Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Vodja zadovoljan.
Ostoyah ispunio zadatak, znaci bice tu gde je i dalje i verovatno se popeti koji stepenik na sns lestvici.
Zvezdas godine nije posvadjao narod u toliko voljenoj Srbiji, pa ce i dalje ponosno podizati 3 prsta.
E da i biznis na Staroj planini ce nastaviti da cveta, koze i ovce ce davati vise mleka, sir ce biti kvalitetniji, a i mocicete da ga kupite u marketima sirom zemlje, bicete i u prilici da odmor provedete u hotelu okruzeni netaknutom prirodom Stare planine.

Putuj igumane za manastir ne brini, jer pravoslavna rec Nikole Mirotica je sveta!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Kao i sve, istina je negde izmedju…

Meni je najgore u sta se ovo sve pretvorilo i da je dosao mislim da bi puklo kao balon…

Ovako… idemo izpocetka da kopamo i rovovski se borimo sa svima…

Produzili smo bitne igrace, Zeljko je tu… ima jos do kraja prelaznog roka…

Iskreno, ovo je licno mislim daleko bolji scenario na neko duzi rok….
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ovo je velika sramota. Još se zahvaljujemo po principu "Djura ce ti oprostiti sto te je tukao"!
Braćo, za ovo se izlazi na ulicu, ali džaba... Izgubili smo taj buntovni duh. Nego smo po principu može i gore.
Jedan je bio Dule Vujošević!!! Upamtite to.
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Najgore i najcrnje od svega je sto je nama mesec dana prelaznog roka propalo zbog ovoga danas!!!

I sad klub i strucni stab treba da se presalta na totalno druge igrace, i ove koje je hteo sve ovo vreme da dovede stavi sa strane jer su to ocigledno bili neki Nikolini saigraci koji su se vezivali za njega...

Prosto ne pamtim da nas je neko ovako ispalio i zajebao! Sta god bilo i ko kod bio u pravu...ovakva sramota se ne pamti.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Nisam se oglasavao na ovoj temi niti uopste gde se pise o transferima jer nemam zivaca za to. Odlicno je sto su produzili kapiten, Zek, Aleksa, Naneli, Balsa i ako sam koga zaboravio, neka oprosti.

Sto se tice Mirotica, isto kao ono sa Vidicem. Lozili dzaba ljude da zele da se zrtvuju zarad interesa svojih sunarodnika, a u stvari obicne pickice. Sto rece neko, nemamo sta da se zalimo botovima. Oni su ljudi stvarno u vecini slucajeva zivotno ugrozeni. A ovim milionerima pravoslavlje i humanizam dodju samo kao marketing. Jadno da ne moze jadnije...
Ostoja, bruko jedna. Moras ispuniti kvotu zahvaljivanja psihu.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ako nekad zaboravimo na momenat gde živimo, i pomislimo da možemo nešto.
Tu je pošuljeni sa jednom saopštenjem da nas vrati u realnost (ili ovu alternativnu stvarnost koju živimo).

Ovo samo govori da je prošla godina bila jedan veliki incident.
I da neće dozvoliti da se ista ponovi...

Kakvi favoriti, kakav F4.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Jadni mi, Mirota nije došao, kme, kme. Ni prvi ni poslednji.
Kuknjava pojedinih oko nedolaska jednog igrača ili odlaska nekoga (slučaj Madar) unižava jedan od 10 največih košarkaških klubova u Evropi a verovatno i na svetu, kao da smo Primorska pa treba da pravimo vatromet ako Roko Ukić potpiše.
Ako već imamo barem 2mil po sezoni za Mirotu (a siguran sam da košta i više) onda ovo oslobađa budžet da se pojača klupa ili dovedu dva kvalitetna igrača na pozicijama gde nam mnogo više škripi od mesta gde imamo najvećeg radnika u timu, LeDeja.

