Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SouthSide007

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
53
Reaction score
120
Локација
Novi Sad
Ne znam, jednostavno mi se ne svidja ovaj dolazak. Neko ko je citavu karijeru igrao bez pritiska, malo kad je bilo tvrdo u PAO pokazalo se sve sto valjda kad nas nece ispoljiti. Gledajuci proslu sezonu, ovo je prilicno tanji i slabiji sastav, Exum i Madar ne moze da se poredi sa Jare i Jogi
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.654
Reaction score
5.510
Batalite vise egzum madar...madar bio kod nas 2 sezone, usro nas protiv Burse i u jos nekim utakmicama dok nije barem nesto proigrao. Jbt ne moze jogi jare da se poredi sa vujanicem i avadalovicem mada i bo i rasic su mi bili bolji.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Undersized, a u Evropi epidemija igrača ispod 180 koji imaju odlične role.

Objektivno najbolji kec u EL (trenutno) Karfaco sa svojih jedva 180, MVP F4 lige šampinjona TJ Shorts sa 175, ovaj što menja profilne 175, smrda iz Valensije što nas uništi dva puta prošle godine sa jedva 177. Ferel je od svih još i viši skoro 5-10 cm.

Zaboraviste Boa sa 181 koji je pretečavao teren u 4 driblinga? :D

To što je u odbrani rupčaga nije ništa novo za nas, Naneli je sa svojih 200 cm maltene čunj u odbrani pa nikom ništa.

Sasvim solidan potpis, ima i solidne plejmejkerske sposobnosti i mislim da je profil igrača koji nam odgovara. Cenim da nam je prvi pik zapravo bio Nan.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Jebem li ga, možda nam i kepec Ferel može biti i od koristi u odbrani u smislu defanzivnog skoka jer kao mali, pokretan, vispren može da kupi odbitke, krpi rupe koje imamo na perimetru gde nam se često dešava da protivnički bekovi hvataju ofanzivni skok. Vidim da je i u cedeviti imaju solidan broj skokova. Uz to da bude agresivan kao pit bul, što u odbrani to u napadu. :D
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Kakva jogi Farel, sta se lozite. Bobi dixon je doktor kosarke za ovog. Covek osvojio titulu u turskoj sa karsijakom cela Evropa ga htela, nisu pitali kolko kosta. Malo sam preterao, ali jogi Farel....
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.747
Локација
Beograd
Yogi je dobar u napadu, ali ne znam šta će nam on pomoći da ne primamo ovoliko poena koliko primamo...
Неће нам ништа помоћи у одбрани, али јебеш то што ћемо са њим примати 115 кошева по утакмици, ако нас доведе до тога да их ми дајемо по 135! :D
Победа је победа, било за дат поен више или за примљен поен мање.
Или за кош, два, 5, 10, 20...
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Ali ova prica mi je najjaca "mozemo svakome da damo 85 poena". Pa ne zavisi broj poena samo od kvaliteta napada, mnogo vise zavisi od broja napada - ako ti je odbrana losa primas brze koseve i imas vise napada pa samim tim dajes vise poena. Gubis meceve zbog lose odbrane a pricas "e nema veze bar dajemo 85-90 poena" - kompletni idioti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top