Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ne mogu da crtam, da bih objasnjavao funkcionalno nepismenima.
Mada, dobro sam raspolozen, pa ajd da probam: ukoliko je neko, ne Novica, nego neko, pa makar to bio i Novica, protiv nas, stav bi trebalo da bude jasan. Ende.
Da su pozvali Novicu u Partizan on bi dosao. Sta treba da bude nezaposlen dok ga Partizan ne pozove? Ili sa se uclani u stranku pa da nadje posao? Sta Cini lose Partizanu? Ne moras da mi odgovaras... Da ne odes na blok.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.958
Reaction score
27.109
Da su pozvali Novicu u Partizan on bi dosao. Sta treba da bude nezaposlen dok ga Partizan ne pozove? Ili sa se uclani u stranku pa da nadje posao? Sta Cini lose Partizanu? Ne moras da mi odgovaras... Da ne odes na blok.

Ajde?!
Ne vredi, ocigledno ti razumevanje napisanog i logika prave teskoce u zivotu, ne verujem da bi crtanje napisanog bilo sta pomoglo.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Ajde?!
Ne vredi, ocigledno ti razumevanje napisanog i logika prave teskoce u zivotu, ne verujem da bi crtanje napisanog bilo sta pomoglo.
U megi su radili Miloje, Ćakić, Vule Avdalović. Karijeru je pored Novice lečio i Ratko Varda. Madar nije otišao u megu. Zalizani je posledica pružanja srpskih klubova preko svojih mogućnosti. Uvek nešto fali i on tu krpi.Madara je izvukao da ,,zaštiti" investiciju, jer momak ne bi eksplodirao u Partizanu. I igrači imaju pravo na svoje interese. Madar je to uradio protiv nas, Novica nije, sportski se nadmeće. Tako da se u tvoj opis uklapa Jam Madar.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Momak (Jam) je već eksplodirao u Partizanu, a po priči nekih ovde Novica ne bi imao hleba da jede da nije sada u Megi. I za kraj koliko se sećam Željko je kada se Novica opraštao protiv Efesa rekao da su Novici vrata KKP uvek otvorena i da uvek može da dođe.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Pa valjda to sto je najbolji mladi igrač nije doovljno za eksploziju.
Valjda je trebao da bude MVP ervolige odmah u prvoj godini...

Videćemo kako će lepo sada da eksplodira u Feneru.
Možda jedino trener ekplodira pre njega, kad bude popio otkaz kao u Grčkoj...
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
35
Reaction score
123
Локација
Humska 1
Za jedno 5 6 godina ako Bog da da Željko vodi Partizan,pa da njegovo mesto dodje Novica,do tada neka se uči i bude negde trener.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Pa valjda to sto je najbolji mladi igrač nije doovljno za eksploziju.
Valjda je trebao da bude MVP ervolige odmah u prvoj godini...

Videćemo kako će lepo sada da eksplodira u Feneru.
Možda jedino trener ekplodira pre njega, kad bude popio otkaz kao u Grčkoj...
Madar igra lažnu agresivnu odbranu i ne bi imao ulogu nosioca. Dobio je nagradu i zalizani je procenio da su mu akcije dovoljno visoko. Dalje bi samo padale - ne on kao igrač, već akcije. Drago mi je što je otišao jer nas igrački ne boli mnogo, samo mi je žao što ne naplatismo.
Novica je odrastao čovek i može da radi šta hoće. Jel smo mi neka sekta, pa da mu zabranjujemo? Otišao je u drugi klub, koji nam nije konkurencija.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
A da mi otmemo filipa od vesne i oca mu doktora,bas bi bila bonba.
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Ako cemo realni biti mislim da smo svi mi ocekivali nesto malo vise od prelaznog roka iliti transfera. Bar ako gledamo ovo sto trenutno imamo. Ne kazem da smo losi, ali se mastalo o Miroticu, Veselom i slicnim igracima. Sa druge strane i da su dosli takvi igraci, nema nikakve garancije da bi timski bili bolji nego sto cemo ovako biti.

Sustina je da smo sa ovim timom odbrambemo i u skoku losiji nego prethodne sezone i tu ce biti poprilican problem. Napadacki imamo jos vise opcija i tu se nadam da nece biti problema. Ipak kako god, u slucaju neke ne daj Boze povrede Pantera ili Ledeja npr u velikom smo problemu.

