Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.272
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Krivo mi je za Madara, baš sam ga gotivio kod nas. Ali dobro. Ja Partizan gledam srcem, on kroz karijeru i kintu. I to je ok. Matoriji sam, lakše mi pada. Sve najbolje u daljoj karijeri i životu.

KKP vs Miško. Ne verujem nikome nažalost. Takva vremena došla. Nek mu opet daju stolicu u prvom redu Arene.

Jare se vratio. Odlično. Uvek drago lice. Naše dete, što bi se reklo. Žoc će lepo da ga utegne, siguran sam.
Ponitka potpis broj 2, takođe vrlo dobar. Nadam se da će nam pruziti bar malo više Papapetrua. Iskusan, odličan defanzivac, dobar na lopti. Igrač zadatka reklo bi se.

Čekamo rasplet oko Dantea i Nanelija. Nakon njih dvojice, slika će biti mnogo jasnija.

Mirotić neće biti Igrač KKP-a. Izvor? Zdrav razum.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.743
Локација
Nomad
Krivo mi je za Madara, baš sam ga gotivio kod nas. Ali dobro. Ja Partizan gledam srcem, on kroz karijeru i kintu. I to je ok. Matoriji sam, lakše mi pada. Sve najbolje u daljoj karijeri i životu.

KKP vs Miško. Ne verujem nikome nažalost. Takva vremena došla. Nek mu opet daju stolicu u prvom redu Arene.

Jare se vratio. Odlično. Uvek drago lice. Naše dete, što bi se reklo. Žoc će lepo da ga utegne, siguran sam.
Ponitka potpis broj 2, takođe vrlo dobar. Nadam se da će nam pruziti bar malo više Papapetrua. Iskusan, odličan defanzivac, dobar na lopti. Igrač zadatka reklo bi se.

Čekamo rasplet oko Dantea i Nanelija. Nakon njih dvojice, slika će biti mnogo jasnija.

Mirotić neće biti Igrač KKP-a. Izvor? Zdrav razum.
Kakvog Dantea? Jesi li ti prespavao prethodnih 10 dana? :D

Što se tiče zdravog razuma, ko bi zdravog razuma rekao u ljeto 2021. godine, da će najbolji košarkaški trener u Evropi da preuzme klub kakav ie u tom trenutku bio Partizan?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Рекао сам после Папапетруа, не радујем се више ни једном појачању унапред ( радујем се само кењам).

Понтика стварно ако кликне са екипом може да буде користан свуда, посебно одбрана, скок, некако га увек има где треба на скоку, све у свему нема неку слабу тачку да кажеш, све ради солидно, мислим да ће нам много значити.

Јарамаз, одличан играч на позицији домаћег играча и он ће надам се пеглати одличну одбрану , а напад је доста и последица самопоуздања, ако то будемо имали као екипа фрижидери има да улазе али у кошеве противничких екипа.

Буквално немам осећај ишчекивања кад ће следећи, дај појачања дај дај дај дај. Ко дође добродошао.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.425
Reaction score
4.146
Локација
127.0.0.1
Jaramaz vrhunsko pojacanje.

Ponitka onako, nisam bas siguran u njegove kvalitete. Vreme ce pokazati.

Madar. Steta. Ali procena njegovog karaktera je morala ranije da se napravi. Ovo je propust pri filtriranju koji nismo smeli napraviti. Potrosili smo dve godine na njega, umesto na nekog drugog.

Kapitenu treba neko da javi da ne ulazi u raspravu sa svojim navijacima.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Kapitenu treba neko da javi da ne ulazi u raspravu sa svojim navijacima.

Не, него ће да чита глупости и ћути.

Он је капитен КК Партизан и својих саиграча, а не оних што навијају за Партизан или мисле да навијају за Партизан.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.425
Reaction score
4.146
Локација
127.0.0.1

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Да, Мадар му је саиграч до јуче, ''дете'' са којим је играо, а и колега. Плус сигурно зна више него ми шта је целина приче.

Невезано за све то, не може разуман човек да допусти линч и да руља ваља глупости наоружана полуинформацијама и подстрекивана од ботова.

Као да није довољна једна прича о Тринкијерију који због пљескавица није остао.

Чим се нешто преко пбг њуз најави, па онда уследи нешто из клуба, по аутоматизму не верујем ни реч. Наравно, нико нормалан не верује ни зализаном.

Истина је између.

А каква год да је, да је и најцрња, не може да се допусти дивљина.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
A sta li misli Željko, koji je njegov stav o potezu Madara, garant ce ga i on braniti? Možda i Željko ne misli kao Panter?
Lepo kazes, bio mu je saigrač do juce, a onda je na ružan način (bez obzira cija je najviše krivica) napustio klub.
Prema tome, sutradan ce biti naspram nas, protivnik koji ce jurisati da nas pobedi i izuzetno mi idu na k.ta proseravanja da se bude veci katolik od pape.
Suludo je da ti probas da kontrolises stotine i hiljade ljudi, koji su srcani kad te vole i bodre ali isto tako reaguje i na ovakve poteze!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ako mu sam Željko nije rekao da neće biti u prvom planu, on se najviše ogrešio o Željka, jer za ove dve godine, ni kod jednog drugog trenera ne bi došao na ovaj neki nivo da može igrati EL.

Još jedna sezona sa Željkom Obradovićem ili malo veći ugovor u drugom klubu, inteligentna osoba bi lako napravila izbor.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.293
Reaction score
10.782
Локација
underground
Sport je odavno biznis i u njemu ne postoji emocija. Osim ako nisi covek starog kova kao Obradovic koji dodje u Partizan za cetiri puta manju platu nego sto mu je trzisna vrednost.
A onda ubedi uz pomoc nas navijaca Pantera i Ledeja da ostanu u timu za manju cifru nego sto je njihova trzisna vrednost.
Madar ocigledno nije u toj grupi , mlad je tek treba da se naplati i onda veruje menadzeru koji ce mu obezbjediti to na supacki nacin kojeg on nije ni svestan.
No idemo dalje , nemamo budzet za f4 , ali cemo se boriti za taj f4. Kako ? Pa imamo Zeljka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top