Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

state_of_mind

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
40
Reaction score
70
Локација
Beograd
Ja razumem da rastu apetiti sa ovim pojačanjima ali zaista u ovom trenutku ja više razmišljam o tome da osvojimo ABA, to treba da bude prioritet, koje priče sada o TOP 8 ljudi.

Da nismo doveli nijedno pojacanje, da igramo sa juniorima..moj mozak opet ide na titulu. KKP je sampionski tim kojeg samo titule interesuju.

Vazno je ucestvovati ne priznajem..priznajem samo napad na titulu EL

Pozicija 3 sa ovim Grkom se ozbiljno popravila. Da smo imali poene sa pozicije 3 prosle sezone bolje bi prosli..
 

kon šoneri

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
51
Локација
Pale,RS
Nadam se da nije istina za Papapetrua,precjenjen igrac,sve se na njega islo u Panatinaikosu,on nabije statistiku,oni izgube.
Za te pare se mogao dovesti mnogo bopji timski igrac.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Mislim da smo ovime i potpisom Lesora/njegove zamene zavrsili prelazni rok. Odlican igrac, samo me zanima da li ovo znaci da cemo gledati Ledeja mnogo vise na centru ove godine, jer petorka Egzum-Panter-Naneli-Papapetru-Ledej nije dosla da sedi na klupi kad se lomi.
Meni je Papapetru klasicna trojka, ne znam koliko bismo se usrecili s njim na 4...Kako god, ovim pojacanjem bas nisam zadovoljan, bas su debele pare date za nekoga od koga mislim da je recimo Dalibor Ilic bolji igrac. I jos moze i na 4 kvalitetno da odigra. Sad ne znam, mozda ja samo suvise ne gotivim Papapetrua, mozda preterujem xD

Sledeci ce biti duzi
Spejs
 
Последња измена од уредника:

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Meni je Papapetru klasicna trojka, ne znam koliko bismo se usrecili s njim na 4...Kako god, ovim pojacanjem bas nisam zadovoljan, bas su debele pare date za nekoga od koga mislim da je recimo Dalibor Ilic bolji igrac. I jos moze i na 4 kvalitetno da odigra. Sad ne znam, mozda ja samo suvise ne gotivim Papapetrua, mozda preterujem xD
Mozda smrdis…ne mozda, nego sigurno smrdis.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Je li ja dobro vidim ili je ovaj čovjek igrao u Olimpiakosu, a posle bio kapiten u Panatenaikosu?
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Zvanicno Papapetru,ali mislim da to nije ta "bomba" koja se ceka u narednih 5 dana.
Real je ozvanicio Musu,ali Hezonju i dalje nisu,ne kazem da to nesto znaci ali sto se vise prolongira potpis to su manje sanse za isti,uvek bilo,uvek bice.Stranica na FB Partizan Is Life je objavio blurovanu sliku Milutinova i Hezonje,tako da nekoga od njih dvojice ocekujem u narednih par dana :)
Sta ce nam i Hezonja i Naneli i Papapetru dovraga... Valjda je onda Milutinov.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Dalibor Ilić bolji igrač od Papapetrua? Oči me bole.

Elem, izuzetno zahvalan igrač, vrlo sličan drkalini stilom igre, fenomenalan na niskom postu, snalažljiv, blago kuburi sa šutem.
 

Kik775

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
38
Reaction score
128
Локација
Pancevo
Meni je Papapetru klasicna trojka, ne znam koliko bismo se usrecili s njim na 4...Kako god, ovim pojacanjem bas nisam zadovoljan, bas su debele pare date za nekoga od koga mislim da je recimo Dalibor Ilic bolji igrac. I jos moze i na 4 kvalitetno da odigra. Sad ne znam, mozda ja samo suvise ne gotivim Papapetrua, mozda preterujem xD
Idi gledaj FMP
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Meni je Papapetru klasicna trojka, ne znam koliko bismo se usrecili s njim na 4...Kako god, ovim pojacanjem bas nisam zadovoljan, bas su debele pare date za nekoga od koga mislim da je recimo Dalibor Ilic bolji igrac. I jos moze i na 4 kvalitetno da odigra. Sad ne znam, mozda ja samo suvise ne gotivim Papapetrua, mozda preterujem xD
Jel se vi drogirate, ili ste ciganski botovi, ili koji jebeni kurac? Ti poredis Papapetrua i Ilica? Jesi gledao ikada neku utakmicu, kosarkasku, jebote dan.
Evo dajte mi dozivotni ban, sve te jebalo i kad sam napravio nalog pa moram citati ovakve debile
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top