Jako je lepo doduše znati da imamo tako prisnu vezu sa državom i da je predsednik čak lično intervenisao da nam pomogne da dovedemo ovog igrača. Zajebite ideju da smo mi neka velika politička opozicija vlasti koja ima svog člana na mestu predsednika i koja je sigurno izdvojila značajnu lovu iz bilo kog razloga (marketing, politički procenti, altruizam, razvoj košarke, itd.), iako ta lova nije ni blizu koliko bi oni želeli da predstave.

Najbolji bek Evrope, potencijalno top3 centar Evrope u vidu Smailagića (ako se s njim pravilno odradi ovo leto), izuzetan igrač na poziciji 4 u vidu LeDeja, NAJBOLJI TRENER EVROPE...
Manje plakanja, više rada.
 

Count MP

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
19
Reaction score
100
Локација
Beograd
Ima li ikakve sanse da se nekako konsenzusom dogovorimo da se to ime ne pominje više.

Samo pretpostavljam da je ovo ozbiljan klip Željku i Saviću.
I nekako da nastavimo.
I da mu zviždimo, dabome.
Mene ne zanima što je dobrotvor. Za sebe i svoju dušu je.
Moja crkva je u Humskoj 1. Jebi ga.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Kao i vise puta do sada, propustili su idealnu priliku da precute. Sad jos Ostojah mag saopstenja i marketinga da stavi cene sezonskih od 300-400 eura pa navise jer nate mi smo u top 10 evropskih dogadja. Da srusi ono sto smo izgradili prosle sezone, a sto ih dodatno zulja i cega se najvise plase jer ne mogu da kontrolisu. Pritom da se ne narusavaju slike narodnih sabora i veselja u crveno beloj areni. Ume toliko duhovno da bude da cak i duhovi svracaju na te hepeninge.
I svi koji sada razocarano pisete da treba otici sto dalje iz ove zemlje- spakujte se i krenite bez da sirite defitizam medju nama koji smo izabrali da ostanemo. Sve razumem al nije ovo od juce pa da se sad iznenadjujemo i razocaravamo. A ako pak ostajete bolje cuvajte energiju za konkretne stvari. Borba bre!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Sta sad kako dalje? Pola i vise ekipe su popunili roster za sledecu sezonu auuu kako nas je izigrao mizerno i bedno. Nema vise nikakva smisla da se takmicimo u ligi gde igra drzavni miljenik zar svaki put treba da dozvolimo da smo u podredjenu ulogu. Ah Mitoticu Mitoticu zinulo ti dupe za biznis mozda je ovako i bolje.
 

TheRock

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
97
Reaction score
302
Локација
Beograd
Bila je priča i da je Madar pogazio reč. Sad klub botuje i protiv Mirotića na isti način. A to što je Ostoja uspešni biznismen najavio f4 i "najveće pojačanje koje vredi čekati" pre nego što je posao gotov, to je poslovni model kakav još nije vidjen u svetu. Nemojte se čuditi ako sad on ode, kao razočaran ili možda i "pod pretnjama sopstvenih navijača", pa onda klub usled odlaska takvog uma vrati na nivo od pre 5 godina.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Ретко се оглашавам на КК делу форума, али ова трансфер сага је таква једна срамота да ће ући у историју спорта. Ово је срамота једне државе у којој спорт одавно није спорт, срамота једног друштва које је дозволило себи да буде овакво затровано, срамота једног режима који све то подржава, срамота једног спортског друштва које је окупило највећу могућу болештину у својим редовима (наравно да има изузетака, али их је очигледно премало тј. секта је потпуно завладала код њих), али и срамота свих оних у нашим редовима који одржавају овакав режим и његов систем вредности на снази из личних интереса, комбинација, страха итд. О играчу не бих превише причао пошто је он овде послужио само за свођење рачуна, али је сам изабрао да иде путем конформизма и линије мањег отпора - тако се не постаје легенда колико год био успешан у свом послу. Међутим, ипак део одговорности припада и свима нама који смо допустили да се све ово дешава.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ovako… idemo izpocetka da kopamo i rovovski se borimo sa svima…
Sem što ne idemo ispočetka, jer nije 28.jun vec 22.jul, pola ekipa sklopilo rostere, razgrabilo igrače, mi u ratu s miskom znaci i time nam je suzen izbor...

