sa tim ugovorima a ne da to može menadžer da "rešava". Nevezano za ove priče o pretnjama, tako da će biti zanimljiva priča što se ovim svime dobio prostor da se na miru radi na traženju keca i petice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top