Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Dajte, bre, Luku Bozica. Kapiram da bi mu doprinos bio daleko veci protiv "stuba srpstva". On se na pritisak i pretnje ne bi obazirao.

A Mirota bolje sto nije dosao. Neka sada organizuje obilaske po manastirima sa Vozdom i Ultra kopom. Da mu razdragani narod veselo klice.

Postao je sisica godine.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.407
Reaction score
10.456
Локација
okupirana Srbija

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Zapamtite sad ovo što kažem, UOPŠTE neću biti iznenađen, ako volšebno potpiše za KK AV u narednih 5-7 dana.

Svaka čast Zoranu i Žocu, jer im se Ostoja ovim saopštenjem popišao po faci. Govno.

Što se tiče Mirotića, apelujem na administraciju da se svaka dalja priča o njemu stopira.

Neće, ne sme, šta god, kraj, koga nema bez njega se ne može, već mora!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Да завршим са Миротићем испао је да не кажем шта
Да л' ја да кажем ил' да не кажем, али некако мислим да ће му 20 000 људи у Арени рећи ,,Мирота пиздо, Гробаре си изд'о,, првом приликом кад нам буде дошао у госте...и то ће свакако бити једно од навијања које ће дуго памтити...
on covek izabrao da se ne zamera, sto je u redu, ali to jbg nije Partizan. Mi cemo naci nekog ko ce hteti da se zamera, jer jbg opet to smo mi
Баш тако.
Неко је КК Партизан, а неко је Миротић.
Жељко, хвала ти што постојиш. Идемо на Берлин!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Meni se cini da je klub bas uradio tako kako si napisao da bi trebalo.
Samo nije to bilo javno.
I po svemu izrecenom cini mi se da je Mirotic dobio finansijsku ponudu koja se ne odbija lako i predomislio se.
Sve ostalo su tehnikalije kako da se odustajanje "casno" prikaze.
Da,ali na kraju. a trebalo je to pre raskida ugovora ili odmah posle raskida,jer te pretnje nisu od pre 3 dana.
 

VukPP94

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
29
Reaction score
88
Локација
Humska 1
Koliko vidim ovde samo možemo USA košarkaše dovesti jer pretnje kod njih ne prolaze svi oni dobro znaju da USA državljanina ne sme niko da pipne tako da Udbaske fore kod njih ne prolaze kao u slučaju ovog sa poremećenim indetitetom...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.334
Локација
Kej Republika
Jedna od retkih a dobrih stvari koje će doneti ova španska sapunica, je da će iz gomile isplivati "grobari" koji kmeče.
Nije doš'o Mirota kme kme. Potop. Sad niko neće ni doći. Joj Nidžo pogazio reč. Kme kme.
Kako ćemo sad? Da li smo se dovoljno molili?

Nije došao, super. Idemo dalje.
Plej I centar se moraju pogoditi. Svi ostali koji dođu dobrodošli.

In Žoc we trust.
 

Beckerecanin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
42
Reaction score
264
Локација
Zrenjanin
Dajte, bre, Luku Bozica. Kapiram da bi mu doprinos bio daleko veci protiv "stuba srpstva". On se na pritisak i pretnje ne bi obazirao.

A Mirota bolje sto nije dosao. Neka sada organizuje obilaske po manastirima sa Vozdom i Ultra kopom. Da mu razdragani narod veselo klice.

Postao je sisica godine.

1. Ovog trenutka bih potpisao Luku Bozica. Uveren sam da bi decko poslednju kap znoja ostavio na terenu, svaki minut koji mu se ukaze prilika da igra,jer bi bio zahvalan za tu priliku.
2. Rec vise nikad reci o Miroticu, nije dosao, razlozi me interesuju, Dule Vujosevic je sve o tome rekao.
3. Mnogo vise od nedolaska onog vernika (ja sam ateista, ali ja kad nekom nesto obecam, to je tako i nista to ne moze da promeni i to nema veze sa Bogom, nego sa tim kakav si covek), udarilo me ono sramotno saopstenje kluba u kom se opet po stoti put zahvaljuju onom radikalskom otpadu. Ne zelim da se moj klub ikako dovodi u vezu sa tim ljudskim otpadom kakvi su radikali, pa makar igrali beton ligu sa nama rekreativcima. Ceo jebeni zivot od kad znam za politiku imam organsku mrznju prema radikalima i svom zlu koje oni simbolisu. Tako da mrs sa tim saopstenjem.
4. Procice sve ovo, nego ce ostati covek, nego biti govno ceo zivot. Dzaba ti sve pare poltroncino.
Eto sam me banujte, kaznite, kako to vec ide, zbog psovki, recnika. Kada su Brehta koji je bio jedan miran i vaspitan covek, pitali zasto toliko psuje kada govori o nacistima, odgovorio je: "Zato sto ta gamad drugi jezik ne razume". Daleko sam ja od mentalne snage Brehta, ali svakom po zasluzi.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
@Maestro je napisao suštinu, mi smo izgubili 20 dana najmanje i dosta kvalitetnih igrača je već pronašlo klubove, ali apsolutno sam siguran da Žoc i Zoran nisu sve karte bacili na ovog plašljivka.

Sigurno da menja koncepciju, ali Žoc nije neko ko ima samo jednu filozofiju i prilagodiće se situaciji.

Za kraj ove sage, jer mu više ime pomenuti neću i iskreno se nadam da će završiti u Železniku, braćo setite se, sabotirali su nam Petra Rakićevića, a da ne sabotiraju Mirotića...

Anti KKFMPAV dok sam živ.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Meni je skroz u redu ako nas je odjavio zbog bolje finansijske ponude bilo koga, pa se sad pere sa ovim izjavama. Tad neke njegove price i stavovi padaju u vodu, ali skroz nevazno jer ovo je biznis i sve ok.

Ali ako nas je odjavio zbog ovih nebuloza koje je naveo, ili da bi presao u fmp jer "ne zeli da podeli drustvo"... onda je pizdek najveci. Necu ga vise pominjati. To je to. Neke koji se "predomisljaju" u buducnosti cemo zvati Mirotic i to je njegovo nasledje koje je ostavio. Sam ga je pravio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top