Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Kako nije?
Od kako ja pratim ovaj forum čovek je dao najbolju moguću analizu ekipe.
(Ne pojedinaca)
Da niko ne može znati ko će kakvu ulogu imati kod Željka.

Ono što je vidno je da pravi ekipu u kojoj 4ca. u petorci mogu u velikim procentima pogađati trojke.
Dosta njih od prošle sezone znaju šta očekuje Željko u kretnji lopte i njih samih.
A ove godine je nakalemio neke koje već ga poznaju i neke koje mogu napraviti ono što je probao cele polusezone (još jedan igrač u petorci koji može u odbrani iskakati visoko u odbrani i neko kogs će osim Pantera van reketa morati udvajati )
i koji po nekoj logici taj tim može pobediti
Apsolutno svakog,ukoliko štiti dobro svoj obruč ima dobre skakače napred i nazad ima mogućnosti prekinuti tranziciju protivnika.
Zato Boga molim da ostanr Lesor.
Uostalom ne vidim ni jedan drugi način sa kojim može dosegnuti visoke ciljeve u borbi sa ovim EL timovima.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Ne samo da cetvorica u petorci sutiraju trojke, nego cetvorica u njegovoj petorci mogu da igraju po 2 do 3 pozicije, do te mere da ni sami ne znaju sta ce igrati pre utakmice, kamo li da to zna protivnicki trener.

Samo, ta jebada iziskuje da ce ovi nasi uci u takve algoritmove od uvezbavanja akcija na razlicitim pozicijama na kojima ce ih Zeljko koristiti, da ce na kraju sezone moci u NASA- u, jebes EL.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nije Exum Bezbradica da se nekom dokazuje, on je ovo leto birao gde će, nismo mu bili poslednja opcija. Odbio je Barselonu jer nisu mogli da mu garantuju da će biti prva opcija na svojoj poziciji, nije sigurno došao u evrokup ekipu da čeka kako će da se odvija situacija pa da možda igra pre Trifunovića.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Meni je Exum u onom intervjuu delovao prilično naoštren i siguran da će imati dobru sezonu, jer kreće od početka sa ekipom, za razliku od Barselone i upoznat je sad sa stilom igre u Evroligi. On kaže da vidi sebe na pleju, a u odbrani može da preuzima sve od 1-3, a verujem da to može ponekad da se proširi i na 1-4 pogotovo protiv ekipa koje forsiraju small ball. Ne verujem da ćemo juriti nekog first pass pleja jer bi to zahtevalo i promenu sistema koji smo uspostavili tokom sezone. Mi idemo sa istim sistemom i akcijama, pojačanja su tu da popune rupe, da se dodaju neke specijalne akcije sa njima. Meni se sviđa stil koji je Željko postavio, da smo bili iskusniji i imali više sreće mi smo sa tom igrom realno mogli i Evrokup i ABA da uzmemo.
 
Последња измена:

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.155
Reaction score
2.119
Локација
u srcu šesnaesterca
Nije Exum Bezbradica da se nekom dokazuje, on je ovo leto birao gde će, nismo mu bili poslednja opcija. Odbio je Barselonu jer nisu mogli da mu garantuju da će biti prva opcija na svojoj poziciji, nije sigurno došao u evrokup ekipu da čeka kako će da se odvija situacija pa da možda igra pre Trifunovića.

