Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ono sto najvise boli u svemu ovome jeste da se otprilike nekako sve poklapa kada ne treba.
Vidim da su Zejko i Zoran isli dole, pregovarali, ulozili neku energiju i imali neku ideju. I ovaj se sad na sve to, da izvinete, posere po tome.
Na sve to se izdaje saopstenje, koje je, u najblazu ruku receno, nisko...
Zasto sam sve ovo rekao? Plasi me samo i pomisao, da Zeljko ne otera sve u tri lepe i ode... I dalje se uzdam u onaj njegov inat, sto je jednom i rekao, da bi mnogima bilo lepo da on ode...
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
517
Reaction score
3.270
Локација
Nis
I Zoc i Zoran i ono govno Ostoja znaju ko je pretio,otkud ce reci.To sto mi mislimo da zbog nas navijaca treba neko reci,zabole ih,i Mirotica a tek Ostoju koji ne sme da pisne
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
430
Reaction score
2.792
Локација
Beograd
Meni je jako zanimljivo da su se oni toliko uplašili dolaska jednog igrača u KKP...igrača koji ih je prethodno odbio...da su učinili sve moguće da on ne dođe kod nas...jbt d ali je moguće da se Sauron i njegova Ciganmala toliko plaše jedbog košarkaškog kluba.
Jbt oni Željka otkad je došao satanizuju i to ne radi pet ljudi, nego gotovo svi njihovi navijači...jbt n emogu da zamislim koliko se tek njega boje...i opet mi je čudno i komično...jbt to znači da se oni boje jednog sportskog radnika, da razmišljaju o njemu, više nego o svom klubu...i sve ovo oko ovog trasfera mi je to i potvrdilo...Željko im je nočna mora...ne bih im bio u koži. :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
Moguće je. Titula u sezoni za nama je prst u oko, so na živu ranu i učiniće sve da se ne ponovi. Plus ako su ga stvarno zvali, a on ih oduvao zbog nas, onda je to dupli bol.

Sekta je to, sve je sa njima moguće.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.982
Meni je u citavoj ovoj prici najzalije nas, klub jer smo izvazani najstrasnije…

Sav fokus smo bacili na njega, da bi posle mesec dana ovako zavrsili…

Na zalost u zivotu i poslu sam to dozivljavao da sam isao sa cistim namerama i posteno da bi u citavoj prici shvatio na kraju da sam ispao papak, a dao sam sve od sebe…

U momentu mi bude tesko, al prodje, boli sto si nekom verovao, svoje planove pravio na osnovu dogovora a onda vidis gde si zavrsio…

Ali posle, nikad to ne bi menjao, za nauk… da se sastavis i ides da se boris jos vise…

Verujem da ce u Zeljku i Zokiju tek sad proraditi inat…
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
517
Reaction score
3.270
Локација
Nis
Ostoja saopstenjem pokazao da smatra navijace Partizana klasicnim sns degenericima,da smo neke veverice pa ce svako olako poverovati u pricu o zvalonji i njegovim garancijama

To dodvoravanje ce skupo kostati klub.Cela hala ga vredja on ne preskoci da ga pomene i zahvali mu se sto nas je tukao u svakom saopstenju
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
Nikola Mirotić. Isti onaj kome je GODINAMA na ulazu u rodni grad(Podgoricu,moguce da je rođen u Baru ,ali je igračku karijeru započeo u Podgorici) stojao pogrdni grafit "Mirotiću izdao si Podgoricu" ne mogu se sad tacno sjetit dali su bile baš te riječi ili "Mirotiću pi*ko izdajnička" to će valjda utanačit Podgoričani(šta mislite zbog čega je izdao -novac?). Isti onaj koji je kao veliki patriota i vjernik odbio da igra za Cg ili Srbiju i odabrao Španiju iako se znalo da je Serž Ibaka prva opcija i da ima male šanse da zabiljezi puno nastupa i da će i kada zaigra biti treci centar(opet novac,ambicije sigurno nisu???). Isti onaj koji je po povratku iz NBA lige potpisao najveci ugovor u istoriji evroligaške košarke i "izdao" svoj prethodni klub iz Madrida i otišao u Barsu(motiv -novac?) . Isti onaj koji je pod maskom prijetnji odabrao da se proda Panatenikosu i uzme vise novca od onog maksimuma koji je Partizan mogao da mu ponudi i izda najboljeg trenera Evrope ??? Sam se po sebi nameće motiv. Nikolin najveci motiv je novac a sada je to dokazao po ko zna koji put u karijeri. Očekujte da ce narednih dana potpisati ugovor na 3/4 godine sa nekim jakim El klubom za bar 15miliona. Biće nam svima lakse kad vidimo za koliki novac je prodao Zeljka. Nema opravdanja,nema uljepsavanja stvarnosti. To je tako. Samo novac. Javno molim Nebojšu,pudlicu iz pregrađa,da ponudi svom zvezdašu godine maksimalni ugovor(neka mu obračuna i gratis građevinske dozvole za te svoje komplekse po planinama srbije) i neka ga dovede u svoj fmp da im se zajedno svima najebemo svega po spisku kad stignu u Arenu.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.016
Komplet sns sekti i vrhu zajedno sa pickoustom nakazom, zelim dug zivot i tesku, najtezu bolest, isto tako i pudli mafijaskoj coravoj i njegovoj familiji. Za kraj i isto to zelim i svakome ko se zahvali za bilo sta covjeku koji unistava i mrzi Partizan iz dna duse. Nadam se braco Grobari da cete odreagovati na ovo na utakmicama u iducoj sezoni, na dobar, pravi nacin, bez da se steti Partizanu. Mi Partizanovci smo jedina odbrana od svog zla koje je zadesilo Srbiju. Zeljko je od danasnjeg dana za mene licno Bog i jedini koji je iznad svega i svih nas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top