Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Dao sam malo vise slobode ovog vikenda, ali nemojte preterivati inace ce @Rade i @Detelinarac90 da vam ponovo zatvore temu..

Previse informacija kruzi po netu i ako bi svako ime komentarisali ovde na temu, nastao bi haos.

Ako budete ponovo dobri, sledeci vikend cu ponovo pustite malo slobodnije pisanje :D
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
ciganske.net javljaju da osim Mirotica koji dolazi pokusavamo da dovedemo i Korija Higinsa
 
Последња измена:

ARCH

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2023
Порука
12
Reaction score
58
Najludji scenario ikada:
Barsa ima vremena do 1.jula da se dogovori sa Miroticem, ako se ne dogovore sporazumno morace da mu daju otkaz i plate ceo ugovor. Moraju jer FK barsa nece moci da registruje nove igrace. Najverovaniji scenario je da ce raskinuti ugovor pod klauzolom da barsa doplacuje razliku do njegove plate u barsi u novom klubi...npr potpise za 2m a barsa isplacuje +3m...
Dolazi Mirota za neku pristojnu lovu, a Barsi izbija pare iz dzepa i Kevin ostaje :)
Glesam u dlan, bacma pasulj...cena sitnica,predvideo sam mirotica pre nego sto ga je iko pomenuo
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jeste off ali ja sam uspeo da pogodim/predvidim najveći događaj košarke u Evropi ikada pa se ne hvalim - ali vredi vas na to podsetiti povremeno :ziveli Mirota potpisuj, pomrećemo na ovu vrućinu jbt... :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.796
Ali, spanski novinar je najjaci, tacno sve zna, dosao u Pirot kod tetke ili strine:cekanje:

Higgins je meni logicno resenje, mada verujem da je i on jedan od mnogih igraca koji se provlace kroz medije, a nisu uopste u razmatranju.

Samo neka se zavrsi ova sapunica, malo je postalo mucno, dosadno, a bogami i nervozno.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.543
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
ciganske.net javljaju da osim Mirotica koji dolazi pokusavamo da dovedemo i Korija Higinsa
Zapravo javlja Spanac koji je javio i za dogovor Barse i Mirotica da je postignut. I da, javio je i za ovog sto ide ban ako se pomene mada je tog demantovao jos ranije Ostojin portal pa nije ni cudo sto ide ban ako se pomene jer verovatno nismo zainteresovani.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top