Ako ti mislis da je kod Zoca ili bilo kog ozbiljnijeg trenera nekom nesto garantovano, onda OK. Ali ja sam veoma siguran da svi igraci na svakom treningu i utakmici moraju da se iznova dokazuju i da predjasnje zasluge i krediti veoma kratko traju. Profesionalni sport je uvek borba, narocito u ekipi sa mnogo kvalitetnih pojedinaca.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pobogu, niko ne kaže da će igrati 30 minuta pa makar i ako bude izvadio djoku na sred terena i pojebao podgojenu ostojinu pudlicu, ali kada dolazi taj kalibar igrača u uslovno rečeno ek klub, obeća mu se da će biti prva opcija na svojoj poziciji, pošto je to pored finansija prvo pitanje svakog igrača, jedino tako takav kalibar i pristane da dođe.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Moramo da dovedemo jos top igrača za top 8. Imamo do 7 El igrača u timu. Treba još 3 4. Trebaju nam jos 2 dobra centra. Ne računam Smajlija i Lesora. Valjda ce da kliknu 2 mlada igrača ove sezone,. Bilo koji. Treba petnaestak upotrebljivih igrača za sezonu. Najbolji pojacanje mi je ovaj grk Tatapetru, ima da nam legne kao budali samar. Preko 10 izuzetno jakih ekipa ima. Virtus je kao zemlja. Ja biz bio vise nego zadovoljan, kada bi bili u konkurenciji za top 8.Steta sto nema domaćih igrača, tipa Gagi Lucic, Jaramaz. To bi dosta donelo. Ja ne očekujem top 8, ali Zeljko može sve. Cak i da osvoji. Covek je lud kao struja. Jaci od sudbine. Mogu Musavi da ga duvaju, i da potpisu 2 mesto vec danas.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Читајући комнетаре помислим да Обрадовићу други доводе играче, а он човек који је отац кошарке у Европи не зна на коју позицију да их тури. Боже ме сачувај. Дај помозите човеку да л ће Ексум играти на 1, 2 или 3.
:pop
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.882
Reaction score
11.017
Brate ostao si "dužan" neku analizu ekipe /ili ćeš čekati da svi stignu?/ :D
Ти јави брате да ли стиже још неко, ако не, онда човек може да баци анализу. Шта овако да пише и троши време, ако дође нпр нови плеј, а Ексум онда више буде на двојци, онда се потпуно мења концепт...
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.477
Локација
Beograd
Au šta rade ljudi plej pa plej… prijateljski savet - zaboravite na pleja, pozicija 1 u KKP je popunjena. Bezveze razglabamo ovde danima. Onog trenutka kada je Exum potpisao pozicija 1 je kompletirana.
Nama je najveći problem prošle godine bila pozicija 3 jer da smo tu imali produkciju uzeli bi EK i ABA… Naneli + Grk (ako dodje) rešavaju taj problem… izvinjavam se svima koji pate za “klasičnim plejmejkerom” koji će da “razigrava.”
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Au šta rade ljudi plej pa plej… prijateljski savet - zaboravite na pleja, pozicija 1 u KKP je popunjena. Bezveze razglabamo ovde danima. Onog trenutka kada je Exum potpisao pozicija 1 je kompletirana.
Nama je najveći problem prošle godine bila pozicija 3 jer da smo tu imali produkciju uzeli bi EK i ABA… Naneli + Grk (ako dodje) rešavaju taj problem… izvinjavam se svima koji pate za “klasičnim plejmejkerom” koji će da “razigrava.”
Da se ne krije možda Muta iza nekog naloga? On je znao da pravi kolekcije po 4-5 plejmejkera u svojim ekipama. :šal
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Danas je valjda četvrti a sutra peti dan od onog intejvjua /ako dobro brojim/, mada ovde svi znaju da su mi brojevi slabija strana. Jedva čekam da svi stignu pa da onda jedva čekam da počnu pripreme i na kraju da jedva čekam početak sezone i svaku narednu tekmu po redu :buhaha :buhaha :buhaha A onda da uživamo, pa ne uživamo, pa opet uživamo - a između redova razbijemo ponešto, pljucnemo kad mora, pa se opet radujemo i tako redom.... Do trofeja!
 

Max17

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
15
Reaction score
33
Локација
Beograd
Odličan potez je novi ugovor za Lesora. Momak je to potpuno zaslužio u prošloj sezoni.
Ume on da napravi nerezonski potez u napadu, da ispadne poprilično u odbrani, ali svojom željom i borbom sve to nekako prikrije. Mislim da će nam energetski mnogo značiti i da će sa ovim potpisom njegov motiv da se dokaže biti samo još veći (nije mala stvar da ti jedan Željko Obradović ponudi novi ugovor - a mislim da smo mu mi prvi tim u kom je dobio novi ugovor da odigra i drugu sezonu...)
Svaka čast još jedno na potpisu. Ne bih se iznenadio da u roster dovedemo još jednog centra, jer sa ovolikim brojem utakmica je skoro neophodno na svakoj poziciji imati 3 kvalitetna rešenja. Ukoliko dodje još jedan kvalitetan centar stvarno mislim da ulazimo u ozbiljnu borbu za plasman medju 8 ekipa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top