Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

popac86

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
11
Reaction score
18
Локација
Kladovo
Videćemo kakav će biti Mirotin sledeći ugovor i koliki, Panathinaikos ga čeka i ko zna ko još vreba... To će nam mnogo toga reći. Sa Partizanom je navodno ugovorio da igra za "sitne novce", a na milione niko nije imun, da se razumemo. Neko će reći, ma ne - nije Mirotić takav da trči za novcem. Molim? Dao je ruku Obradoviću pa pogazio, što bih ga ja i dalje smatrao moralnom veličinom... Videćemo, ali kako kažu na kraju saopštenja iz kluba, sigurni su da nije zbog pretnji odustao od potpisa pa zaključujem možda je to iskoristio kao alibi da ne potpiše... Videćemo mu sledeći angažman i ugovor...
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Jadni mi, Mirota nije došao, kme, kme. Ni prvi ni poslednji.
Kuknjava pojedinih oko nedolaska jednog igrača ili odlaska nekoga (slučaj Madar) unižava jedan od 10 največih košarkaških klubova u Evropi a verovatno i na svetu, kao da smo Primorska pa treba da pravimo vatromet ako Roko Ukić potpiše.
Ako već imamo barem 2mil po sezoni za Mirotu (a siguran sam da košta i više) onda ovo oslobađa budžet da se pojača klupa ili dovedu dva kvalitetna igrača na pozicijama gde nam mnogo više škripi od mesta gde imamo najvećeg radnika u timu, LeDeja.

Jako je lepo doduše znati da imamo tako prisnu vezu sa državom i da je predsednik čak lično intervenisao da nam pomogne da dovedemo ovog igrača. Zajebite ideju da smo mi neka velika politička opozicija vlasti koja ima svog člana na mestu predsednika i koja je sigurno izdvojila značajnu lovu iz bilo kog razloga (marketing, politički procenti, altruizam, razvoj košarke, itd.), iako ta lova nije ni blizu koliko bi oni želeli da predstave.

Najbolji bek Evrope, potencijalno top3 centar Evrope u vidu Smailagića (ako se s njim pravilno odradi ovo leto), izuzetan igrač na poziciji 4 u vidu LeDeja, NAJBOLJI TRENER EVROPE...
Manje plakanja, više rada.
Upravo ovo. Ok, sranje je tesko kako je ovo proslo, mogli smo imati suludo jaku unutrasnjost, ali ljudi moji to je jedan igrac. Kakav god da je. Imami dobru osnovu, ocekujem uskoro pet pojacanja, dva na bekovskim pozicijama, tri na 4-5, ne sumnjam da ce to biti odlicno selektirano, i idemo dalje. I bez tog Mirotica smo mi umalo usli u f4 prosle sezone. Dosta plakanja.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Ma jebem mater i klubu i svima. Sram bilo ostoju govnarcinu za ovo saopstenje. A i Mirota, razumem skroz. I za porodicu i za sve. Ne zameram. Al ne seri onda da hoces da budes u zemlji koju volis... Da je volis bio bi ovde gde se utice na nesto a ne podvija rep. Sta volis koji kurac u ovoj zemlji onda ako tebi neko preti i ti pobegnes??? Sta je ostalo od ove zemlje vredno ljubavi??? Veceras su protesti, pa ko je ljut nek izadje.
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Meni ovo saopstenje govori da klub porucuje da je sve napravio da Mirotic bude zadovoljan i da dodje.
Vise puta menjani uslovi,bezbedonosne garancije...
A kraj saopstenja gde se kaze da klub neveruje da je odustao zbog pretnje i da ce naredni period to pokazati govori mi da je Mirotic po misljenju kluba odustao zbog mnogo bolje ponude na koju ce pristati narednih dana.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Leta Gospodnjeg 2023. neko se cudi desavanjima u Srbiji?

Morotic odabrao da bude sa svima dobar, sve u redu, ko te jebe. Sad moze da bude "srbin i crnogorac godine".

Idemo dalje, samo veci naklon za Zelimira i Zorana, Pantera, Nanelija koji su u par meseci shvatili sve. Dosli, videli i OSTALI!

Ostoja, ako je igrac( bilo koji) mogao da bude nas, a ti izabrao da se nekom ne zameras tako sto ces ga zastititi, pusi kurac.

mislim, svakako pusi kurac.
P.s. eno javio se preposteni Sone, kaze nije bilo pretnji.
Ostoja, ti lagano, nije tvoj posao.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.730
Локација
underground
Kao sto sam napisao pre nekoliko dana nije toliko stvar u Miroticu. Stvar je u tome dokle seze ova bolest. S druge strane nemam bas ni razumevanje za ove koje podlezu pretnjama jer sigurno mu nije bio ugrozen zivot nego je "savetovan" da je tako za sve bolje.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Sem što ne idemo ispočetka, jer nije 28.jun vec 22.jul, pola ekipa sklopilo rostere, razgrabilo igrače, mi u ratu s miskom znaci i time nam je suzen izbor...

