Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.936
Reaction score
7.921
Pojedini ovde nemaju veze sa kosarkom, al ne zameram, ne mozemo svi znati sve.
Ja sam doktor sto se tice Evropske kosarke, a Papapetru je najjace pojacanje do sada, jedno od najboljih krila u Evroligi.
Bravo i za produzetak Lesora:clap
Pozdrav sa Halkidikija, uskoro opsirnije...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
345
Reaction score
863
Локација
Kraljevo
ja sam nesto misljenja da su odbrane ( posebno se odnosi na klubove koji se nadmecu na najvisim nivoima takmicenja ) vec odavno napredovale do te mere da sebi izuzetno retko dozvoljavaju da "padaju" ( napad da iskreira otvorenu poziciju za ugrozavanje kosa ) nakon jednog kvalitetnog dodavanja. Citajuci komentare u poslednje vreme vezano za nase potencijalno pojacanje na poziciji "klasicnog" pravog pleja ili kako vec , smatram da je dobrim delom zabluda da ce taj jedan igrac da bude u stanju da napravi ozbiljniju prevagu upravo na osnovu ranije pomenutog. Iz tog razloga cenim da je mnogo bitnije da "protok lopte" bude kako treba, sto podrazumeva da vise igraca bude u stanju da prepozna i na vreme napravi optimalno dodavanje. Ne vidim razlog zasto bi bilo spoljna bilo unutrasnja linija bila nesto posebno pogodjena izostankom pravog pleja organizatora igre. Odbrana nikad ne moze da odbrani sve, ali zato moze da izabere sta zeli da dozvoli napadu.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Fmp je sa suđenjem u pley offu sigurno igrao jaču odbranu nego što će većina Evroligaša da nam igra u regularnom delu Evrolige.
Ako smo s Murom, Zagorcem i Trifom mogli da ih prolazimo. Moći ćemo i s Exumom, Andjusićem, Nunilijem i Papapetruom.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ma jaki smo mi kao crna zemlja ali nevazan mi je fmp njih smo ove sezone karali 30 razlike cisto da vide da im 10 godina sistemskog unistavanja naseg kluba ne znaci nista.
Mene zanima Evroliga i jedan dobar pass first plej i centar tipa Milutinov da mozemo da se borimo na F4 evrolige za trofej a cigane da karamo sa drugim timom. Da se opet smrznu kad pomisle na kosarku i da je jedino sta znaju da kazu Bari i 91'
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Pojedini ovde nemaju veze sa kosarkom, al ne zameram, ne mozemo svi znati sve.
Ja sam doktor sto se tice Evropske kosarke, a Papapetru je najjace pojacanje do sada, jedno od najboljih krila u Evroligi.
Bravo i za produzetak Lesora:clap
Retko hvali, ali da pljucne makar malo nekoga - to je pod obavezno :D

Dobrodošlica Papapetruu, za njega se sve slažemo brate Iljasova.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Imao bih amandman na pravila ovog našeg foruma, ako je to u redu.

Predlažem da se otvori tegla (ili po savremenom račun) gde će se ubacivati po jedna črvena za svaku od navedenih izjava, a novci iz tog fonda da idu u humanitarne svrhe ili za pivo, kako se odluči. Ako se meni omakne, plaćam duplo. Lista izjava (otvoren sam i za susgestije) bi bila:

1. Trebaju nam još - startna petica, plej koji ume da razigrava/plej za pik, neko sa poenima u rukama, neko da pegla odbranu...
2. Treba nam dubok roster...
3. Mnogo je to tanko...
4. Još samo ____ i to je to...

Iako su ovakve sugestije svakako korisne mnogima koji misle da je bolje nemati stratnu peticu, pleja koji razigrava, ljude koji umeju da daju koševe, dobre odbrambene igrače ili imati što plići roster, kao i Želimiru da bolje vide šta je tanko a šta debelo, u kom trenutku ne sme više da menja tim jer to je to i da već jednom prestane da škrtari i dovede Bogdana i Durenta, ostajem pri svom predlogu.
Mada, u tom slučaju bi nam i dalje falila startna petica koja zna da igra pik, ume da zida leđima, jaka kao mrcina, da pegla odbranu i ima poene u rukama...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top