Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Izvinite za skretanje sa teme ali mislim da kompleksase dodatno boli nagrada zvezdas godine koju su mu dodelili iz samo njima znanih razloga. Onu "oslobodilacku" petokotobarsku nagradu b92 su nekako i prikrili poslednjih 10 godina al bice da ih ova bas debelo zulja pa su udarili iz svih drzavnih resursa.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
675
Reaction score
4.459
Локација
Kosovska Mitrovica
spinovana predstava za siroke narodne mase... Prekosutra ce se pojaviti i reci, eto lagali su da sam ja branio Nikoli da dodje u Partizan, a ja sam mu to dozvolio, ovo je...

znate vec i sami kako ide nastavak, da ne trujem temu.
Stvar je u tome, što su ovo prvo španci objavili. A i imaš pouzdan izvor, ovde na forumu. Iz prve ruke, što se kaže.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Stvar je u tome, što su ovo prvo španci objavili. A i imaš pouzdan izvor, ovde na forumu. Iz prve ruke, što se kaže.
Uopste ne sumnjam da se ovo stvarno desilo. Verujem pre svega Zoranu, ovom momku sa foruma. Ovo je njihov modus operandi, prepoznatljiv poprilicno.

Samo ce sutra naglo sve da prestane, neko ce pozvati Mirotica i reci mu da je sve bila greska, ili kako god vec... I onda ce biti jedno ultra dramaticno gostovanje na nekoj televiziji, ima opet da se potegne pitanje poreza... etc...
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
A moze da se zainati i da im jebe mater, ne bi bio ni prvi ni poslednji. Cekamo razvoj jbg, ide ovo sve u dobrom pravcu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top