Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Bitno da je ova Andjušićeva žena zarad nekoliko lajkova rekla da brojimo sitno.
Jebo joj pas mater.

A naravno da niko iz KK Czv nije pretio. Nije sa zvaničnog maila. Misim priča za malu decu...
Pretnje su bile direktno od Anđušića i njegove porodice zbog broja na dresu 33.

Kakve crne pretnje od strane državnika Srbije i precednika FMPa.... Sačuvaj me Bože
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Tanana duša pravoslavna nije vozdržala. Nek ide sad u prepodobni Zeleznik ili Sveti Đorđe iz Žitišta ili kk Zilot iz Crne Reke.
Samo mi ne pije vodu da sad ode u pravoslavnu Atinu, podeljenu po bojama i da tamo dalje deli ortodoksiju i uzima mukom stečene pravoslavne pare, neka ga undercover u Stambol.
Pljutz.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
I sad kad smo bacili 3 meseca na ovo, i odvojili pare za Mirotica i propustili vecinu igraca koji bi napravili razliku u nasem timu, sta dalje? I dalje nam fale 3 pozicije i to na pleju gori, a mi gubili vreme sa Miroticem...
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
289
Reaction score
1.324
Локација
Čačak
Meni je samo krivo što se bojim da će ovo značajno uticati na sve, pa i na prodaju sezonskih karata i posetu na utakmicama... jednostavno, smrdi mi na 2017 u fudbalu... daj Bože da nisam u pravu
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.546
Reaction score
29.504
Локација
Novi Sad

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.104
Reaction score
5.105
Локација
vezenemam

Buki

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
5
Reaction score
16
Локација
Zemun
Da smo klub i navijaci, posle svega ovoga, smrdljivi cigani bi svoje igrace trebali da kriju po Madjarskoj i Bugarskoj i da ih na utakmice dovoze carter letovima. Treba ih tuci svaki put kad ih sretnes na ulici ili u hali.

Ja sam mislio da smo posle pretnji Zdjelaru, zavrsili sa tom praksom, ali sam se ocigledno prevario...

Svaki sledeci put, referendum na kom bi glasali samo ganferi i izjasnjenje drzavnih organa da li Partizan sme da dovede nekog igraca.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mi, kao navijači, jesmo gubili vreme.... Željko i Zoran sigurno nisu.
Pa jesi gubio vreme ako si planirao Mirotica u timu i pravio planove shodno tome. Mozda si propustio neke petice jer si racunao na rotaciju Zek/Mirotic, pa si trazio nekog ko moze da odradi 15/20 minuta. Sad kad si ga ispusio za Mirotica moras da trazis nekog kapitalca da igra 30 minuta a takvog na trzistu vise nema, sto znaci da moramo da cekamo NBA, i da se nadamo da cemo ubosti nekog a to je najveca moguca lutrija. A o pleju da ne pricamo, tu je tek problem, i ocigledno je da je drzava zavrnula slavinu debelo
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.831
I sad kad smo bacili 3 meseca na ovo, i odvojili pare za Mirotica i propustili vecinu igraca koji bi napravili razliku u nasem timu, sta dalje? I dalje nam fale 3 pozicije i to na pleju gori, a mi gubili vreme sa Miroticem...
Bato nista manje ne gori i na centru, dok bogami i na klupi skripi.

Novac verovatno imamo, ali ako odlucimo da dovedemo igraca koji pravi razliku, mora prvo nas precednik da pita firera jel' moze taj i taj, znas da ne skace koliko je potrebno, nema domet u sutu za 3, slab je igrom ledjima prema kosu, pa ako bi mogli da ga potpisemo.

PARTIZANE, ZELJKO, ZOKI, KEVINE, imate nas, tu smo da vam cuvamo ledja i podrzimo u svakom mecu!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.430
Reaction score
4.169
Локација
127.0.0.1
Covek je tako srocio pravdanje da je ispalo da mu neko preti, ali nisu to cigani. Sto znaci da su mu Grobari pretili da dodje u Partizan? A budale coveka sta na kraju napravi od sebe i svog lika i dela.

Dobro, bolje ovako... Srbija je to, dajte nekog amerikanca koji se ne plasi, od ovih crnogoraca nema nista.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pretnje su bile direktno od Anđušića i njegove porodice zbog broja na dresu 33.

Kakve crne pretnje od strane državnika Srbije i precednika FMPa.... Sačuvaj me Bože
Kad vec to pomenu, ne znam na kom portalu sam procitao da je odgovarala na pitanja putem instagram story-ja.
Jedno od njih je glasilo ima li Daca info da li stize Mirotic, a njen odgovor je glasio nesto i stilu strpite se jos malo ceka vas iznenadjenje. Evo iznenadjenja
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top