Jedino verujem da Željko nece odustati od druga dva, tri igraca koje je pikirao i verovatno dogovorio i da nam onda visi pozicija 4 koju su verovali da su rešili jos pre 20 dana.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nek mi se Ostoja napusi kurca i zelim sto pre da ode iz naseg kluba.. jebo ga vucic u usta da ga jebo!!

Od danas svako ko citira ili prenese nesto sa njegovog portala dobice ban na 6 meseci, pa vi vidite..
Nije baš tako jednostavna situacija kada država uglavnom finansira klub. Videli smo kako to izgleda kada se protiviš državi. Idemo dalje, naći ćemo već neko rešenje.

Sa druge strane ne vidim zašto bi Mirotić javno rekao ko mu je pretio. Ako je taj neko pretio i njemu i njegovoj porodici. On to gleda, kao i većina sportista, kao posao. Zašto bi ja otišao u firmu, ako ima neko u pozadini ko želi da mi maltretira porodicu zbog toga.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.717
Neka bude da sam naivan, ali stvarno ne verujem da Ostoja pušta obaveštenje za karte protiv Crnokose a da ne pita za dozvolu Zorana i Željka. Ok, ima pravo da ubaci rečenicu gde se zahvaljuje njemu. I verujem da nas je prepodobni Mirota preveslao 1/1, a sve ostalo su samo stilske figure u celoj priči. Pa Stojković je bio kapiten ciganski pa je skupio muda i uradio sta je uradio. A ovaj ako se usrao inspekcija na planini i dezvez komentara na insta, onda nam nije ni trebao. Španski državljanin, multimilioner... usrao se nakon mesec dana priče i pregovora. Pre cu da poverujem da ga je sinod SPC ubedio da nije dobro da deli narod jer je dečko u tom catch all fazonu, nego u Bia, cia. Uglavnom neka demantuje da nije ispao picketina prema KKP, Zoranu i Željku, rado cu pojesti kutlaču govana.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Sem što ne idemo ispočetka, jer nije 28.jun vec 22.jul, pola ekipa sklopilo rostere, razgrabilo igrače, mi u ratu s miskom znaci i time nam je suzen izbor...

Jedino verujem da Željko nece odustati od druga dva, tri igraca koje je pikirao i verovatno dogovorio i da nam onda visi pozicija 4 koju su verovali da su rešili jos pre 20 dana.

I koga smo propustili?

Rece covek da trazimo 1/4/5 a koga smo propustili? Da je sad on poptisao imali bismo pravog pleja?

Dajte ljudi uozbiljiye se…

Najveca bomba prelaznog roka je produzetak ugovora PanterA
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.797
Sem što ne idemo ispočetka, jer nije 28.jun vec 22.jul, pola ekipa sklopilo rostere, razgrabilo igrače, mi u ratu s miskom znaci i time nam je suzen izbor...

Jedino verujem da Željko nece odustati od druga dva, tri igraca koje je pikirao i verovatno dogovorio i da nam onda visi pozicija 4 koju su verovali da su rešili jos pre 20 dana.
Kolega nisi u pravu.

Mozda ta preostala 2/3 pojacanja zavise od Mirotica, ne od toga da li ce on potpisati ili ne, vec koncepcijski.

Kad smo vec toliko dugo cekali spor sa Barselonom, mucki nas je zajebao.

Sve sto valja od evropskih igraca je podeljeno izmedju ostalih klubova.

Mozemo mi 3 dobra igraca iz Nba izvuci, ali kocka je kako ce se oni snaci na evropsku kosarku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top