Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Ja razumem da rastu apetiti sa ovim pojačanjima ali zaista u ovom trenutku ja više razmišljam o tome da osvojimo ABA, to treba da bude prioritet, koje priče sada o TOP 8 ljudi.
O cemu da pricamo sa Egzumom, Panterom, Nanelijem i Ledejem + jos ta neka bomba osim o F8. Imamo kostur od prosle sezone +4 vrhunska igraca. Ovo ce biti najbolji Partizan ikada na papiru, ako se gledaju pojacanja. O cemu da pricamo ako ne o top 8. Pa samo je ciganima satisfakcija da budu prvi u Aba, a evroligu prestanu pratiti nakon 9 kola.
 

Simkela

Početnik
Учлањен(а)
19.07.2021
Порука
4
Reaction score
16
Локација
Pancevo
Zvanicno Papapetru,ali mislim da to nije ta "bomba" koja se ceka u narednih 5 dana.
Real je ozvanicio Musu,ali Hezonju i dalje nisu,ne kazem da to nesto znaci ali sto se vise prolongira potpis to su manje sanse za isti,uvek bilo,uvek bice.Stranica na FB Partizan Is Life je objavio blurovanu sliku Milutinova i Hezonje,tako da nekoga od njih dvojice ocekujem u narednih par dana :)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
EKSKLUZIVNO: Papapetru je crno-beli, šta će biti sa obeštećenjem?

E1-15-750x465.jpg


Trese se evropsko košarkaško tržište još jednom.

Pravi Partizan tim za velika dela, ako je u to neko sumnjao do sada, od ovog trenutka je i kristalno jasno. Prelazni rok na crno-beloj strani Beograda počeo je povratkom Danila Anđušića, nastavio se potpisima Dantea Eksuma i Džejmsa Nanelija a sada je stigao i šlag na tortu dosadašnjeg prelaznog roka.

Četvrto i možda i najzvučnije pojačanje u ovom trenutku je Janis Papapetru! U toku dana pojavile su se informacije u grčkim medijima, najpre je u javnost iste plasirao Sport24, u međuvremenu se Panatinaikos oprostio od dosadašnjeg kapitena a naš portal ekskluzivno donosi informaciju da je posao uspešno završen.

Krilni igrač je još pre nekoliko dana postigao dogovor sa Partizanom, na insistiranje Željka Obradovića koji je u nekoliko navrata lično razgovarao sa njim i ubeđivao ga da mu je pravi izbor dolazak među crno-bele. Nakon pristanka Papapetrua preostalo je da klubovi nađu zajednički jezik, on jeste imao u ugovoru klauzulu za odlazak od 400.000. evra u slučaju evroligaške ponude ali prema saznanjima TeleSporta u Beograd se seli bez obeštećenja. Zbog dugovanja koje Zeleni imaju prema njemu ugovor je sporazumno raskinut uz džentlmenski dogovor, što je bio poslednji korak.

Tako će se 28-godišnji košarkaš po prvi put u karijeri okušati van Grčke gde je nosio dres ljutih rivala, Olimpijakosa i Panatinaikosa. Prošle sezone u dresu Zelenih njegov učinak je u Evroligi bio 12 poena, 3,2 skoka i 2,5 asistencija po utakmici.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Sta vam nije jasno, slede teska politicka sranja, a narodu se najbolje mazu oci sportskim uspesima. Svaka banana drzava ima kesa za po dva tima u El, pricamo o 20 miliona e, ne o 2 milijarde. To je za udbine pulene sica koju okrecu na nedeljnom nivou, ovako ili onako.
Uzivajte u imenima koja dolaze, posle cemo uzivati u igri, na kraju u trofejima.
Eto i to smo resili :)
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.171
Локација
Trstenik
Odlično. Vredi svaku paru. Bolji od precenjenog Kalinoglua koji je duplo skuplji. Svaka čast Željku, nikad se ne bih setio na ovog Grka, a kad bolje razmislim on je tačno to što ekipi fali.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Mislim da smo ovime i potpisom Lesora/njegove zamene zavrsili prelazni rok. Odlican igrac, samo me zanima da li ovo znaci da cemo gledati Ledeja mnogo vise na centru ove godine, jer petorka Egzum-Panter-Naneli-Papapetru-Ledej nije dosla da sedi na klupi kad se lomi.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.213
Reaction score
15.804
Локација
Beograd
O cemu da pricamo sa Egzumom, Panterom, Nanelijem i Ledejem + jos ta neka bomba osim o F8. Imamo kostur od prosle sezone +4 vrhunska igraca. Ovo ce biti najbolji Partizan ikada na papiru, ako se gledaju pojacanja. O cemu da pricamo ako ne o top 8. Pa samo je ciganima satisfakcija da budu prvi u Aba, a evroligu prestanu pratiti nakon 9 kola.
Dakle ako ne budemo među osam onda kao što je napisao grobar do groba, kreće pljuvačina po Željku? ABA nije osvojena jebenih devet godina, nećemo svake sezone da dobijamo pozivnicu.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Janis Papapetru, ili Ioannis Pappapetrou

Igrac koji je bio zarobljen u dresu nazalost fenjerasa poslednjih godina Panatinaikosa.
Uglavnom svake sezone krene kao glavni igrac, dok ne krenu porazi. Igrac je koji radi dosta prljavih i dobrih stvari na terenu. Moze da igra od 2 do lazne cetvorke, small ball sa smajlijem na 5 gde svi sutiraju.
Kazem zarobljen zato sto igrac kao sto je on ne moze da pokaze sve sto zna u fenjerasu, igrac je za velika dela. Kao nekad Khryapa Rus.
U pobednickom timu njegov doprinos ce da bude mnogo veci nego u PAO-u koji je unapred izgubio svaku utakmicu i imaju jednog crnca koji trpa po 30 poena u prazno. Ako imas skro 5-20 te stvari ne mogu da dodju do izrazaja. Mogu da vidim da i on sam je izgubio motivaciju iako je veliki navijac PAO-a, jednostavno sredina mozda pre 10 godina tamo bi mu odgovarala ova danas nikako.
Pobednicki mentalitet ima, zahvalan igrac.
Ja sam prezadovoljan ponjacanjem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top