Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
A baš sam razmišljao na šta će ličiti derbi s njim koji se krsti i moli dok ga pljuju okolo najstrašnije... Nama trebaju FUCK THEM likovi kao Kep i Nun, ne može drugačije, kakva crna vera i Gospod Bog – FUCK THEM!
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Dok god pristajemo na "manje zlo" i igramo po njihovim pravilima (bolesnim) radimo to dobrovoljno i dajemo legitimitet, boreći se "kroz institucije" .
Sramota me je države u kojoj živim zbog ovakvih stvari koje se vode kao normalne i rečenice "nema veze teraj dalje".
Poštujem svačije mišljenje, ovo je moje.
Fudbal sam sahranio pre 7 godina, sada ću i ovo.
Šta je za tebe rešenje? Da napunim 80 dok se nešto ne unormali? A do tada u mišju rupu. Valjda i jeste poenta da se borimo protiv toga. A kud ćeš bolju priliku nego 20 000 ljudi u areni svaku utakmicu.
Poštujem i ja tvoje mišljenje, samo ne smatram da je sklanjanje rešenje. Borba protiv zla je uvek bila ideal
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ko god nece nagona mu nema
Koga musko srce ne oprema
Kome opste dobro nije milo
Neka bjezi i prosto mu bilo
Neka kaze kad kod doma dodje
Za nas sto smo poginuli odje
Neka nam se ne nadaju kuci
Mi smo pali proslost krunisuci
I braneci Dusanovo carstvo
I vitesko LJUDSKO DOSTOJANSTVO
 

ivana_011

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
763
Локација
Beograd
Razocarana jesam, iznenadjena nisam.

Razocarana prvenstveno u njega jer kao prvo, iako ne znam(o) kakve su tacno pretnje i podmetanja bili u pitanju, smatram da jedna svetska zvezda i pre svega zvanicno strani drzavljanin ima toliku reputaciju, a onda uostalom i novca da bude nezavistan od bilo kakvih pritisaka raznoraznih krezubih SNS nakaza i da ne treba da ustukne pred istima. Naravno, tu osim ove slave, novca i nezavisnosti treba i jos nesto sto doticni ocigledno nema a ima recimo jedan Sasa Pavlovic - grobarska crta da upravo u ovakvoj situaciji dobije nalet inata i kaze "e, sad cu da vam je*em mater - na terenu". Njegova povezanost sa Partizanom ocigledno ne doseze dalje od tih decackih simpatija i to je to. Na sve to cela ta prica o veri, pravoslavlju, braci u Hristu... Sve je to ok, i sama sam vernica, ali ne mozes svesno da vidis sa kakvom ruljom imas posla a da istovremeno nastupas sa mentalitetom "ne zelim da im se zameram, ipak su to braca Srbi". To su polumozgovi koji su svoj seljakluk dokazali nebrojeno mnogo puta, a prosle sezone je i cela Evropa videla kakva su bagra i kriminal od kluba (slucaj Kampaco i Petrusev).

Iznenadjena nisam ovakvim epilogom jer je ova drzava toliko ogrezla u plitkoumlje, poltronstvo, kriminal, falsifikate, namestanja, prodaju bilo cega moralnog za novac, veci polozaj, sitne privilegije, podmetanja, kradje i manipulacije. I na vrhu te piramide stoji mentalni bolesnik, zeljan apsolutne vlasti i potrebe da kontrolise sve sto se nalazi unutar granica ove nesrecne zemlje. Dok krezubi sledbenici stoje sa rukama spremni da aplaudiraju na svaki potez ili rec doticnog, svako sa iole znanja i neke perspektive i mogucnosti napusta ovo ruglo od drzave.