Jedino verujem da Željko nece odustati od druga dva, tri igraca koje je pikirao i verovatno dogovorio i da nam onda visi pozicija 4 koju su verovali da su rešili jos pre 20 dana.
Samo ima jedna bitna razlika. Većina tih ekipa je rasformirala ceo tim i sklapala drugi jer su mnogo "dobro" radili prethodne sezone, a Partizanu fale dva igrača plej i centar. Četvorka ako dođe ok, ako ne tu je Zek sa 38 minuta. Ne bi mu bilo ni prvi ni poslednji put.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Samo jos poslednja verzija nije izasla "Zeljko i Zoran pretili Miroticu, ukoliko ne ubacuje 15+ poena i ima 8 skokova po utakmici, bice gepekovan, a saucesnik u gepekovanju bice i Predrag Danilovic bivsi predsenik KK Partizan zbog prethodnih iskustva".
Nazalost, Nikola nije mogao da odgovori na ove pretnje.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Lepo stojance napisa… mislite da Zeljku ne prete? Ne… njega mrze svi, pocev ovog na vlasti pa najgorih cigana sa tribine…

covek dosao, pokazao kurac svima i to je to…

Ali ako hoces da se svima svidis, pa onda malo kao Djokovic u fudbalu za Zvezdu, u kosarci za Partizan… i sl… ne ide to brate… takvi nam i ne trebaju… pomirite sa tim jebote

Idemo dalje
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Kao sto je zoran.mne napisao da je ,kao đevojčica' takav se pokazao i u praksi i takav ,tip đevojčice' nam ne treba. Covjek od rijeci ipak nije bio od rijeci na kojoj stoji pisali su mnogi.
Jos jednom treba reci glasno kolika MUDA imaju Panter, Zek i Naneli!

Naprijed Partizan!
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Sve u svemu ova godina ce ostati upamćena po onih istorijski prosutih 2-0 protiv Reala, tituli posle 10 godina i definitivno ovoj nesvakidašnjoj bruki sa Miroticem...a, sad, idemo dalje.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Samo jos vise treba voleti:
Pantera koji im na sredini terena pokazuje kurcinu!
Ledeja koji ih jebe onako otpozadi na zagrevanju!
Nanelija koji lomi kicmu picketini, okruzen gomilom mongoloida!
Poredjate ovo kako vam je volja...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Samo ima jedna bitna razlika. Većina tih ekipa je rasformirala ceo tim i sklapala drugi jer su mnogo "dobro" radili prethodne sezone, a Partizanu fale dva igrača plej i centar. Četvorka ako dođe ok, ako ne tu je Zek sa 38 minuta. Ne bi mu bilo ni prvi ni poslednji put.
Pa da ali je klub zvanično najavio borbu za f4, i bombe od novoh ponacanja u skladu sa tim... ne ide da se uzdas u strategiju "aj krpicemo se nekako i sa Zekom 38 minuta".
Drugo, dogovorio si produžetak saradnje sa dva najbolja igrača na osnovu velikih ambicija i obećanja da dovodis nakbolju cetvorku Evrope, zamisli sad njihovo razočaranje...

Bolje da su onda cutali svi iz kluba i da nisu najavljivali ni top pojačanja niti borbu za f4!
Ok, imali su dogovor, sad su izvisili ali ovo je nauk za dalje!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Eto vam kurac svima koji ste pljuvali Madara. Sad klub botuje i protiv Mirotića na isti način. A to što je Ostoja uspešni biznismen najavio f4 i "najveće pojačanje koje vredi čekati" pre nego što je posao gotov, to je poslovni model kakav još nije vidjen u svetu. Nemojte se čuditi ako sad on ode, kao razočaran ili možda i "pod pretnjama sopstvenih navijača", pa onda klub usled odlaska takvog uma vrati na nivo od pre 5 godina.
I jedan i drugi su otrčali za parama i to će se ispostaviti kao jedina istina. Što se tiče pošumljenog može da se vrati odakle je došao ja nemam ništa protiv pa neka mu sinak objavljuje koju nijansu boje dobijaju u servis .

Što se tiče pojačanja mene stvarno zanima dal' pojedini ovde stvarno misle kako Žoc i Savić sede skrštenih ruku i čekaju šta će biti sa Mirotićem pa tek onda rešavaju ostatak ekipe ?
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.641
Jbt, šta je Stojković isptrpio i preživio, a ovaj veliki duhovnik se usrao kao pičketina, a usta mu Boga puna.

Kakav moralni prevtrljivac.

I još šupak toliko dugo razvlačio da bi nakon date riječi ovako nešto saopštio.

Ako ima imalo istine u tome da ti je na odluku uticao i sinod SPC, pa druže, serem ti se na takvu vjeru. Bolje ateista biti, nego licemjerni vjernik kao ti.

Ostojiću, i tebi se na grob treba posrati kad umreš kao što će i više od 70% građana Srbije predsjedniku ako ga nadžive.
 
Последња измена:

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Dosta je bilo priče o onom govancetu koje se uplašilo za egzistenciju svojih koza i ovčica na Staroj Planini. Posle svega, odahnuo sam kada se pojavila njegova srceparajuća objava. Više.me.je potresla objava KKP, tako popišano sam se poslednji put osećao kada je izašlo ono čuveno saopštenje posle koga je Mića Berić podneo ostavku. A što se govanceta tiče, želim mu da dobije još 100 plaketa gejjlija godine i da će kada igra protiv nas čitava arena da ga pozdravi kako zaslužuje. Dosta smo glumili gospodu. A posle današnjeg saopštenja i smrdljivi limar mora dobiti svoje zaslužene minute, odmah nakon spleta pesama pičkoustom smradu. Vreme je da se zbiju redovi, da nam se ne ponove situacije sa ternjem Generala ili Trinkija.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top