Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Znaci nista ni od ovog, cim ga pominju. Steta, potajno sam mu se nadao ali nisam hteo da baksuziram. Bez ugovora. Izgleda mi kao lajsna igrac, poput Nanelija. Doduse ne znam da li bi dobili zamenu za Lesorovu ulogu undersize centra koji razgrce, ali bi sigurno bio primetan dugajlija sa skokovima i pick and pop igrom koja bi uz Zeljka popunila statisticke kolone do maksimima. Nekako sam verovao da bi eksplodirao u nasem sistemu sa ulogom koju bi mu nasao Zeljko. No dobro... bas da vidimo sta ce isceprkati na trzistu.

Ovo ne izgleda dobro, ovoliko cekanje. Valjda nije neki baksuz u obliku malog vuka.
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Znaci nista ni od ovog, cim ga pominju. Steta, potajno sam mu se nadao ali nisam hteo da baksuziram. Bez ugovora. Izgleda mi kao lajsna igrac, poput Nanelija. Doduse ne znam da li bi dobili zamenu za Lesorovu ulogu undersize centra koji razgrce, ali bi sigurno bio primetan dugajlija sa skokovima i pick and pop igrom koja bi uz Zeljka popunila statisticke kolone do maksimima. Nekako sam verovao da bi eksplodirao u nasem sistemu sa ulogom koju bi mu nasao Zeljko. No dobro... bas da vidimo sta ce isceprkati na trzistu.

Ovo ne izgleda dobro, ovoliko cekanje. Valjda nije neki baksuz u obliku malog vuka.
Nikad se ne zna, nadam se da neće izbaksuzirati ako uopšte ima istine u interesovanju. Oni citiraju tekst izraelske Valle koja je, koliko sam video, visoko rangirani portal. Pročitao sam i originalni tekst, oni se pozivaju na beogradske izvore i kažu da je Partizanova ponuda viša. Ali mislim da bi se kao igrač idealno uklopio u Željkov sistem.
Nadamo se. Živeo Partizan!!!
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.168
Reaction score
28.154
Локација
Из Чикага (моји...)
Meni tu nešto nije jasno...ako smo imali pare za mirotića (a izgleda da smo imali, niko tu ne dovodi finansijsku stranu u pitanje problem je očito druge prirode) čiji ugovor za tri godine (ni ta priča nije demantovana) ne može biti ispod 5M (uzeo sam ''popust'' koji je pominjan, vidim da je za armani priča 2,5M po sezoni) kako onda te pare koje valjda postoje ne možemo da usmerimo na druge igrače koji su na tržištu? To nije malo para ni u evropskim transferima. Đe zapelo? Ili smo imali novac samo za mirotića a za druge nemamo? Možda ja ovo gledam malo pojednostavnjeno, pa ako ima neko ovo da objasni...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.920
Reaction score
7.839
Valja li ovaj Kaminski, vredan li je pomene, maste ili kako vec, jer pretpostavljam da vest nije tacna.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.315
Reaction score
10.890
Локација
underground
Verovatno trenutni izbor igraca ne vredi tih para a i nasih ambicija. A oni koji vrede se verovatno jos nadaju necem boljem od tih para koje imamo .
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Prica je isla da ce pare za Mirotica da obezbedi eksterni pojedinac-sponzor, isključivo za njegov transfer.
U ovo mi je jako tesko da poverujem
Valja li ovaj Kaminski, vredan li je pomene, maste ili kako vec, jer pretpostavljam da vest nije tacna.
Valja. Mozda mu je odbrana upitna, ali nista nenadoknadivo, po meni. Visok, dobar sut, dobar skok. Nije slucajno sve ove godine bio u NBA. Naravno ne sa nekom bog zna kakvom ulogom, ali opet, za Evropu po meni top igrac.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Valja li ovaj Kaminski, vredan li je pomene, maste ili kako vec, jer pretpostavljam da vest nije tacna.
Koga pitaš, Članove foruma?
Stručnjaci, treneri, sporcki radnici, novinari i komentatori kojima je košarka životni izvor prihoda dadoše svoj sud o Partizanu i njegovim igračima posle Albe da je klub za rekordan niz poraza u EL.
O mladim igračima da nikad neće biti materijal za EL...
Čini mi se da pod utiskom takvih stručnjaka što si oblikovao mišljenje nakon upita za stručnu analizu si ti bio koji je Smajlija slao u Borac... Doduše možda i grešim.
Kod Željka Kuruc je mogao biti "Zvezda u usponu" a mogao je biti "Kurac na biciklu".
Sve to zavisi od mnogo faktora,
Evo ja nisam siguran ni da Mirotić bi bio osoba koja bi Željku više značila od igrača kao što je bio Egzum ili Lesora....
Koji igrač bi odgovarao Željku ne znači i sud o tome da li mi treba da zabalavimo.
Panter, Naneli, Ledej, Smajli, Avramović igrači koji su dokazali da vrede nečemu Partizanu.
A za ostale... Ne bi se radovao ni Blejk Grifinu da dođe dok ne pokaže da je bolji od Lesora ne Ajverson mud u Bešiktaš
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Kriziranje kad mu vreme nije.
Dok cela Srbija, čuj mene Severna Koreja, Srbija, slavi veličanstvenu pobedu zvezde nad fiorentinom u finalu prvorazredne Lige šampiona, vi se bavite ovde košarkom...
Ako ćemo i o košarci, sve molitve su sada usmerene da Mirotić nađe klub, dostojan.
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
E vala ako u celoj evropi nema nijednog za nas osim Mirotica, onda su stvarno u klubu ispali teske budale... A po svemu sudeci oni su se uzdali u njega sto posto i planirali igrace uz njega koji ce doci, i sada kada je to sve propalo treba vremena da se nadju druga resenja...