Shodno svemu tome, na kraju ove sage mogu samo da kazem jos jedno veliko hvala Zeljku i Zoranu pre svega sto su deo nas u celoj ovoj atmosferi, a potom i onima koji su ostali tu iako su se licno uverili prosle sezone u kakvom mulju moraju da se bore. Kevin, Zek i Naneli pre svih. Bukvalno su se sva trojica prethodne sezone na terenu sto igrom sto gestovima popisali u facu ovoj iznad Srbiji sa radikalskim raspadom na celu i zbog toga za mene vrede vise nego tri Mirotica.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Forum gori danas celi dan nikad nije bio poseceniji pola od njih takozvani gosti site nam se sa nesrecom koja nas je zadesila ali ima dana za megdana. Posle dozda ide sunce jedna bomba da se baci mislim pojacanje odma sve ce se ovo zaboraviti.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Prvo mirotic kao mirotic mi nije toliko bitan ali spomenucu ga, razocaran sam potezima kluba. Ako su coveku pretili i to se znalo i pre raskida ugovora sa barselonom, mogao je klub da izadje javno i da kaze da se preti da se trazi od nadleznih da reaguju pa i ako bas mora neka se spomene i predsednik licno. To bi vec imalo drugaciju konotaciju na ovaj sled dogadjaja. Ovako ovo saopstenje mi je jos smesnije od onog cuvenog "junk mail". Klasicno botovsko saopstenje.
Sto se Mirotica tice nije on neki amer koji dolazi pa da ne zna sta se ovde desava. Znao je odlicno gde treba da dodje i sta moze da se desi. I sto je neko napisao nece da deli narod a vec ga je podelio cim je uplivao u ovu pricu nije se moglo nazad. A on se vratio u nazad i sjebo i sebe i sve oko sebe i pokazao sta je. Opet razumem na drugoj strani da je ovde trebao da dodje sa porodicom i sta sve to moze da povuce...ali opet znao si kako stoje stvari i opet si usao u ovo nespreman. Daleko ti lepa kuca.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Sve najbolje Miroticu. Ne interesuje me. Nemojte da dozvolite da sve ovo narusi nasu donedavnu srecu sa mnogo mnogo bitnijim zavrsenim produzecima Nanelija, Pantera, Zeka, Avrama itd. Imamo kostur ekipe, najboljeg trenera u istoriji i najvernije navijace na svetu. Jedan Mirotic nece uticati ni na sta. Napred Partizan!
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Izvinite za off, ali apropo zalizanog smrada.

Ako mi je nesto drago, to je sto smo prekinuli sve odnose sa zalizanom seljacinom i njegovom agencijom koja velikom vecinom zastupa polupance od igraca. Dovoljno je koristio Partizan da siri svoje bogatstvo I podize cijenu svojim rekonvalescentima koji nisu mogli nigdje drugo. Sljam od covjeka koji ne zasluzuje da bude povezivan sa nama u bilo kom obliku. Njegova kreatura ide sa ciganijom.

Sto se tice velikog Pravoslavca ... nisam ni najmanje iznenadjen. Pogledajte samo krizu identiteta sa kojom se suocava vec deceniju i po. I ocekivali ste odjednom da ce da pokaze muda i kicmu. Za pomoc i ostalo, svaka cast. Druge stvari vrlo diskutabilne.
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Prvo mirotic kao mirotic mi nije toliko bitan ali spomenucu ga, razocaran sam potezima kluba. Ako su coveku pretili i to se znalo i pre raskida ugovora sa barselonom, mogao je klub da izadje javno i da kaze da se preti da se trazi od nadleznih da reaguju pa i ako bas mora neka se spomene i predsednik licno. To bi vec imalo drugaciju konotaciju na ovaj sled dogadjaja. Ovako ovo saopstenje mi je jos smesnije od onog cuvenog "junk mail". Klasicno botovsko saopstenje.
Sto se Mirotica tice nije on neki amer koji dolazi pa da ne zna sta se ovde desava. Znao je odlicno gde treba da dodje i sta moze da se desi. I sto je neko napisao nece da deli narod a vec ga je podelio cim je uplivao u ovu pricu nije se moglo nazad. A on se vratio u nazad i sjebo i sebe i sve oko sebe i pokazao sta je. Opet razumem na drugoj strani da je ovde trebao da dodje sa porodicom i sta sve to moze da povuce...ali opet znao si kako stoje stvari i opet si usao u ovo nespreman. Daleko ti lepa kuca.
Meni se cini da je klub bas uradio tako kako si napisao da bi trebalo.
Samo nije to bilo javno.
I po svemu izrecenom cini mi se da je Mirotic dobio finansijsku ponudu koja se ne odbija lako i predomislio se.
Sve ostalo su tehnikalije kako da se odustajanje "casno" prikaze.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Zbog ovolike pomoci precednika, bio bi red da ga proglasimo pocasnim clanom kluba i da mu damo sezonsku. Bar toliko mu dugujemo, mi nezahvalnici...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
1. Svako ko podrzava posumljenog govnara nek se napusi kurca.

2. Ne otvarati pregovore ni sa jednim igracem koji ima biznise po Srbiji zbog kojih mogu da budu ucenjeni dok se ne smeni vlast.

3. Bice jos sladje kada uprkos svemu ovome mi opet budemo imali odlicnu sezonu.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Zbog ovolike pomoci precednika, bio bi red da ga proglasimo pocasnim clanom kluba i da mu damo sezonsku. Bar toliko mu dugujemo, mi nezahvalnici...
Umesto Zeljka ga za trenera postaviti,covek u rekordnom roku zavrsio za trenere.Pa onomad kad je zvao Djordjevica da mu kaze kako zadnja akcija protiv Slovenije nije bila dobra,kako bi on drugacije.Znalac,treba iskoristiti to
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top