Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Srecno Radetu u nastavku karijere. Dobar momak i korektan kosarkas (ma sta ljudi pricali, kod svakog boljeg trenera je dobijenu ulogu igrao korektno), ocigledno je da nije za EL nivo. Verujem da je odluka bila izmedju njega i Trifunovica i da je logicno Trifa ostao zbog godina i manjih primanja.
Valjda ovo sad znaci da dovodimo dva igraca na 3? Pitam se da li ce obojica biti stranci.
Aleksa definitivno ima sve sto kapiten Partizana treba da ima, ali me ne bi cudilo da traku dobije Andjusic.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Zagorac je u Partizan mogao i morao da dodje ranije, bilo bi bolje za njega sigurno, a samim tim i za nas.
Dosao je sa ambicijom da bude lider tima, a igracki kvaliteti mu prosto nisu bili na tom nivou.
Ne sumnjam da je grobar i da je dao sve od sebe.
Zameram mu i uvek cu mu zamerati samo to sto je interese svog menadzera stavio ispred interesa Partizana jer mi je takva stvar nedopustiva i neoprostiva.
Kapiten Partizana ne sme da bude tako mlak, tako da mislim da je ovo dobra odluka.
Radetu, ipak, zelim svu srecu u daljoj karijeri i necu ga pamtiti ni po cemu losem.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Meni žao što Zagorac ide... uz sve pizdarije oko onog nesrećnog sindikata, košarkaške (ne)kvaltitete... mislim da nije zaslužio tretman kakav je imao. Čovek koji je mogao kod cigana, a nije hteo, doživeo je da navijači njegovog kluba pljuju više nego onog dangubića, preletača, a ništa lošiji od njega nije bio... naprotiv....
Mislim da je velika greška kluba što je bio kapiten, jer jednostavno, nije takav lik, nije vođa.
Nisam za to da Aleksa bude kapiten, ali što neko reče, kad je mogao Stojković, što ne bi i Aleksa....
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Meni se ova vest ne dopada. Rade je bio odličan igrač za rotaciju, pretpostavljam svestan uloge, na trojci ostajemo samo sa Trifunovićem, koji je nešto manje krut od dangubića i kuruca, a po mom mišljenju dosta tanji igrač od Zagorca. Ili smo se svi upecali na "ekskluzivu" bosanskog portala, po kojoj je neko obećao Egzumu ključeve tima, a ne njegovu prirodniju poziciju. Svakako, na trojci ima dosta upražnjenog mesta.

Pozdravio bih ostanak Lesora, ukoliko se ozvaniči, koliko god mi delovao trapavo, odomaćio se i trebalo bi samo da bude bolji. Kupio nas je borbenošću i divljom emocijom, koju nešto ne gotivim, ali njemu pristaje. Otprilike ta emocija je sve ono što je nedostajalo Radetu.

Hvala kapitenu na privrženosti klubu
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Srećno Zagoru, u najtežim godinama kluba , bio je tu, mislim da nije ostvario ni 30 posto onoga što je realno mogao i žao mi je zbog toga. Znam da je malo trenutno i zabava i zezanje ovde , sve podržavam, letnji su dani, ali smanjite malo braćo, ni jedno ime ne garantuje apsolutno ništa, i dalje nam fali grobarštine i domaće baze koji znaju šta znači Partizan.


Inače u trenutnom sastavu, jedini izbor za kapitena i prirodni lider na terenu je Leday sve ostalo je zezanje. Briga me što je bio ganci, Aleksa ne može da bude kapiten ni Igokei, i ovako je paljevina, nema ni jedan kvalitet za kapitena.
 

AsenNikolov

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
41
Reaction score
219
Локација
Crna gora
Hvala Zagoru sto je dosao kod nas u najtezem periodu i hvala mu sto je odbio da predje u kurvu cigansku kada su igrali Evroligu,samo da je u karijeri njih odbio i nista vise,dosta je uradio da ima zahvalnost Grobara. A mi kao narod kroz istoriju brzo zaboravljamo sve dobre stvari. Ali ajde valjda se ovdje zavrsava nasa prica o njemu. Napred Partizan!
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
U inat načitanim grobarima! :D

Oćemo čobane koji trpaju i igraju odbranu, a ne bibliotekare koji nemaju veze sa životom.

Zbogom, nadam se da se neće vraćati.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
james-nunnally-21-poses-during-the-20212022-turkish-airlines-media-picture-id1340554372


Srećan Nanali svima koji slave :D Prepoznaćete fotku ;) ;-)
 
Последња измена од уредника:
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Potpisao je nuneli ako se tako kaze,ako ne molio bih da me neko ispravi inace srecan put kapitenu. Ce da mu zabode pacov dobar ugovor, ne sumnjam. Jos jednom dobro nam dosao Nuneli. Pozdrav za Tulju najaceg insajdera na ovim prostorima... ili se kaze Tulja?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top