Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

AsenNikolov

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
41
Reaction score
219
Локација
Crna gora
Kako bre te ruse napustiše svi Brauni, Šengelije, Heketi, Hezonje, Lojdovi i ostali, sa takodje milionskim ugovorima? Sve ih raspustiše, samo Milutinov ne može ?

A brate oni su to napustili zbog politike i straha,a Milutinov je navikao na rat i bombe,on bi i u Slavjansk igrao da ga plate 3 miliona po sezoni ;) ;-)
 

Đavolak

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2022
Порука
5
Reaction score
11
Negde sam pročitao da nam Milutinov nije bio opcija zbog veoma jakog ugovora u CSKA.
I svakako molim druga Tulju da, za nas malo ograničene, uprosti ove zagonetke
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Ne znam kakve bombe vi očekujete, meni se čini da smo mi kompletirali tim.

^^Starting 5Bench 1Bench 2

PGExumAvramovićMadar
SGPanterAnđušićGlas
SFPapapetru NaneliTrifunović
PFLedejSmailagićVukčević
CLesorKoprivicaMiletić
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Nismo iz prostog razloga sto ti je unutrasnja linija nedovoljno iskusna. Mislim da je ovaj prelazni rok dokaz da nasi nista ne prepustaju slucaju, a prepustanje slucaju bi bilo to da mislis da Alen, Tristan i Balsa mogu da iznesu celu sezonu kao druge opcije na svojim pozicijama. Oni jesu mladi i ekstra talentovani i ocekujem da imaju dobre partije i minutazu, ali u slucaju povrede Lesora ili Ledeja nasa produkcija, odbrana i rotacija na tim pozicijama drasticno pada.
Zaboravlja se da cemo igrati 2, a nekad i 3 utakmice nedeljno. Pravimo tim kojem ce minimum biti top 8 u El i osvajanje Abe. Tako da ocekujem jos jednog visokog igraca. Licno bih voleo da je to neka 4, a da Smajli igra strec 5, ali videcemo sta su Zoran i Zeljko naumili i sta trziste nudi.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Meni nekako liči da je pozicija centra tanka za EL plus predviđeni broj utakmica, ali ŽOC zna najbolje.
Zasto ti je centar tanji od cetvorke? Mogu Smajli i Ledej na centra da pokrpe Balsu i Miletica kao sto mogu i Papapetru i Naneli na cetvorku da pokrpe Smajlija i Tristana. Cinjenica je da ova ekipa ima slabu dubinu za sva ova takmicenja i ambicije, ali tu se nadati i da su mladi igraci napredovali individualno preko leta. Ako nisu ide dopuna u septembru. U sustini je ekipa odlicna, samo da talenti opasno rade i slusaju, i da nas povrede zaobidju. Ali ne treba ocekivati da cemo bas lako uci u Top 8. Super ako budemo neizvesni za Top 8 do samog kraja i ako ABA uzmemo (ne glat jer i FMP se opasno pojacao).
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Ko ce pre promovirat- novo najjače pojacanje limar O'stoja ili debeli glazura dres ??
 

Srkela

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
48
Reaction score
97
Локација
Beograd
Danas je taj 5ti dan,
nema ni traga a ni glasa od preCednika Ostoje
Što je najavljivao, najavljivao je
@Tuljo takođe odsutan
Možda vitla neko zemljište sa Šilobadom po Vojvodini :D
Mada gori nebo gori zemlja za te radnje:D
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Ali kao koga ocekujete, jedina atomska bomba bi bila Milutinov :D svi ostali su vec potpisali
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top