zvuci smesno znam, ali verovatno je tako..
Cigani nasli 9 pojacanja za nedelju dana, a nama niko ne odgovara..
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
433
Reaction score
1.560
E vala ako u celoj evropi nema nijednog za nas osim Mirotica, onda su stvarno u klubu ispali teske budale... A po svemu sudeci oni su se uzdali u njega sto posto i planirali igrace uz njega koji ce doci, i sada kada je to sve propalo treba vremena da se nadju druga resenja...

zvuci smesno znam, ali verovatno je tako..
Cigani nasli 9 pojacanja za nedelju dana, a nama niko ne odgovara..
A mozda su gabelji promenili citavu ekipu pa su nasli pojacanja, mozda imaju prava i na 5 kikseva sa tim igracima posto ce pickousti da da da pare za dodatna pojacanja..

Mi menjamo bukvalno 3,4 igraca i ocigledno nema potrebe za takvom zurbom, zadrzali smo kostur ..

Svi jedva cekamo nova imena , ali strpljenja, verujmo Zocu :)
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
E vala ako u celoj evropi nema nijednog za nas osim Mirotica, onda su stvarno u klubu ispali teske budale... A po svemu sudeci oni su se uzdali u njega sto posto i planirali igrace uz njega koji ce doci, i sada kada je to sve propalo treba vremena da se nadju druga resenja...

zvuci smesno znam, ali verovatno je tako..
Cigani nasli 9 pojacanja za nedelju dana, a nama niko ne odgovara..

Не одговара нам кад смо баксузи, уместо да купујемо ко људи , јасно је да нам требају два прва плеја и трећег неког за Абу да покрива , може из Евролиге или Еврокупа. Центар, крилни центар, и још 3 на крилу у ротацији.

Цигани имају скаутинг службу врхунску, а заборављамо сви да је пудлица већ 30 година у кошарци, и има њух за играче да се тако духовито изразим. Тако да је њима лако наћи 9 играча за недељу дана.

Мени је сада Берлин баш далеко, и био бих задовољан гарантованим шестим местом на крају регуларног дела.
 

