Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Bice valjda miliona i za nas... Posto porez ostojah platio nije, racunam da je pare od poreza ulozio u bitkoin, ima se mazemo parama... Dogodine Embid kuci u BBC Kamerunu... Kako smo krenuli da dovodimo ove godine jos cemo i da postanemo stub srpstva. Sreca pa ovi sto ih dovode preko puta nemaju Kamerunski gen, mogu samo SBC da budu... I tako... Kace Mirota?
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.146
Reaction score
27.966
Локација
Из Чикага (моји...)
Zapravo javlja Spanac koji je javio i za dogovor Barse i Mirotica da je postignut. I da, javio je i za ovog sto ide ban ako se pomene mada je tog demantovao jos ranije Ostojin portal pa nije ni cudo sto ide ban ako se pomene jer verovatno nismo zainteresovani.

ozbiljan španac, koji ima BaŠ DoStA PrAtiLaCa
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
FMP-u nedostaje jos jaka cetvorka pa da napadnu EL. Miroticu nedostaju subvencije za biznisu u Pirotu (gde je bas sad). Saberi, oduzmi, pomnozi... nas nema u tim matematikama. Uzdamo se u cudo, grobarstvo i Zoca i Zorana. I verovatno smo naivni. Mislim da ce nam pre ugasiti klub, Miroticev biznis i komplet ABA ligu nego sto ce dozvoliti da ode kod nas a ne kod njih.

Ali eto da vidimo...

P.S. U kakvoj mi drzavi zivimo... i to je prihvaceno kao normala.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Neću da mračim, ali kad sam pročitao da treba još detalji oko love da se dogovore sa Barsom prestao sam da se nadam. Ne bi me čudilo da završi u nekom Monaku ili slično.
Da je to toliko „gotovo“ kako se pisalo, danas bi bilo završeno
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

Beckerecanin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
42
Reaction score
264
Локација
Zrenjanin
Neću da mračim, ali kad sam pročitao da treba još detalji oko love da se dogovore sa Barsom prestao sam da se nadam. Ne bi me čudilo da završi u nekom Monaku ili slično.
Da je to toliko „gotovo“ kako se pisalo, danas bi bilo završeno
Zoc je u Fuenlabradi. Cekajte da se vrati i ne mracite.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Nemojte ljudi ko boga vas molim cekali smo toliko cekacemo i dalje potpis.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Od euforije do potpune panike za jedan dan, a nista se nije desilo za to vreme:D

Opustite se ljudi, bice sve u redu bilo da dodje Mirotic ili ne, a po svemu sudeci je mnogo veca verovatnoca da ce doci nego da nece.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
470
Reaction score
2.604
Mislim da je poslije današnjeg dana mnogo izvjesnije da će Mirotić ili potpisati za Partizan, ili potpisati za nekog drugog.

Ako dođe: Pošto karte za Berlin?

Ako ne dođe: Ma ne bi ja dao jednog Ledeja za četri Mirotića!
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ne znam, ja sam nekako zadovoljan kako god, ako potpise jbt potpisali smo Mirotica jednog, ako ne potpise to znaci da imamo kesa za recimo dva vrlo kvalitetna igraca umesto njega. Ali jbg, to sam ja, "casa do pola puna" tip osobe.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.476
Локација
Novi Sad
Au koliko dece na forumu, a ako nisu deca onda još gore.
Partizan nije Mirotić, Partizan nije Panter, Partizan nije Adin Vrabac... PONAŠAJTE SE ili ćutite bar da izgleda da ste pametniji.

Jesu li pripreme na Zlatiboru da zakažem brvnaru :)?
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Sta se vama desava u glavama, pa pisete ovo..

@Rade baci ovo pod kljuc..
Prosto smo isprepadani. :D

Ma banove na 6 meseci, pa će valjda naučiti gde se i šta piše.
Najbolje kicme lomiti. Jedan krajnje izbalansiran pristup. A gde ste vi kolega pohadjali vas solfedjo?

Najbolje na 6 meseci banovati me zbog ovoga u trenutku kad treba ganjati kartu, kad krece luda sezona, pa EL TV... i sve to. Vrlo altruisticki od vas. Hvala vam. Ja vama zelim da nam dodje Mirotic. Eto, nije tesko biti dobar. :)
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Na osnovu čega su svi portali napisali da potpisuje za nas, i evo 4 dana kasnije nije se jos ni rastao sa Barselonom?? Ovo je vec mučenje iščekivati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top