Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.381
Локација
Kosovska Gracanica
Sto se tice Dragica, samo da kazem da mi je on vlazan san vec 2 godine. Vlazniji san mi je on, nego da mi sad dodje Shakira, da rasiri njene krake... Daj mi Boze Dragica u Partizan!
Za one koji pricaju da je mator - Covek je u poslednjoj sezoni u Majamiju bio prvi covek u celoj ligi po forsiranju tranzicije! Covek ima svemirsko telo, preveliki iq, i o velicini njegovog imena cu pisati ako dodje u kkP, a dace Bog!
 

ampadu

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
3
Reaction score
8
Локација
Pale
Po meni da mogu da biram izmedju dragica i mirotica,uvek prije biram dragica.Covjek koji se dvoumi izmedju nas i fmp- nije za nas igrac,srecno mu u predgradju,i da prodje kao kampaco
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Po meni da mogu da biram izmedju dragica i mirotica,uvek prije biram dragica.Covjek koji se dvoumi izmedju nas i fmp- nije za nas igrac,srecno mu u predgradju,i da prodje kao kampaco
A ko kaže da se dvoumi?
Kako lako padate pod cigansku propagandu, to je nevjerovatno.
Čak je i širite.

Propratite moderacijo ovog momka, možda je greškom na Autokomandi skrenuo desno.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.841
Локација
Beograd
Cim Ostojin sin ekskluzivno saznaje da je Black u Efesu i Grant pred Panatinaikosom znaci da smo mi pokusali da ih dovedemo jer ne vidim kako bi on ekskluzivno to saznao.

Inace i Slukasa i Dragica je demantovao. Mada sad kad je i Darius Tompson u Efesu vise mi ne pada ni ideja koga bismo mogli dovesti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top