Daksa

Početnik
Учлањен(а)
12.04.2023
Порука
3
Reaction score
13
Локација
Beograd
E vala ako u celoj evropi nema nijednog za nas osim Mirotica, onda su stvarno u klubu ispali teske budale... A po svemu sudeci oni su se uzdali u njega sto posto i planirali igrace uz njega koji ce doci, i sada kada je to sve propalo treba vremena da se nadju druga resenja...

zvuci smesno znam, ali verovatno je tako..
Cigani nasli 9 pojacanja za nedelju dana, a nama niko ne odgovara..
nov sam na forumu pratim dugo ali eto zalomilo se na tebi kao strucnjaku da napisem prvi komentar. nestvarno mi je koliko ima strucnjaka svuda pa i ovde. da je zeljko imao samo jednu opciju u zivotu citaj udarao glavom o zid ne bi osvojio sve sto je osvojio. uzivajte braco grobari u tituli u igri koja je bila jedna od lepsih u zadnjoj deceniji i pustite ljude koji su doneli titulu da rade svoj posao. zabole me za limenke koje kupuju na kilo.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Zaista nema potrebe za nervozom bilo kakve vrste? Imamo najbolji stručni štab u Evropi i oni rade svoj posao. Problem koji možemo imati će doći vremenom, kada sve krene, a problem je vezan za mešanje politike u košarku. Mi smo uradili nešto što po nepomeniku nismo smeli. Osvojili ABA ligu i bezvezenom igrom sudbine nismo ušli u TOP 8, onako iz šale. Mi smo Evroligu igrali sa osam košarkaša. Sve to oni prate i poturaće nam klipove kasnije. Mirotić, možda je bolje što se ovako završilo. Mislim da on po svom temperamentu, a ne kvalitetu ( ubedljivo je najbolji), nije igrač za Partizan, upravo zbog događaja koji će da uslede. Dakle, opušteno. napraviće Žoc najbolji mogući sastav. :partizan-fan: :pfc:

Edit: ISPRAVKA: NISMO UŠLI U F4 NE U TOP 8
 
Последња измена од уредника:

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.155
Reaction score
2.119
Локација
u srcu šesnaesterca
Ja se ne mogu oteti utisku da Zoc i Zoki ipak nisu bili svesni sa kim imaju posla, pa zato imamo slucajeve Madar, a potom i Mirotic. Cini mi se da su ipak pretrpeli, pa i mi sa njima, neocekivane udarce i da za ovu situaciju nisu bas bili spremni. Mozda je i Dule mogao pravovremeno da skrene paznju na moguce poteze najgroznijeg zla koje obitava u ovozemaljskoj biosferi, ali jbg. Ipak, srz tima je sacuvana, a siguran sam da ce se negde naci odgovarajuci igraci da dopune roster kvalitetom i kvantitetom. I nadam se da ce se to na vreme desiti, tj. pre pocetka prodaje sezonskih i pocetka priprema. Cilj ostaje isti, para bi trebalo da ima, ostaje samo da se sklope kockice
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Opet zelje, pozdravi i sve sto smo pojasni 101 uf puta
На плеја нам долази Калатес, центар Кета, Дерек Вилијамс, и онда после да убацимо 2-3 домаћа играча за шири ростер.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Ja ne mogu da vjerujem da se neko divi ciganskoj kupovini igraca na kilo i to uporedju se nama, koji prvu put imamo sacuvan kostur tima.
Kod cigana, osim Nejpira, niko nije bio nosilac u predhodnom ekipama. Sve solidni igraci, ali daleko od vrhunskih koje smo mi zadrzali. Ima vremena da se procisti USA i nadju igraci koji ce se, naglasavam, uklopiti u nas sistem. A da ne zaboravimo da smo prosle sezone bili jedna od najdominantnijih fizickih ekipa i mozda i najbolji napadacki u cijeloj EL
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top