Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Lične želje, spamovanje, sanovnik
Ajmo malo pozitivnije. Mirotica nismo izgubili, njega nismo nikad ni imali. Izgubili smo mnogo zivaca i odredjeno vreme. Ako je moj proracun tacan, mi imamo jos 5-6 miliona u budzetu za igrace. Za to moze da se dovede dvojica vrhunskih igraca i 2-3 dobra igraca. I to je izvodljivo. Bice ih teze uklopiti, ali i prosle godine smo cekali, pa se isplatilo. Ja bih jurio Huanca i Neta, nekog centra sigurno mozemo da iskopamo i jos 1-2 igraca za rotaciju. Neto za razliku od Kalatesa ima kvalitet vise. Huanco je dobar igrac, a jeftiniji mnogo od ovog koji nije dosao. I opet bi imali tim za F4.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Mirotica nismo izgubili, ali smo ZBOG Mirotica verovatno izgubili nekog drugog, da se ne vracamo na Nejpira i dupli benefit koji bismo imali sa njim, nisu toliko ni vazna imena. Evo zamislite bukvalno da sada imamo neogranicen budzet i da vam neko kaze "Ajde sastavite tim od trenutno slobodnih igraca". Koliko god da zvuci mocno, vrlo brzo biste shvatili da se u minut do dvanaest (a ovo jeste taj trenutak, imajuci u vidu tempo transfera u evropskog kosarci) vrlo malo igraca moze dovesti ako je cilj zaista da se napada F4. Nadam se da gresim ali, istorijski gledano, pitanje je da li nam se ijedan igrac ikada toliko usrao u zivot kao Mirotic, sto ljudski, sto kosarkaski, sto logisticki. Ja sam vec poceo da ucim nazive predaka iznad cukunbabe i navrbabe, da bih mogao precizno da mu psujem deset kolena unazad kad dodje sa buducim klubom.


Da ne bude off, sto se naseg sastava tice, nama su cetiri igraca neophodna. Od toga su tri jasna - Prvi centar, backup cetvorka i jedan "cist" plej. Pored toga, ubedjen sam da ce Zeljko pojuriti jos jednog beka cija pozicija i uloga zavisi od toga kakva uloga je namenjena Jaretu. Ako Zeljko vidi Jareta na pleju, ocekujem panterolikog backup sutera. Ako ga vidi na dvojci, treba nam jos jedan backup plej.

Mediji nas povezuju sa Pojtresom. Znam da smo se mnogo puta opekli kad su najave u pitanju, ali imajuci u vidu trziste koje je nama dodatno smanjeno zbog zalizanog goveda, ne zvuci nerealno.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Ko je objavio? Neka stranica koju i moj tast može da napravi dok hrani stoku?

Ne znam šta je sa vama i Instagram stranicama više. Postaće mi još omraženiji taj Instagram od attention whore Twittera. Zajebite te stranice i izvore rekla kazala saznajemo ekskluzivno bomba. Pored kontakata iz kluba i od strane ljudi bliskih klubu ili igraču kojeg želimo da dovedemo, ovaj ovde forum je najkredibiliniji što se tiče izvora oko potencijalnih pojačanja. Zoran.mne je imao i nažalost postavio više informacija nego na celom internetu što je bilo postavljeno za vreme sage oko Mojsija.

Ne budite kao deca i sačekajte. Kao grom iz vedra neba je došao Panter pre 2 godine, sećam se kao juče da je bilo usrao sam se kad sam video tu vest.
Kakav instagram, intervju od juce.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Ko god da dodje u rukama majstora biće za 50% igrački bolji u aprilu,maju i junu sl.godine, kada se odlučuje...bolji u odnosu na prethodne igre, u prethodnom klubu, ili će čak igrati najbolju košarku karijere...
Primeri: KP kad je bio u brlogu, KP iz 1st season kod nas i danas KP kao najbolja 2 Evrope.
naš Dante > Dante iz puta Barce
Lessor iz prošle sezone > Lessor iz naše 1sezone > Lessor iz ex klubova especially iz kk brloga...
Tako da ko god dodje, naravno u skladu sa godinama i mogućnostima, sigurno će biti bolji igrač, ne svi za 50%, ali bolji sigurno značajno, tamo na proleće kada se bude lomilo.
Naravno i pogreši se, (Papa), ali takvi idu.
Madar stiže za 2. sezone do rising stara...I otet je naravno.
Tako da za sada, ja očekujem najbolju košarku u karijeri i Jaramaza i Ponitke.
A i za druge, ko god dodje.
Ja sam spokojan.
P.S. Osvojiti tu jebenu 2. Titulu prvaka Evrope, koja se stalno nekako izmigolji, biće tako Partizanski, bez otetog Madara i bez onog na četvorci
Što bih ja sa najvećim, na klupi, koji ima 9 (DEVET !!!), tih plehova, očekivao manje.
P.S. ako beogradski muftija G. Mustafa Jusufspahić, čita ovaj forum, pošto nemam twitter, da mu ja, kao pravoslavac poručim:
Aferim Veliki muftijo
Aferim Veliki insanu
...koliko smo mi velik i divan klub.
E moj Porfirije...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.744
Reaction score
29.586
Локација
Beograd
Kako vas više ne mrzi da ponovo pominjete španskog bradonju iz Montenegra, da po hiljaditi put pišete jedno te isto da nam trebaju plej i centar, da po hiljaditi put pišete da će Željko to najbolje znati, itd...

