Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Znao je Nikola koliki ce ga pritisci cekati i da ce mu biti ubijen licni zivot, mada ne bas u ovoj mjeri. Rekao je prije desetak dana da zna kako ce ga cigani do ekivati ako ga prepoznaju, ali da i od nasih nece imati mira jer ce mnogi iz ljubavi da mu svuda prilaze i slikaju se sa njim. Mislim da se ceka ovo posnosenje tuzbe, jer je barsa prevarila sa sporazumni raskid i tuzice ih za puni iznos.
Opet ponavljam, novac od nas mu nije mnogo bitan, zeli titulu EL i vidi najvecu sansu da je sa nama osvoji, jer mu je predoceno i ko se cilja od igraca pored postojeceg kadra
Druze, nemoj pogresno da me shvatis, ja sam polu Vasojrvic, ali kad vi od goluba napravite orla, to je za pricu. Nece se coveku nista desiti. Ja znam da ste vi junacine, da ste ovo i ono, ali ne da umete da preuvelicavate stvari nego je to posebna prica.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Mislim da on postpisuje za oko 1.5-2 miliona po sezoni. Sve ostalo ionako mora da mu isplati Barselona. Da je pametan, da potpise za evro, uzme neki kes u koferu, opet bi Barsa morala da mu plati sve.
Upravo to moze ovde i biti problem. Taj jednostrani raskid od strane Barse njemu ne vezuje ruke, niti ga onemogucava da potpise za drugi tim. Ali da li ima bas potpunu slobodu? Novi potpis ne moze biti na stetu Barse. Ako je npr izleteo Pao sa ponudom od 4 miliona, da li moze Mirotic to da zajebe i kaze za Partizan cu igrati za 1 milion. Verovatno moze,ali da li ce onda od Barse na ime naknade stete dobiti razliku od 1 (puta 2 godine) do tih famoznih 22 ili od 4m? Barsa sigurno ima dokaz koliko nude drugi klubovi jer su joj verovatno stizale neke ponude,makar da igraca pusti za 1 eur ili da se deli plata u drugacijem procentu. Sve u svemu, ja verujem da ce Mirotic potpisati za nas i to ne zato sto je to navodno rekao nego bas zato sto mu gamad preti! Naravno i zato sto je svestan da sa Zeljkom i drugarima moze napraviti ono sto ce se pamtiti vecno!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.924
Reaction score
7.854
Ne razumem se u transfer politiku, ali zar nije mogla Barselona da ga posalje nama na "pozajmicu" 2 sezone, mi da mu dajemo dogovoreno platu, a ostatak razlike da isplati Barselona i da sve to na kraju bude tih famoznih 22 miliona?
@zoran mne
Zoki kad ce vise oficijalno, ostadosmo bez oci.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ne razumem se u transfer politiku, ali zar nije mogla Barselona da ga posalje nama na "pozajmicu" 2 sezone, mi da mu dajemo dogovoreno platu, a ostatak razlike da isplati Barselona i da sve to na kraju bude tih famoznih 22 miliona?
@zoran mne
Zoki kad ce vise oficijalno, ostadosmo bez oci.
Nije, zbog krsenja finansijskog fer pleja. Njima ne treba Mirotic i njegov ugovor na platnom spisku. Ovako ce da ga prebace u dugove, tako da ne ulazi u budzet kosarkaske sekcije za narednu godinu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top