Necu reci da sam nezadovoljan dosadasnjim pojacanjima, jer kao sto neko napisa bolji smo sad nego na pocetku prethodne sezone, a realno losiji nego na kraju iste. Medjutim svi mi smo se nadali upgrejdu, tj da na startu budemo bolji nego sto smo bili na kraju prosle sezone. Tu ne mislim na formu nego na jasne mogucnosti tima. A mogucnosti ovog tima su da moze biti bolji od prethodnog, sto svi ocekujemo, ali realno i da sezonu moze zavrsiti na recimo 12.-13. mestu i da to ne bi bilo nikakvo iznenadjenje.

Kaminski npr nam sigurno daje jos vise opcija u napadu, ali mislim da se odmah mozemo sloziti da nece imati energiju Lesora i da ce odbrambeno tesko dostici njegov nivo. Slicno je i sa poredjenjima Ponitka-Papa i PJ-Dante.
Sa druge strane, Kaminski ne bi trebao praviti neke gluposti i nerezonske poteze Lesora, koje su nas u nekoj meri mozda i kostale. PJa moze "usrati" pa da klikne i bude najbolji igrac Evrolige bukvalno, a Ponitka nudi neki raznovrsniji Repertoar od Pape.
Takodje svi proslogodianji igraci, a na prvom mestu Smajli, Aleksaaaa, Balsa su sigurno dosta bolji nego su bili.

Tako da kako god poredam stvari, ne znam sta da ocekujem. Mislim znam cemu se nadam, ali koliko je sve realno u trenutnom rosteru, a pogotovo kad se uzme u obzir koliko su bukvalno sve druge ekipe jace nego prethodne sezone...

Kako god, mi moramo dovesti jos jednog cistog odbrambenog igraca na 4-5. Pojacanja na 1-2, iako bi ih svi li voleli, mislim da vise nece biti. Ali to i nije toliki prioritet koliko defanzivno zatvaranje reketa.
I tu cu se sloziti sa kolegom koji je napisao da ce Balsa prvih mesec-dva imati zivotnu priliku da se nametne.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Sta ga znam, ako dodje neko s kvalitetom da bude prva opcija na petici (a to je valjda nesto sto se ne dovodi u pitanje da cemo uraditi), rekao bih da cemo biti jaci nego prosle sezone. A ako dodje jos neka kvalitetna bekcina/plej, onda mislim da je sasvim realan cilj f4 (iako bih se nadao i ocekivao to i "samo" sa dolaskom centra). Doduse, negde su oni na pbg.news rekli da Zeljko vidi Ponitku vise na bekovskim pozicijama nego na 3, tako da nije nemoguce ni da pored centarcine dodje neka trojka umesto beka/pleja, i to mozda malo gabaritnija trojka, jer nam jedino to "nedostaje" (gledajuci cisto poziciju), neko ko bi mogao pokrivati 3 i 4, kao sto je Papa bio.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.952
Reaction score
7.973
Sada je vec jasno, ovaj tim pocinje sezonu.
Postoji mogucnost da vec imamo "done deal" sa nekim preko bare u slucaju da isti ne dobije NBA ugovor, verovatno precednik kad je rekao "vazan igrac" aludirao je na nekoga ko nece biti Jaramaz ili Tristan, vec ozbiljan doprinos i upgrade timu.
A, takodje znamo da nas precednik je od reci:icon-rolleyes:

Tim je pravljen prema onaj iz komsiluku sto je i logicno.
Kaminski je odgovor na americkog slovenca, Balsa je jeftiniji bolomboj.
Sa Dozerom se ide da imamo miss match u odnosu na cupavog, nepira i malog brazilca.
Ponitka - tanga,litvanac
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.058
Reaction score
8.043
Mislim da je iluzorno,da ne kažem banalno, razmišljati da bilo koji tim pravi svoj roster prema nekom protivniku iz lige.
Tim se pravi po zamislima trenera jedino,sve ostalo su neke "patke".
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Najjace da trener poput Zeljka pravi koncept ekipe naspram nekoga. Tim je pravljen na temelju savremenog(Kaminski, Smajli), buduceg(Dante, Dozier) i nekadasnjeg(poludistanca) koncepta igre. Kako je jos pre 20 godina uveo spanski pikenrol u filozofiju kosarke, tako ce se ova revolucija u vidu organizacije napada sa niskog posta koristiti u buducnosti u mnogim kako evropskim tako i americkim ekipama, siguran sam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top