Ako nemate love za neka putovanja i letovanja, idite na neki bazen, prošetajte malo, pročitajte nešto, slušajte neku muziku, pogledajte neki film, upoznajte se sa ostalim temama na ovom forumu...

Svaki dan uđem na ovu temu da vidim ima li nešto ZAISTA novo, i onda se zadržim pola sata čitajući sve same želje, čestitke i pozdrave...stvarno ste k'o deca, ajde pauzirajte malo, pa kad se nešto STVARNO desi, onda da komentarišemo... :icon-rolleyes:
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Mislim da je svima jasno da smo cekanjem Mirotica verovatno izgubili malo vremena na trzistu ali opet mozda i ne, pre svega jer je taj vec cuveni dogovor postao vec duzi vremenski period i sigurno se radilo i na drugim pojacanjima. To u sustini vise nije ni bitno. Idemo novi list. Realnost je da je izbor visokog igraca sada problem jer dosta je evroligaskih igraca vec potpisalo nove ugovore.

Moje misljenje je da se trazi ili neko iz preko bare ili iskusniji igrac iz evrokupa. Spominjao se taj Portugalac centar Queta koji statisticki i nije toliko los, 1st team G league, All-Defensive team prosle godine. Jos jedno ima koje je meni upalo u oci iz G league je Mamadi Diakite. Mozda malo undersized centar (206) ali vrlo skocan, agilan i defanzivno sjajan igrac (2bl u proseku uz 17ppt). Interesnatno je da su obojica jos uvek slobodni agenti
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Kad bi eksperti world class nivoa kao sto je Obradovic gledali samo statistiku...

Pregleda se zilion stvari. Od povreda koje je prelezao i koje moze prelezati (zbog recimo promena tezine, vrste igre ili intenziteta), vrste odbrana i napada koje je do sad igrao u karijeri (koliko brzo ce se uklopiti u ovo sto se igra kod nas u ekipi), karakter (svadljivci, vodje copora i alfa dominantni igraci, luzerski mentalitet, delikventi, alkosi, pusaci, drogerasi, i sta sve ne), sposobnost da se navikne na promenu zemlje, grada, jezika, kulture, radne navike... ovo je tek vrh ledenog brega od onog sto se pregleda pre angazovanja igraca. Statistika je tek prvi filter koji igraca uvodi na spisak od 20ak imena. Nas strucni stab je izuzetno dobro placen s razlogom, jer svaki cent zasluzuju (pa cak i vise od onog koliko ih placamo) zato sto rade posao daleko ozbiljniji i tezi od obicne google pretrage. Bukvalno imamo world class strucni tim, tako da se opustite sa zeljama.
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
Postavljanje vesti bez izvora ili sa nepouzdanim izvorom
Derrick Williams, šuška se…mišljenja? Po meni je u bajernu bio super posle onako…
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Znači ti si načuo šta se to šuška, neko ti je šušnuo i tom nekom je isto neko šušnuo, i sad ce taj šuš ostati tajna ukoliko se ne iznese na neki forum?
Jedini način da konkurencija nacuje ta suskanja je ako se pojavi na netu, pre toga nijedan od tih šuša nema šanse da dopre do njih?

Ljudi vi ste šou, majke mi :D
Podržavam da se ne piše unapred u prevelikoj meri, i bolje da bude ovako kako kaže Deki, al molim vas ne palite se da transferi propadaju jer se info objavi na forumu.
Ovo je kao kad Gruja ispitivao Čedu Velju jel zna nekog, ko zna nekog, ko zna nekog, da je nekad video vampira. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top