Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ljudi, Jaramaz bi bio fenomenalno pojacanje, sta vam je. Naravno da nije za opciju prvog beka/pleja, ali mi ni ne trazimo prvog beka sigurno, a nadam se ni prvog pleja. Ali nama je potrebno sest dobrih igraca na 1 i 2 ako hocemo tim za titulu. A ako pretpostavimo da su nam tri opcije na pleju Egzum, Avram i Madar (mada i Egzum i Avram mogu i na beka, naravno, ali cisto prikaza radi recimo da su plejevi), mi na beku imamo Pantera koji je verovatno najbolji bek u EL, i Andjusu koji moze da bude treca opcija. Dakle treba nam solidna druga opcija na beku. Za te potrebe, ja ne znam sta biste vi vise od beka koji moze da pokriva i pleja, koji ima visegodisnje EL iskustvo, koji mlati vrhunsku odbranu, koji je brz, koji ima dobar prvi korak, koji je sasvim pristojan suter, koji je Srbin i koji je povratnik. Jareta bih vrlo rado video sledece sezone kod nas.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Jaramaz je uvek dobrodošao kući. Željko vidi bolje od svih nas zajedno, i sam njegov dolazak ne znači ništa u smislu pojačanja, jer se svakako ide na širi roster nego prošle godine.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Do kada je rok da se Zek, Dante, Aleksa... izjasne da li ostaju? Tržište se svakim danom smanjuje, svedoci smo da svaki dan nekoliko košarkaša iz prvog ešalona potpiše za nekog, hoće li ostati nešto kvalitetno i za nas?
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.666
Ne mora da istekne postojeći da bi se potpisao novi..zateže se oko kinte verovatno.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Nije, ali je najavljeno da mi pravimo apgrejd tima? Sa čime ćemo da pravimo apgrejd kad svaki dan po dva tri igrača koja nešto vrede, potpišu za nekog drugog? A mi još nismo sigurni ni da li naši ostaju.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Do kada je rok da se Zek, Dante, Aleksa... izjasne da li ostaju? Tržište se svakim danom smanjuje, svedoci smo da svaki dan nekoliko košarkaša iz prvog ešalona potpiše za nekog, hoće li ostati nešto kvalitetno i za nas?
Mislim da Aleksa, kao ni Naneli nisu upitni. Egzum verovarno ceka neku ponudu iz NBA, a Ledej ceka vecu kintu, koju je i zasluzio realno, posto je covek igrao po 35 minuta za 600 k. I to dobro igrao. A ne znam da je neko potpisao jos uvek za nekog, bar ne neki znacajniji igrac. Sad je malo zatisje, jedino je nesto aktivniji bio PAO, sad citam da Vasa i Bugarin idu u NBA definitivno, i kad se razresi situacija Mirotic-Barselona, onda sve pocinje da se ubrzava.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Nije, ali je najavljeno da mi pravimo apgrejd tima? Sa čime ćemo da pravimo apgrejd kad svaki dan po dva tri igrača koja nešto vrede, potpišu za nekog drugog? A mi još nismo sigurni ni da li naši ostaju.
Ne znam, ja sam poprilicno uveren da se intenzivno pregovara sa nekim igracima, na beku mozda bas Jaramazom ako @zoran mne ima stvarno validnu info, ili sto se tice centra, sto mislis da se ne pregovara sa Nibom recimo? Mozda se i sa Dejvisom recimo pregovaralo, pa covek odabrao drugu opciju. Mozda nekoliko igraca vec sad ima nasu ponudu, ali ljudi razmisljaju, kao sto uostalom razmisljaju Zek, Egzum i Avramovic.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Nije, ali je najavljeno da mi pravimo apgrejd tima? Sa čime ćemo da pravimo apgrejd kad svaki dan po dva tri igrača koja nešto vrede, potpišu za nekog drugog? A mi još nismo sigurni ni da li naši ostaju.
E jbg , eto mi imamo najveci budzet i mozemo prvi da biramo al eto bas sad Zeljko i Savic sviraju kur.u i jure kurve dok im ovi sa "manjim budzetom" potpisuju igrace.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top